Kreatyna Monohydrat Olimp Creatine Mono Powder Xplode 220g

  Chwilowo niedostępny
Cena
0,00 zł
Ilość


Dostawa już od: 13,99 zł info

local_shipping Do darmowej dostawy brakuje: 249,00 zł

Najbardziej zaawansowany produkt bazujący na monohydracie kreatyny.
Niespotykana dotąd skuteczność!

LET YOUR MUSCLES BE PROFESSIONAL!


W świecie współczesnej suplementacji w sporcie można odnieść wrażenie, że powiedziano już wszystko, a nasza wiedza osiągnęła pełnię, zwłaszcza, jeśli chodzi o stosowanie produktów bazujących na monohydracie kreatyny, jednym z najlepiej przebadanych pod tym kątem związków wykorzystywanych we wspomaganiu wysiłku przez osoby aktywne fizycznie. Fakty są zupełnie inne- jedynie wydaje się, że powiedziano wszystko, w rzeczywistości zawsze można coś poprawić i nadać dotychczasowemu sposobowi myślenia przełomowy i innowacyjny blask skuteczności działania, o którym nikt wcześniej nawet nie myślał.
Dotychczas największą bolączka produktów z monohydratem kreatyny była jej niska stabilność, w kwaśnym pH przewodu pokarmowego (często sugerowano zwiększenie jednorazowych porcji produktu) i konieczność równoczesnego podawania tzw. „transporterów” kreatyny poprawiających absorpcję tej molekuły z krwiobiegu do komórek mięśniowych.

Creatine Mono Power Xplode™ - najnowsza odsłona monohydratu kreatyny do bezpośredniego spożycia.

Nie wymaga stosowania „transporterów”!!!


Te czasy bezpowrotnie minęły, naukowcy z Olimp Laboratories® w swych ultranowoczesnych laboratoriach, w farmaceutycznych standardach rozwinęli przełomową, dotychczas nie spotykaną koncepcję zmiany efektywności absorpcji kreatyny – ULTRA DB-6 CONCEPTUAL SYSTEM, wywodzącą się z innowacyjnego podejścia w postrzeganiu warunków optymalnych dla absorpcji kreatyny (CREA ENVIRONMENT NEW APPROACH).


ULTRA DB-6 CONCEPTUAL SYSTEM oparty jest na 2 założeniach:
1) CREA Loading DB-6 System
Składniki tego blendu mają za zadnie:
a. obniżać efekt negatywnego wpływu kwaśnego pH soku żołądkowego na cząsteczkę kreatyny. Zasadowe sole słabych i średnich kwasów (diwęglan i cytrynian sodu), mają buforować mikrośrodowisko przewodu pokarmowego, chroniąc tym strukturę kreatyny przez konwersją do nieaktywnej kreatyniny,
b. ułatwiać wchłanianie kreatyny z przewodu pokarmowego do krwiobiegu (witamina B6), co jest powiązane ze skróceniem czasu obecności kreatyny w niekorzystnych warunkach środowiska przewodu pokarmowego,
c. ułatwić absorpcję kreatyny z układu krwionośnego do komórek mięśniowych, bez konieczności stosowania popularnych „transporterów kreatyny”. Zastosowana w Creatine Mono Power Xplode™ witamina D wykazuje zdolność stymulowania komórek beta trzustki, co indukuje syntezę insuliny, niezbędnej do zainicjowania procesu wchłaniania kreatyny do komórek mięśniowych,
d. utrzymywać fizjologiczną równowagę kwasowo-zasadową organizmu, zapewniając istnienie odpowiednich warunków fizyko-chemicznych w komórce mięśniowej, optymalnych dla stabilności fosfokreatyny i syntezy przy jej udziale ATP.  
Zasadowe sole diwęglanu i cytrynianu, oprócz pełnienia swej stabilizującej, w odniesieniu do kreatyny roli (pkt. a), spełniają jeszcze ważniejszą funkcję, stanowiąc źródło związków występujących naturalnie w organizmie człowieka i pełniących funkcję zewnątrz komórkowych buforów kontrolujących utrzymanie równowagi kwasowo-zasadowej. Przy rosnącym w trakcie wysiłku zakwaszaniu organizmu, wydajność mechanizmów usuwania kwaśnych produktów przemiany materii jest kluczowa w utrzymaniu zakładanej intensywności, bowiem im niższe pH komórek mięśniowych, tym efektywność syntezy energii znacząco się zmniejsza. Z Creatine Mono Power Xplode™ ten powszechny problem traci na istotności.


Pozwól swoim mięśniom na profesjonalizm


Synergia działania składników w CREA Loading DB-6 System jest oczywista. Substancje aktywne zostały tak dobrane, aby skrócić do minimum czas absorpcji niezmienionej cząsteczki kreatyny do układu krwionośnego, następnie komórek mięśniowych, a także stworzyć warunki efektywnej syntezy ATP, mogącej zachodzić w sposób ciągły, przez całą długość trwania wysiłku, a nie tylko w jego początkowym okresie.


