OLIMP Creatine Magna Power 120kaps

Kreatyna Monohydrat Olimp Creatine Magna Power 120kaps

  Chwilowo niedostępny
Cena
59,99 zł
Ilość


Dostawa już od: 13,99 zł info

local_shipping Do darmowej dostawy brakuje: 249,00 zł

NAJBARDZIEJ EKSKLUZYWNA KREATYNA NA ŚWIECIE
jeszcze nigdy kreatyna nie była tak silna, anaboliczna i kreatywna

 
Problem: Wiesz, że kreatyna podnosi siłę, zwiększa masę mięśniową i ma rozległy wpływ na rozmaite czynności organizmu, jednak nigdy do końca nie byłeś zadowolony z dotąd stosowanych form kreatyny?
Cóż - dotąd nie było na naszym rynku produktu, który zawierałby tylko OPATENTOWANY przez Albion Laboratories®, udowodniony w badaniach naukowych chelat kreatynowy magnezu – Creatine Magna Power®

Rozwiązanie: Wybierz produkt jedynego w Polsce partnera Albion Laboratories® - CREATINE MAGNA POWER® – Tylko z OLIMP-em !

Poniżej dowiesz się dlaczego Creatine Magna Power® może działać lepiej niż wszystkie dotąd spożywane przez Ciebie związki kreatyny!

Creatine Magna Power® to najwyżej zaawansowana technologicznie postać kreatyny, jaką udało się do tej pory wytworzyć w laboratoriach naukowych.

Kreatyna jest najskuteczniejszym – obok argininy – dozwolonym środkiem anabolicznym. Fakt ten potwierdziły zarówno liczne badania naukowe, jak też wieloletnia praktyka stosowania jej w sporcie. Jednakże, pełne wykorzystanie kreatyny jako suplementu stymulującego rozwój siły i masy ogranicza reakcja laktamacji, przekształcająca znaczną część spożywanej kreatyny w nieaktywną kreatyninę. W reakcji tej, grupa aminowa kreatyny wiąże się z jej grupą kwasową, co prowadzi do zamknięcia cząsteczki, utworzenia kreatyniny [Rys 1] i utraty aktywności anabolicznej. Reakcję tę przyspiesza wysoka kwasowość środowiska, jaka panuje w roztworach kreatyny przygotowanych do bezpośredniego spożycia, jak też w górnym odcinku przewodu pokarmowego.
 
 
 
Rys 1. Przekształcenie kreatyny w kreatyninę
 
Laboratoria naukowe usiłują walczyć z tym niekorzystnym zjawiskiem; albo zabezpieczają reaktywne grupy chemiczne molekułami kwasów i alkoholi, jak np. w przypadku jabłczanu i estru etylowego kreatyny, albo mieszają kreatynę ze związkami metali alkalicznych.

I tutaj wkracza na arenę kreatynowy chelat magnezu - Creatine Magna Power® - łączący w sobie obydwa sposoby zabezpieczenia kreatyny:
 
 
Rys 2. Chelat kreatynowy Magnezu MAGNAPOWER®
 
Wieloletnie badania naukowe dowodzą, że magnez i kreatyna wykazują korzystne właściwości w różnych obszarach aktywności fizjologicznych. W związku z tym, że ich role są blisko związane ze sobą i wzajemnie się przeplatają wieloma specyficznymi reakcjami, naukowcy z Albion Advanced Nutrition® uznali za logiczne, a zarazem innowacyjne połączyć magnez i kreatynę w jeden związek. Stworzenie chelatu kreatyny z magnezem [Rys 2] za pomocą opatentowanej technologii, zabezpiecza cząsteczkę kreatyny przed cyklizacją do nieaktywnej kreatyniny i zwiększa ilość fizjologicznie aktywnej formy kreatyny, prawdziwie dostępną dla procesów metabolicznych komórek mięśniowych i w efekcie uzyskać znacznie wyższy poziom energii.
Silnie alkaliczny magnez obniża jednocześnie kwasowość środowiska kreatyny i zapewnia utrzymanie pełnej jej aktywności, zarówno w roztworach przygotowywanych do bezpośredniego spożycia, jak też w przewodzie pokarmowym
 
Jednak zabezpieczenie kreatyny przed utratą aktywności to dopiero połowa sukcesu. Druga połowa to maksymalne wykorzystanie jej potencjału anabolicznego działania...
 
