Kreatyna RULE 1 R1 Creatine 700g

Kreatyna Monohydrat RULE 1 R1 Creatine 700g

Rule 1 Proteins
  Chwilowo niedostępny
Cena
28,09 zł
Ilość


Dostawa już od: 13,99 zł info

local_shipping Do darmowej dostawy brakuje: 249,00 zł

-

RULE 1 R1 Creatine to produkt specjalnego przeznaczenia zawierający najczystszy monohydrat kreatyny, o znakomitym, farmaceutycznym poziomie mikronizacji;

-

  • - FARMACEUTYCZNY STOPIEŃ MIKRONIZACJI GWARANTUJĄCY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ

  • - WSPOMAGA PRZYROST TKANKI MIĘŚNIOWEJ

  • - ZWIĘKSZA MOC I ILOŚĆ ENERGII POPRZEZ ZWIĘKSZENIE ILOŚCI FOSFOKREATYNY

  • - WIĄŻE WODĘ W KOMÓRKACH MIĘSNIOWYCH POPRAWIAJĄC WARUNKI ANABOLICZNE 

ORULE 1 R1 Creatine to suplement diety zapewniający czysty, mikronizowany monohydrat kreatyny, który to jest jednym z najlepiej przebadanych suplementów na rynku. Liczne badania i metaanalizy potwierdzają jego skuteczność w rozbudowie masy mięśniowej, zwiększaniu mocy i energii oraz regeneracji. Kreatyna to nic innego jak związek organiczny występujący naturalnie w naszych mięśniach, a także w produktach odzwierzęcych, takich jak mięso czy jaja.

Działanie kreatyny to nic innego jak rozpad w mięśniach szkieletowych (powstaje wówczas fosfokreatyna) oraz uwolnienie znacznych ilości energii w postaci ATP

Liczne badania i analizy potwierdzają pozytywne działanie kreatyny na organizm, pomoc w rozbudowie muskulatury, jak również poprawę osiągów i poziomu energii, szczególnie w czasie intensywnych treningów.

-

-

ZALECANY SPOSÓB UŻYCIA

Pomimo trwających wiele lat praktyk stosowania fazy nasycenia kreatyną, najnowsze badania pokazują brak takiej konieczności. Zalecamy poniższy sposób dawkowania:

Porcję (około 5g = 2 miarki) rozpuścić w szklance wody lub innego napoju.

Dni treningowe: porcja na 60min przed planowanym treningiem;

Dni bez treningu: porcja o dowolnej porze dnia, np. rano;

Dla osób o dużej masie mięśniowej i wadze (90kg i więcej) można stosować dawki 10g/dziennie.

-

INFORMACJE ŻYWIENIOWE

Składniki aktywne

2.5 g (1/2 porcji)

5 g (1 porcja)

100 g

Monowodzian kreatyny

2500 mg

5000 mg

100 g

- w tym kreatyna

2500 mg

5000 mg

100 g

Szczegóły produktu
858925004524

RULE 1 R1 Creatine to produkt specjalnego przeznaczenia zawierający najczystszy monohydrat kreatyny, o znakomitym, farmaceutycznym poziomie mikronizacji;

Opis

Płeć
Dla Kobiet
Płeć
Dla Mężczyzn
Waga
700g
Forma
Proszek

Kreatyna Monohydrat RULE 1 R1 Creatine 700g – suplement diety od swiatsupli.pl

Kreatyna Monohydrat RULE 1 R1 Creatine 700g od swiatsupli.pl to wysokiej jakości suplement diety, który może pomóc Ci w wzmocnieniu wydajności fizycznej i zwiększeniu siły mięśniowej. Kreatyna jest częstym składnikiem wielu produktów dla sportowców, ponieważ jest uważana za skuteczny i bezpieczny sposób na zwiększenie siły i wytrzymałości treningowej.

Kreatyna Monohydrat RULE 1 R1 Creatine 700g jest produktem jakości farmaceutycznej, co oznacza, że została starannie opracowana i składa się wyłącznie z naturalnych i czystych składników, które są przetwarzane w zgodzie z najwyższymi standardami. Produkt jest bezpieczny i nie zawiera szkodliwych substancji chemicznych.

Kreatyna Monohydrat RULE 1 R1 Creatine 700g to wysoce skoncentrowane źródło kreatyny, która jest niezbędna do efektywnego wzrostu mięśni. Dzięki temu suplementowi możesz wycisnąć maksymalną siłę z każdego treningu. Tak samo ważne jest użycie odpowiedniej ilości wody, aby uzyskać najlepsze efekty.

Kreatyna Monohydrat RULE 1 R1 Creatine 700g doskonale łączy się z innymi suplementami diety dostępnymi na stronie swiatsupli.pl, takimi jak żelazo, cynk, witamina B12, witamina D, wapń i wiele innych. Wszystkie te składniki wzmacniają wydajność fizyczną i pozwalają zwiększyć siłę mięśni. Możesz również łączyć Kreatynę Monohydrat RULE 1 R1 Creatine 700g z kofeiną i innymi suplementami energetycznymi, aby maksymalizować efekty każdego treningu.

Kreatyna Monohydrat RULE 1 R1 Creatine 700g jest jednym z najbardziej popularnych suplementów diety dla sportowców i osób ćwiczących, ponieważ skutecznie zwiększa siłę mięśni i wydajność fizyczną. Został zaprojektowany tak, aby można było go łatwo wymieszać z wodą i innymi napojami, dzięki czemu jest wygodny w użyciu.

Jeśli szukasz sprawdzonego suplementu, który może pomóc Ci w osiągnięciu celów treningowych, Kreatyna Monohydrat RULE 1 R1 Creatine 700g od swiatsupli.pl jest idealnym wyborem. W połączeniu z innymi suplementami, takimi jak wapń, witamina B12 i witamina D, możesz zwiększyć zdolność wysiłkową i wytrzymałość mięśni.

Inne produkty w tej kategorii