SCITEC 100% CREATINE Monohydrat 1000g

Kreatyna Monohydrat Scitec Nutrition 100% Creatine Monohydrate 1000g

SCITEC NUTRITION
  Chwilowo niedostępny
Cena
58,99 zł
Ilość


Dostawa już od: 13,99 zł info

local_shipping Do darmowej dostawy brakuje: 249,00 zł

100% Creatine Pure - Monohydrat kreatyny rozpoczął rewolucję suplementów sportowych w początku lat 90 poprzez dostarczanie w naturalny sposób wyników zbliżonych do efektów niebezpiecznych sterydów.

Kreatyna obecna w mięśniach jest odpowiedzialna za przekazanie grup fosforanowych do regeneracji zużytego ATP, dlatego służy jako zapas energii dla skurczów komórek mięśniowych. Ponadto, kreatyna jest w stanie zwiększyć objętość komórek mięśniowych wywołując większą syntezę białek mięśniowych. W setkach badań klinicznych dowiedziono, że monohydrat kreatyny zwiększa ogólną pule kreatyny w mięśniach w formie wolnej kreatyny i fosforanu kreatyny. Wzrost ten prowadzi do znacznego wzrostu rozmiarów mięśni i siły dając lepsze wyniki sportowe, a także korzyści dla zdrowia.

Dlaczego kreatyna SCITEC jest tak dobra ?

Jej wysoka jakość jest zapewniona dzięki unikalnemu 3 stopniowemu systemowi kontroli jakości podczas jej tworzenia.

Wielkość porcji: 5g
Ilość porcji w opakowaniu: 200

Dawkowanie kreatyny i sposób użycia:

Jaką dawkę przyjmować ?

Podziel swoją masę ciała przez 3 i tyle w gramach przyjmuj dziennie w pierwszej fazie ładowania. Pierwsza faza powinna trwać ok 7dni . Po zakończeniu fazy ładowania przyjmuj połowę tej dawki dziennie. 5g porcje należy rozmieszać z ok 400ml płynu i przyjmować:

W dzień treningowy: 5g rano na czczo oraz 5g bezpośrednio po treningu.
W dzień bez treningowy: 5g rano na czczo oraz opcjonalnie 5g w ciągu dnia między posiłkami.

Osoby o dużej wadze mogą zwiększyć wielkość pojedynczej porcji. W czasie przyjmowania kreatyny zapewnij sobie odpowiednie nawodnienie organizmu!

Szczegóły produktu
728633107162

100% Creatine Pure - Monohydrat kreatyny rozpoczął rewolucję suplementów sportowych w początku lat 90 poprzez dostarczanie w naturalny sposób wyników zbliżonych do efektów niebezpiecznych sterydów.

 

Opis

Płeć
Dla Kobiet
Płeć
Dla Mężczyzn
Waga
1000g
Forma
Proszek

Zalecenia

  • Kreatyna Monohydrat Scitec Nutrition 100% Creatine Monohydrate 1000g to zdecydowanie najpopularniejsza forma kreatyny, dzięki czemu szybciej można poprawić swoją siłę i wytrzymałość podczas treningu.
  • Kreatyna Monohydrat Scitec Nutrition 100% Creatine Monohydrate 1000g jest zalecana do picia w trakcie intensywnych ćwiczeń i treningów, ponieważ pomoże Ci wzmocnić swoje mięśnie i zwiększyć wytrzymałość.
  • Kreatyna Monohydrat Scitec Nutrition 100% Creatine Monohydrate 1000g jest również skutecznym suplementem diety, który pomaga zwiększyć masę mięśniową i zwiększyć Twoją siłę i wytrzymałość.
  • Kreatyna Monohydrat Scitec Nutrition 100% Creatine Monohydrate 1000g może być stosowana z innymi suplementami, aby uzyskać najlepsze efekty, takimi jak produkty z oferty sklepu swiatsupli.pl
  • Kreatyna Monohydrat Scitec Nutrition 100% Creatine Monohydrate 1000g to najlepszy wybór dla osób, które chcą poprawić swoją siłę i wytrzymałość oraz dodatkowo zwiększyć masę mięśniową.
Kreatyna Monohydrat Scitec Nutrition 100% Creatine Monohydrate 1000g to suplement diety, który pomaga zwiększyć siłę i wytrzymałość oraz zwiększyć masę mięśniową. Jest to produkt wysokiej jakości i jest polecany do użytku intensywnie trenującym sportowcom. Produkt zawiera 1000g czystej kreatyny monohydratu, która jest silnie aktywnym składnikiem odżywczym, pomagającym w budowaniu siły i energii. Jest to bezpieczny i skuteczny produkt, który świetnie sprawdza się w celu zwiększenia masy mięśniowej i siły.

Korzyści

Kreatyna Monohydrat Scitec Nutrition 100% Creatine Monohydrate 1000g ma wiele korzyści dla sportowców, którzy chcą zwiększyć swoją siłę, wytrzymałość i masę mięśniową. Produkt ten jest szczególnie polecany do ćwiczeń intensywnych, ponieważ zapewnia wzrost energii i wytrzymałości, aby uzyskać jak najlepsze rezultaty. Kreatyna Monohydrat Scitec Nutrition 100% Creatine Monohydrate 1000g ma również wiele innych korzyści zdrowotnych, w tym zwiększenie poziomu energii, poprawę funkcjonowania układu nerwowego i zwiększenie wytrzymałości mięśni.

Zwiększenie masy mięśniowej

Kreatyna Monohydrat Scitec Nutrition 100% Creatine Monohydrate 1000g pomaga zwiększyć masę mięśniową poprzez zwiększenie poziomu energii i wytrzymałości. Produkt ten wspomaga syntezę białek, co sprawia, że mięśnie są mocniejsze i szybciej się regenerują. Dodatkowo, Kreatyna Monohydrat Scitec Nutrition 100% Creatine Monohydrate 1000g zwiększa wytrzymałość mięśni, dzięki czemu można dłużej ćwiczyć bez zmęczenia.

Uzupełnianie suplementów

Kreatyna Monohydrat Scitec Nutrition 100% Creatine Monohydrate 1000g jest skuteczna w połączeniu z innymi suplementami. Na przykład, produkty z oferty sklepu swiatsupli.pl są doskonałymi uzupełnieniami diety, które pomagają w uzyskaniu jeszcze lepszych rezultatów. Odżywki, białka, witaminy i minerały są wszystkie ważne dla skutecznego budowania masy mięśniowej i wytrzymałości. Kreatyna Monohydrat Scitec Nutrition 100% Creatine Monohydrate 1000g to doskonały produkt dla intensywnie trenujących sportowców, którzy chcą zwiększyć swoją siłę i wytrzymałość oraz uzyskać lepsze wyniki w budowaniu masy mięśniowej. Jest to konkurencyjnie ceniony produkt, który może być wykorzystywany z innymi suplementami, aby uzyskać jeszcze lepsze rezultaty. Jeśli szukasz produktu, który pomoże Ci w osiągnięciu Twoich celów treningowych, to Kreatyna Monohydrat Scitec Nutrition 100% Creatine Monohydrate 1000g jest doskonałym wyborem.

Inne produkty w tej kategorii