Kreatyna rozwija siłę i masę poprzez pośrednictwo właściwej substancji anabolicznej – adenozynotrifosfranu - ATP. Suplementacja kreatyny prowadzi do wzrostu poziomu ATP w komórkach mięśniowych.

Całkowita energia potrzebna do skurczy mięśni i generowania w nich impulsów siłowych dostarczana jest z hydrolizy ATP. ATP stymuluje także enzymy anaboliczne, nazywane kinazami, które pobudzają nasze geny do produkcji białek mięśniowych, jak również uczestniczy we wszystkich etapach budowania molekuł białkowych.
 
Z cyklem produkcji i hydrolizy ATP ściśle związany jest magnez.

 
ATP wytwarzany jest w ten sposób, że z aktywnej kreatyny (fosfokreatyna), przenoszony jest rodnik fosforanowy (oznaczany symbolem P) na adenozynodifosforan (ADP). Jednakże, aby rodnik fosforanowy mógł zostać przeniesiony z kreatyny na ADP i aby powstał w ten sposób ATP, w reakcje tę musi zostać włączony atom magnezu, bez którego udziału cały ten proces nie może przebiegać. [Rys.3]
 
  
Jak widzimy, do produkcji ATP pozostają niezbędne więc nie tylko cząsteczki kreatyny, ale również atomy magnezu. Dostępność magnezu do tego procesu limituje tempo wytwarzania ATP z kreatyny. Kiedy więc zastosujemy suplement kreatynowy, a w komórkach mięśniowych zabraknie magnezu, anaboliczna aktywność kreatyny nie zostanie należycie wykorzystana.

Z problemem jednoczesnej dostępności kreatyny i magnezu do produkcji ATP znakomicie radzi sobie kreatynowy chelat tego pierwiastka – Creatine Magna Power®:


Chelat kreatynowy magnezu zwiększa zdolność organizmu do generowania i regenerowania ATP koniecznego, by dostarczyć niezbędnej energii do wysiłku mięśniowego.
 
 
Rys. 4 Schemat syntezy ATP z udziałem MagnaPower®
 
Jak widzimy, kreatynowy chelat magnezu dostarcza niezbędnych atomów tego pierwiastka wprost do środowiska reakcji [rys.4.], co umożliwia kreatynie utrzymanie wysokiego tempa i poziomu produkcji ATP, a tym samym wykazanie maksymalnej aktywności anabolicznej.
Pod wpływem suplementacji Magna Power dochodzi nie tylko do szybszego rozwoju masy mięśniowej, ale również i siły, gdyż większe porcje ATP skuteczniej kurczą włókienka mięśniowe i generują w nich impulsy siłowe.

Oczywiście możemy uzupełniać jednocześnie brakujący składnik dodatkowym suplementem magnezu. Jednakże, nawet i wtedy nie będziemy mieli całkowitej pewności, że jego atomy przenikną w odpowiedniej ilości do komórek mięśniowych i do tych przedziałów komórkowych, w których toczą się procesy anaboliczne.
W kontrolowanym badaniu klinicznym porównano chelat kreatynowy magnezu do kreatyny podanej wraz z magnezem z osobnych źródeł: nieorganicznego tlenku magnezu i z chelatu aminokwasowego.
W badaniu określono wytrzymałość w trakcie wysiłku fizycznego (mierząc czas od początku wysiłku do wyczerpania sił stosując 30 minutową przerwę między dwoma wysiłkami) po suplementacji różnymi źródłami kreatyny i magnezu. Wykazano, że osiągi przy stosowaniu chelatu kreatynowego magnezu znacznie wyprzedziły te uzyskane z mieszaniną kreatyny i tlenku magnezu oraz Placebo [Tabela 1.] Rys.5
  
