Aminokwasy Mieszanka Scitec Nutrition Ultra Amino 200kaps

SCITEC NUTRITION
  Chwilowo niedostępny
Cena
45,49 zł
Ilość


Dostawa już od: 13,49 zł info

local_shipping Do darmowej dostawy brakuje: 249,00 zł

Ultra Amino jest unikalną kombinacją ultrafiltorwanego izolatu białka serwatkowego z aminokwasami. Serwatka jest lepiej trawiona i zawiera lepsze aminokwasy niż powszechnie stosowane białko jajek.

Ultra Amino zawiera około 10% nienaruszonych protein immunoglobuliny, które są pomocne we wzmacnianiu systemu odpornościowego. Ultra Amino zawiera wyjątkowo wysoką (25,6%) ilość BCAA, większą niż jakiekolwiek inne źródło protein.

BCAA są integralną częścią przemiany materii w mięśniach i są pierwszymi aminami wykorzystywanymi podczas katabolizmu mięśni.

Dzięki doskonałym aminokwasom i łatwej przyswajalności Ultra Amino ma wysoką wartość odżywczą i jest jedną z nielicznych formuł aminokwasów zawierających niezbędny aminokwas anaboliczny dochodzący do 50% (BCAA, arginina, glutamina, tyrozyna).

Sposób użycia Scitec Nutrition Ultra Amino:

należy spożywać 1-3 x 2 kapsułki dziennie między posiłkami, przed treningiem i przed spoczynkiem. popijając szklanką wody

 

Informacje żywieniowe

Wielkość porcji: 2 kapsułki

 

Ilość na porcję:

L-Alanina

    57 mg

L-Arginina     33 mg

Kwas L-Asparaginowy     134 mg

L-Cysteina     32 mg

Kwas L-Glutaminowy     199 mg

L-Glicyna     25 mg

L-Histydyna     21 mg

L-Izoleucyna*†     60 mg

L-Leucyna*†     155 mg

L-Lizyna*     111 mg

L-Metionina*     27 mg

L-Fenyloalanina*     42 mg

L-Prolina     56 mg

L-Seryna     55 mg

L-Treonina*     60 mg

L-Tryptofan*     25 mg

L-Tyrozyna     43 mg

L-Walina*†     65 mg

* Aminokwasy egzogenne łącznie: 545 mg

+ BCAA łącznie: 280 mgserving

 

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Stosować jedynie jako uzupełnienie diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przed użyciem zapoznaj się z treścią polskiej etykiety, która zawiera zalecenia i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu. Suplementy diety i środki specjalnego przeznaczenia żywieniowego posiadają aktualną datę przydatności do spożycia nie krótszą niż 3 miesiące. Data przydatności do spożycia znajduje się na spodzie lub boku opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla dzieci, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed światłem. Niektóre produkty mogą zawierać fenyloalaninę i nie mogą być spożywane przez osoby chore na fenyloketonurię

  • UPC: 728633103607
Szczegóły produktu
728633103607

Ultra Amino jest unikalną kombinacją ultrafiltorwanego izolatu białka serwatkowego z aminokwasami. Serwatka jest lepiej trawiona i zawiera lepsze aminokwasy niż powszechnie stosowane białko jajek.

Opis

Płeć
Dla Kobiet
Płeć
Dla Mężczyzn
Ilość
200kaps
Forma
Kapsułki