Aminokwasy Wołowe Scitec Nutrition Beef Aminos 200tab

SCITEC NUTRITION
  Chwilowo niedostępny
Cena
38,69 zł
Ilość


Dostawa już od: 13,99 zł info

local_shipping Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł

Wołowina jest uznanym źródłem białka wśród doświadczonych zawodników. Zazwyczaj białka są enzymatycznie cięte w celu uzyskania biologicznie dostępnych peptydów. Peptydy BEEF AMINOS nie są otrzymywane przy użyciu związków chemicznych, wyprodukowano pod wysokim ciśnieniem w celu uzyskania optymalnej, świeżej hydrolizy i czystego hormonu surowca wołowego. Wynikiem tego jest doskonałe trawienie, rozpuszczalność i wchłanianie! 

BEEF AMINOS dostarcza spektrum peptydów: około 15% peptydów ma wielkość cząsteczkową 6000 Da, 55% jest 3000 Da i łącznie 30% znajduje się w jako "super formie" peptydów z masy molekularnej - 500 Da lub niższej. Z mniejszych "wstępnie strawionych" peptydów krytycznych potreningowa regeneracja będzie znacznie szybsza, również balans azotowy będzie zwiększony, przez co białko nie będzie musiało być rozkładane w mniejszych rozmiarach. Umożliwi to szybką naprawę uszkodzonych mięśni, ponad to przyczynia się do bardziej efektywnego rozrostu mięśni w fazie przyrostu anabolicznego. 

Nasza formuła białkowa zapewnia wszystkie 9 niezbędnych aminokwasów. Są one niezbędne, ponieważ nie mogą być samoistnie wytwarzane przez organizm ludzki i muszą być dostarczone po przez naszą dietę. Prawdziwe białko wołowe zawiera wszystkie te aminokwasy, wraz z tryptofanem i nie są one sztucznie dodawane. W wielu przypadkach niektórzy producenci dodają białko kolagenu! Stosowanie peptydów jest szczególnie pożyteczne, gdy chodzisz na siłownię.

Hydrolizowane białko przyczynia się do utrzymania i rozwoju masy mięśniowej a także do utrzymania zdrowych kości.

Wartości odżywcze

 

SKŁADNIKI AKTYWNE Beef Aminos    
Porcja 4tab    
Ilość porcji w opakowaniu 50    
Opakowanie 200tab    
Zawartość jednej porcji   zaw: % ZDS
  Wartość energetyczna : 16 kcal  
  Białko 3,8 g  
  Węglowodany 0 g  
  - w tym cukry 0 g  
  Cholesterol 0,7 mg  
  Tłuszcze 0,1 g  
  - w tym nasycone 0 g  
  Błonnik 0 g  
  Sód 0,028 g  
  Potas 13 mg 1%
  Aminokwasy wołowe (maksymalna zawartość) 3790 mg  
  Aminokwasy egzogenne :    
  L-histydyna 42 mg  
  L-izoleucyna 76 mg  
  L-leucyna 159 mg  
  L-lizyna 167 mg  
  L-metionina 38 mg  
  L-fenyloalanina 106 mg  
  L-treonina 87 mg  
  L-tryptofan 8 mg  
  L-walina 129 mg  
  Aminokwasy endogenne :    
  L-alanina 386 mg  
  L-arginina 318 mg  
  Kwas L-asparaginowy 258 mg  
  L-cysteina 4 mg  
  L-glutamina 455 mg  
  Glycina 898 mg  
  L-prolina 477 mg  
  L-seryna 140 mg  
  L-tyrozyna 42 mg  
  % zalecanego dziennego spożycia

Sposób użycia:

Zażyć jedną porcję (4 tabletki) bezpośrednio przed treningiem. Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety

Szczegóły produktu
5999100003941

Wołowina jest uznanym źródłem białka wśród doświadczonych zawodników. Zazwyczaj białka są enzymatycznie cięte w celu uzyskania biologicznie dostępnych peptydów. Peptydy BEEF AMINOS nie są otrzymywane przy użyciu związków chemicznych, wyprodukowano pod wysokim ciśnieniem w celu uzyskania optymalnej, świeżej hydrolizy i czystego hormonu surowca wołowego

Opis

Płeć
Dla Kobiet
Płeć
Dla Mężczyzn
Ilość
200tab
Forma
Tabletki

Recenzja Aminokwasów Wołowych Scitec Nutrition Beef Aminos 200tab

Aminokwasy Wołowe Scitec Nutrition Beef Aminos 200tab to najwyższej jakości suplement diety, który skutecznie wspomaga zdrowie i witalność organizmu. Produkt zawiera optymalną ilość aminokwasów wolnych, które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Jest to jeden z najlepszych produktów na rynku, który zapewnia zdrową i zbilansowaną dietę.

Aminokwasy Wołowe Scitec Nutrition Beef Aminos 200tab to doskonały dodatek do regularnego spożywania pokarmów zawierających białko. Zawierają one wszystkie aminokwasy wolne, które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu, a także pozwalają zachować zdrowy stan skóry, włosów i paznokci. Produkt jest polecany osobom uprawiającym sport, ponieważ skutecznie wspiera regenerację i wzmacnia mięśnie.

Aminokwasy Wołowe Scitec Nutrition Beef Aminos 200tab dostarczają organizmowi aminokwasy, które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania i regeneracji. Produkt zapewnia zdrową i zbilansowaną dietę, która skutecznie wspiera regenerację, wzmacnia mięśnie i pozwala utrzymać zdrową skórę, włosy i paznokcie.

Informacje dla alergików

  • Produkt może zawierać alergeny.
  • Produkt zawiera składniki pochodzenia zwierzęcego.
  • Produkt nie zawiera glutenu.

Efekt

Aminokwasy Wołowe Scitec Nutrition Beef Aminos 200tab to najwyższej jakości suplement, który skutecznie wspomaga zdrowie i witalność organizmu. Produkt dostarcza optymalną ilość aminokwasów wolnych, które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Produkt zapewnia zdrową i zbilansowaną dietę, która skutecznie wspiera regenerację, wzmacnia mięśnie i pozwala utrzymać zdrową skórę, włosy i paznokcie.

Połączenie z innymi suplementami

Aby maksymalizować efekt, Aminokwasy Wołowe Scitec Nutrition Beef Aminos 200tab można połączyć z innymi suplementami z oferty swiatsupli.pl. Najlepiej dołączyć do nich odżywki białkowe, witaminy i minerały, które dostarczą dodatkowej energii i składników odżywczych. Polecane są także produkty witaminowo-mineralne, które wspomagają metabolizm i poprawiają ogólną witalność.