Booster Testosteronu Kompleks PVL Mutant Test 180kaps

PVL
  Chwilowo niedostępny
Cena
112,99 zł
Ilość


Dostawa już od: 13,99 zł info

local_shipping Do darmowej dostawy brakuje: 249,00 zł

Nigdy wcześniej nie opracowano mocniejszej, anabolicznej formuły, która jest klinicznie udowodniona aby szybciej podnieść testosteron niż nowy MUTANT TEST. TestoSurge™ jest zastrzeżonym, opatentowanym, bioaktywnym związkiem w MUTANT TEST, który działa za pośrednictwem wielu fizjologicznych dróg aby szybciej podnieść i chronić poziom testosteronu co prowadzi do wzrostu siły i mięśni.

 

Mutant Test

- Klinicznie udowodniony wzrost testosteronu o 376%

- Podniesienie testosteronu w ciągu 12 godzin

- Zwiększa poziom testosteronu szybciej niż kiedykolwiek wcześniej

- Formula Pro-Caliber dla większych wzrostu mięśni i siły

 

Cztery maksymalnie efektywne kompleksy zawierające składniki o naukowo udowodnionym działaniu MAGNA-TEST COMPLEX, FENUBOLICTM SUPER COMPLEX, MEGA TRIBULUS COMPLEX oraz AROMATASE INHIBITOR COMPLEX zawarte w Mutant Test wspomagają produkcję endogennego testosteronu zapobiegając zarówno jego aromatyzacji do estradiolu oraz hamując działanie 5-α-reduktazy. Mutant Test zapobiega  produkcji dihydrotestosteronu (DHT) z testosteronu pozwalając działać dłużej i efektywniej wolnej formie testosteronu, co przekłada się bezpośrednio na maksymalne wzrosty siły i masy mięśniowej.

Mutant Test poprzez zawarte w ADAPTOGEN COMPLEX liczne saponiny oraz fitosteroidy (fitosterole), jak beta-ekdysteron i jego glikozydy wspomagające szybką adaptację do intensywnego treningu, dzięki czemu można znacznie szybciej zwiększać obciążenia treningowe bez ryzyka szybkiego przemęczenia czy przetrenowania organizmu. Ponadto PATENTED ABSORBTION ACCELERATOR aktywnie wspomaga absorpcję jelitową wszystkich składników zapewniając maksymalnie wysoką skuteczność Mutant Test we wspomaganiu w okresie ciężkiego intensywnego treningu.

SKŁADNIKI AKTYWNE Mutant TEST  
Porcja 6kap.  
Ilość porcji w opakowaniu 30  
Opakowanie 180kap.  
Zawartość jednej porcji   zaw:
  Zinc 30mg
  Niacinamide 10mg
  PURE DAA 3000mg
  D-Aspartic Acid  
  PURE TRIBULUS 1000mg
  Ayurvedic Tribulus (Tribulus terrestris)  
  PURE TESTOSURGE 500mg
  Testosurge (Trigonella Foenum Graecum)  
  AROMATASE INHIBITOR 235mg
  200mg Stinging Nettle (Urtica Dioica ) (Root) 35mg of Eleuthero (Root) 28:1, Containing 0,8% Eleutherosides (DHE=980mg)  
  PATENTED ABSORPTION ACCELERATOR 5mg
  Bioperine Black Pepper Extract
Szczegóły produktu
627933022406

Opis

Płeć
Dla Mężczyzn
Ilość
180kaps
Forma
Kapsułki

Zalecenia:

 • Kompleks PVL Mutant Test jest wszechstronnym produktem, który pomaga w osiągnięciu wyższych poziomów testosteronu i siły.
 • Kompleks może zwiększyć poziom testosteronu i wytrzymałość, aby zapewnić silniejsze treningi i szybszą regenerację.
 • Korzystanie z Kompleksu PVL Mutant Test jest łatwe i bezpieczne, a jego skład zawiera wyłącznie naturalne składniki.

 • Recenzja:

  Kompleks PVL Mutant Test to wszechstronny produkt, który pomaga wzmocnić poziom testosteronu i wytrzymałość. Ten wysoce skoncentrowany kompleks pozwala uzyskać szybsze wyniki i silniejsze treningi. Niezależnie od tego, czy trenujesz na siłowni, na bieżni, czy w domu, Kompleks PVL Mutant Test zapewni Ci więcej siły i potrzebnego wsparcia. Składa się wyłącznie z naturalnych składników, dlatego jest bezpieczny i zgodny z wytycznymi.

  Dlaczego warto wybrać Kompleks PVL Mutant Test?

  Kompleks PVL Mutant Test dostarczy Ci wielu korzyści. Po pierwsze, wykazuje silne działanie anaboliczne - co oznacza, że Twoje mięśnie szybciej się regenerują, a Ty szybciej odzyskujesz siłę po treningu. Kompleks PVL Mutant Test także zapewnia efektywną syntezę białek, która pomaga w budowaniu mięśni i wzmocnieniu wytrzymałości. Ten produkt może również pomóc Ci zwiększyć siłę, poprawić wytrzymałość i wyeliminować zmęczenie.

  Dodatkowe ulepszenia

  Jeśli chcesz uzyskać najlepsze rezultaty, możesz dodać suplementy do swojego treningu, aby maksymalnie wykorzystać korzyści płynące z Kompleksu PVL Mutant Test. Na stronie internetowej swiatsupli.pl możesz znaleźć wszelkiego rodzaju suplementy, takie jak: aminokwasy, białka, witaminy i minerały, które pomogą Ci w osiągnięciu wyższych poziomów testosteronu. Kupując Kompleks PVL Mutant Test, zyskasz lepszą siłę, wytrzymałość i najwyższy poziom testosteronu. Bądź silniejszy, szybciej się regeneruj i ciesz się jeszcze większymi rezultatami treningowymi. Sprawdź produkt już dziś i wykorzystaj moc Kompleksu PVL Mutant Test!

  Inne produkty w tej kategorii

  Zobacz także