Dobry Sen 5-HTP 7Nutrition 5-HTP 120kaps

Genetic Nutrition
  Chwilowo niedostępny
Cena
88,99 zł
Ilość


Dostawa już od: 13,49 zł info

local_shipping Do darmowej dostawy brakuje: 199,00 zł

-

7NUTRITION 5-htp zawiera 5-hydroksytryptofan, który jest bezpośrednim prekursorem dla serotoniny (5-HT), która jest neurotransmiterem i hormonem odpowiadającym za jakość snu (melatonina); doskonale wspiera zdrowy, lecznicy sen, a dodatkowo poprawia nastrój i hamuje łaknienie;

-

  • - POPRAWIA I REGULUJE SEN I JEGO JAKOŚĆ

  • - POPRAWIA SAMOPOCZUCIE

  • - ZMNIEJSZA APETYT

  • - WSPOMAGA KONCENTRACJE

-

-

7NUTRITION 5-htp to produkt zawierający 5-Hydroksytryptofan który jest bezpośrednim prekursorem dla serotoniny, która jest neurotransmiterem i hormonem odpowiadającym za jakość snu. Sama seretonina nie jest w stanie przekroczyć bariery krew-mózg, a więc suplementacja jest bardzo skutecznym sposobem aby zwiększyć jej prekursorów, między innymi 5-hydroksytryptofan.

Badania wykazują, że 5-htp ma bezpośredni związek na poprawę snu, hamowanie głodu, normowanie insuliny, kortyzolu i prolaktyny oprócz tego wspomaga znoszenie stanów lękowych.

7NUTRITION 5-htp to doskonały środek dla wszystkich osób cierpiących na zaburzenia snu i doświadczający kiepskiego samopoczucie. Reguluje pracę hormonów i skutecznie niweluje w.w. problemy i schorzenia.

-

ZALECANY SPOSÓB UŻYCIA

Przyjmować 1-2 kapsułki z posiłkiem na niedługo przed snem.

-

INFORMACJE ŻYWIENIOWE

-

Składniki produktu:  1 porcja (1 kapsułka)
5-hydroksytryptofan (5-HTP) 100mg

Pozostałe składniki: ekstrakt z Griffonia simplicifolia (zawiera 98% 5-hydroksytryptofanu), żelatynowa otoczka.

Szczegóły produktu
5903111089672

7NUTRITION 5-htp zawiera 5-hydroksytryptofan, który jest bezpośrednim prekursorem dla serotoniny (5-HT), która jest neurotransmiterem i hormonem odpowiadającym za jakość snu (melatonina); doskonale wspiera zdrowy, lecznicy sen, a dodatkowo poprawia nastrój i hamuje łaknienie;

Opis

Płeć
Dla Kobiet
Płeć
Dla Mężczyzn
Ilość
120kaps
Forma
Kapsułki

Inne produkty w tej kategorii