E=MC² to formuła Einsteina dla energii..., ale tylko w przypadku, gdy „MC²” stanowi Magnesium Creatine Chelate (MC²) 
 
Suplementacja Wytrzymałość podczas pierwszego wysiłku Wytrzymałość podczas drugiego wysiłku Całkowita wytrzymałość
Chelat kreatynowy magnezu MAGNAPOWER™ P1+64.8 sek P2+91.0 sek +155.8 sek
Kreatyna + chelat aminokwasowy Mg P1+50.5 sek P2+71.4 sek +121.9 sek
Kreatyna+ MgO P1 +25.2 sek P2+38.0 sek +63.2 sek
Placebo 178.8 sek (P1) 158.0 sek (P2) -20.8 sek
 

 
Rys. 5 No magnesium, and you get no energy from creatine! Bez magnezu – bez energii z kreatyny
 
Chelat Kreatynowy Magnezu Magna Power®: to efektywne źródło biodostępnego magnezu, który oprócz jego powszechnie znanych właściwości, współpracuje ściśle z kreatyną w przemianach energetycznych pracujących mięśni, w efekcie zwiększając ich zdolność do generowania i wykorzystywania energii w formie ATP. 
 
Dlaczego Creatine Magna Power® działa lepiej, niż zwykłe zestawienie kreatyny z magnezem?
 
Utworzenie chelatu kreatynowego magnezu chroni cząsteczkę kreatyny przed jej cyklizacją i przemianą w nieaktywną kreatyninę, w kwaśnym pH żołądka.
EFEKT » więcej dostępnej kreatyny

Chelat dostarcza do układu krwionośnego bardziej aktywną kreatynę, która następnie transportowana jest wprost do komórek mięśniowych.
EFEKT » bardziej aktywna kreatyna

Kreatyna z chelatu zawiera w swojej cząsteczce atom magnezu uczestniczący w jej aktywności energetycznej i anabolicznej.
EFEKT » kreatyna zawsze działa

Faza ładowania okazuje się niepotrzebna: wystarcza już mniejsza dawka, gdyż chelat wykazuje odporność na kwasową cyklizację i przemianę w nieaktywną kreatyninę.
EFEKT » koniec przyjmowania dużych, nieekonomicznych dawek

Rekomendowana dawka chelatu jest 5 razy mniejsza, aniżeli monohydratu kreatyny.
EFEKT » zero ryzyka podrażnień układu pokarmowego

Dodatek cukrów jako transporterów nie jest konieczny do uzyskania wysokiej przyswajalności chelatu kreatyny, ponieważ insulina nie bierze udziału w jego transporcie do komórek mięśniowych.
EFEKT» wysoka przydatność przy dietach low carb

Brak stymulacji lipogenezy (produkcji tłuszczu), ponieważ nie występuje zwiększenie poziomu insuliny. Tkanka tłuszczowa pozostaje pod większą kontrolą glukagonu i noradrenaliny, co sprawia, że tłuszcz łatwiej wydostaje się z niej i służy jako źródło energii do pracy.
EFEKT» więcej beztłuszczowej masy mięśniowej

Chelat kreatyny nie wykazuje tendencji do gromadzenia wody, jak ma to miejsce w przypadku monohydratu.
EFEKT» zero podskórnego nawodnienia
 
Tylko Creatine Magna Power® jest w stanie zapewnić 100% satysfakcji ze wspomagania rozwoju siły i masy kreatyną!

Teraz Creatine Magna Power® dostepna w Polsce dzięki Olimp Labs ,w produktach: CREATINE MAGNA POWER® MEGA CAPS /1100mg w 1 kaps!!!; MASSACRA®

Olimp Labs® jako jedyna w Polsce i wielu krajach EU posiada licencję i prawa do wykorzystywania w produkcji kreatyny MAGNA POWER®, której patent (US Patent No. 6,114,379) oraz znaki towarowe należą do ALBION LABORATORIES, Inc.