Składniki CREA Loading DB-6 System mają wykluczyć możliwość wystąpienia słabego ogniwa w całym szlaku metabolizmu kreatyny w organizmie, od momentu jej spożycia, poprzez przyswajanie, transport i wykorzystanie w procesach metabolicznych.


2) Pure CREA-MH
W skład Pure CREA-MH wchodzi najwyższej jakości ultra mikronizowany monohydrat kreatyny o rozdrobnieniu aż 200 mesh. Został on wszechstronnie przebadany w ultranowoczesnych laboratoriach Olimp Laboratories®, z wykorzystaniem najbardziej zaawansowanego sprzętu i metodyki badawczej, pozwalających precyzyjnie określić zarówno zawartość substancji aktywnej, jak i jej bezpieczeństwo (chemiczne i mikrobiologiczne) dla konsumenta.
Najwyższa jakość stosowanego monohydratu kreatyny pozwala na pełne wykorzystanie możliwości oferowanych przez CREA Loading DB-6 System i spójne zamknięcie, unikalnego w świecie suplementów keratynowych, podejścia ULTRA DB-6 CONCEPTUAL SYSTEM.


Z dumą oddajemy w Twoje ręce zupełnie nową jakość:
Creatine Mono Power Xplode™

UWAGA! Creatine Mono Power Xplode™ wyprodukowano w najwyższych standardach obowiązujących przy wytwarzaniu produktów farmaceutycznych.
Szczegóły produktu
5901330039980

Najbardziej zaawansowany produkt bazujący na monohydracie kreatyny.
Niespotykana dotąd skuteczność!

Opis

Płeć
Dla Kobiet
Płeć
Dla Mężczyzn
Waga
220g
Forma
Proszek

Zalecenia

 • Kreatyna Monohydrat Olimp Creatine Mono Powder Xplode 220g to doskonały produkt do wzmocnienia wysiłku fizycznego i poprawy wydajności, szczególnie polecany dla sportowców i wysiłkowców.
 • Produkt pozwala na szybsze i efektywniejsze budowanie mięśni, zwiększenie siły i wytrzymałości.
 • Kreatyna Monohydrat Olimp Creatine Mono Powder Xplode 220g zapewnia dostarczenie energii i ma silne działanie antykataboliczne.
 • Produkt jest odpowiedni dla wegetarian i wegan, ponieważ jest wolny od glutenu, jest organiczny i bez GMO, a także jest wolny od sztucznych barwników, zapachów i smaków.
 • Kreatyna Monohydrat Olimp Creatine Mono Powder Xplode 220g jest lekka, a zatem łatwo ją przyjmować, a zatem jest wygodna w użyciu.
 • Kreatyna Monohydrat Olimp Creatine Mono Powder Xplode 220g to doskonały suplement diety wzmacniający i poprawiający wydajność sportowców i osób aktywnych fizycznie. Dzięki swoim wszechstronnym właściwościom produkt ten dostarcza energii i wzmacnia mięśnie. Ten produkt jest idealny dla tych, którzy szukają wygodnej w użyciu, naturalnej i organicznej formuły, która jest wolna od glutenu, GMO, sztucznych barwników, smaków i zapachów.

  Dobroczynne właściwości suplementu Kreatyna Monohydrat Olimp Creatine Mono Powder Xplode 220g

  Kreatyna Monohydrat Olimp Creatine Mono Powder Xplode 220g jest produktem, który ma szereg dobroczynnych właściwości dla osób aktywnych fizycznie. Przede wszystkim produkt ten zapewnia wzmocnienie mięśni i wzmocnienie wysiłku fizycznego. Wykazano, że kreatyna zwiększa wydajność wysiłkową i siłę. Dodatkowo ma silne działanie antykataboliczne, co oznacza, że chroni tkankę mięśniową przed rozpadem oraz ułatwia szybsze budowanie masy mięśniowej.

  Organiczna, wolna od glutenu i GMO

  Kreatyna Monohydrat Olimp Creatine Mono Powder Xplode 220g jest bezglutenowy, organiczny i wolny od GMO. Jest to wyjątkowo ważne dla wegan i wegetarian, ponieważ nie mają oni wyboru, jeśli chodzi o dostępne suplementy. Dzięki temu, że produkt jest wolny od sztucznych barwników, smaków i zapachów, jest bardzo przyjemny w smaku i łatwy do spożycia.

  Zalecenia

  Kreatyna Monohydrat Olimp Creatine Mono Powder Xplode 220g to doskonały produkt, który wzmocni Twoje mięśnie, wzmocni wydajność wysiłkową i zwiększy siłę. Jest to produkt organiczny i wolny od glutenu, GMO, sztucznych barwników, smaków i zapachów, dzięki czemu jest wygodny w użyciu i bezpieczny dla osób na każdym poziomie aktywności. Swiatsupli.pl oferuje szeroką gamę suplementów, które mogą pomóc ci w maksymalizacji efektów produktu Kreatyna Monohydrat Olimp Creatine Mono Powder Xplode 220g. Dołącz do naszego zespołu i zacznij korzystać z produktu Kreatyna Monohydrat Olimp Creatine Mono Powder Xplode 220g!

  Inne produkty w tej kategorii