Creatine MagnaPower® – Twoja Moc – Twoja Satysfakcja!!!
 
 
Szczegóły produktu
5901330009495

NAJBARDZIEJ EKSKLUZYWNA KREATYNA NA ŚWIECIE
jeszcze nigdy kreatyna nie była tak silna, anaboliczna i kreatywna

 

Opis

Płeć
Dla Kobiet
Płeć
Dla Mężczyzn
Ilość
120kaps
Forma
Kapsułki

Zalecenia:
 • Kreatyna Monohydrat Olimp Creatine Magna Power 120kaps służy do budowy masy mięśniowej i siły bez zwiększania tkanki tłuszczowej
 • Jest to jeden z najsilniejszych suplementów diety skutecznie wspomagających regenerację mięśni po intensywnym treningu
 • Kreatyna Monohydrat Olimp Creatine Magna Power 120kaps dostarcza najlepszych składników odżywczych, zapewniając wysoki poziom energii i siły
 • Suplementacja kreatyną zwiększa wytrzymałość i poprawia wyniki treningu
 • Kreatyna Monohydrat Olimp Creatine Magna Power 120kaps wykazuje działanie antyoksydacyjne, poprawia szybkość reakcji oraz zwiększa wytrzymałość mięśni
 • Kreatyna Monohydrat Olimp Creatine Magna Power 120kaps jest idealnym uzupełnieniem dla wszystkich, którzy chcą poprawić swoje wyniki treningu i zwiększyć masę mięśniową bez zwiększania tkanki tłuszczowej. Ten silny, skuteczny suplement diety pomaga zwiększyć wytrzymałość, regenerację mięśni i siłę. Został on wyprodukowany z najwyższej jakości składników odżywczych, aby zapewnić optymalne wyniki.

  Kluczowe korzyści

  Kreatyna Monohydrat Olimp Creatine Magna Power 120kaps cechuje się szeregiem korzyści. Wśród nich są:
  • Zwiększenie masy mięśniowej i siły bez zwiększania tkanki tłuszczowej
  • Wspomaganie regeneracji mięśni po intensywnym treningu
  • Dostarczanie wysokiego poziomu energii i siły
  • Zwiększenie wytrzymałości i poprawa wyników treningu
  • Działanie antyoksydacyjne
  • Poprawa szybkości reakcji i wytrzymałości mięśni

  Suplementacja Kreatyną

  Kreatyna Monohydrat Olimp Creatine Magna Power 120kaps jest w pełni bezpieczna i skuteczna w suplementacji. Jego składniki odżywcze są w stanie zapewnić wysoki poziom energii i siły, co skutkuje lepszymi wynikami treningu. Dodatkowo, suplementacja kreatyną może skutecznie zmniejszyć zmęczenie i pomóc w szybszej regeneracji mięśni.

  Suplementy od Swiatsupli.pl

  Aby maksymalnie wykorzystać działanie Kreatyny Monohydrat Olimp Creatine Magna Power 120kaps, polecamy dołączenie do jego suplementacji innych suplementów oferowanych przez Swiatsupli.pl. Dzięki temu można dodatkowo wspomóc efekt działania kreatyny i uzyskać lepsze wyniki treningu. Wśród wielu suplementów pochodzących od Swiatsupli.pl warto wymienić Aminolac Pro Anticatabolic, BCAA Xpress, Amino Gold, Isolate Whey Protein, Protein Matrix.

  Podsumowanie

  Kreatyna Monohydrat Olimp Creatine Magna Power 120kaps to skuteczny suplement diety, który pomaga w zwiększeniu masy mięśniowej, siły i wytrzymałości bez zwiększania tkanki tłuszczowej. Dzięki wysokiej jakości składnikom odżywczym suplement ten daje maksymalne korzyści. W połączeniu z innymi suplementami od Swiatsupli.pl zapewnia on optymalne wyniki.

  Inne produkty w tej kategorii