Aminokwasy Controlled Labs Purple Wraath 945-1084g

Aminokwasy Mieszanka Controlled Labs Purple Wraath 576g

CONTROLLED LABS
  Chwilowo niedostępny
Wybierz smak:
Cena
309,99 zł
Ilość


local_shipping Darmowa dostawa

Purple Wraath to specjalistyczny produkt zawierający komplet aminokwasów EAA (tzw. aminokwasy niezbędne) w tym znaczną dawkę BCAA (aminokwasy rozgałęzione). Poprawia efektywność treningów, pobudzając do działania i motywując, skraca czas regeneracji mięśni, sprzyja procesom anabolicznym i przeciwdziała katabolizmowi mięśni. Porcja: 10,9 g
Porcji w opakowaniu:  101
Opakowanie: 1108 g

Wartość odżywcza w 1 porcji
Skład w porcji 12,3g
Wartość energetyczna 0kcal
Niacyna 10mg
Witamina B6 10mg
Potas 67mg
Mieszanka PurplEAA 7000mg
L-leucyna
L-walina
L-izoleucyna
L-lizyna
L-arginina
L-histydyna
L-metionina
L-fenyloalanina
L-treonina
Mieszana PurplEndurance 2700mg
Beta-alanina
Jabłczan cytruliny
Betaina bezwodna
Imbir
L-norwalina
Szczegóły produktu
856422005945

Purple Wraath to specjalistyczny produkt zawierający komplet aminokwasów EAA w tym znaczną dawkę BCAA.

Opis

Płeć
Dla Kobiet
Płeć
Dla Mężczyzn
Waga
576g
Forma
Proszek

Kontrolowane Laby Purpurowy Wraath 576g: Oceny i Wskazówki

Kontrolowane Laby Purple Wraath 576g to jedna z najbardziej popularnych mieszanek aminokwasów na rynku. Zawiera ona wszystkie ważne aminokwasy niezbędne do budowy mięśni i regeneracji. Jest idealna dla sportowców, którzy potrzebują wsparcia dla swoich treningów.

Mieszanka Purple Wraath zawiera mieszankę aminokwasów - w tym aminokwasy rozgałęzione (BCAA) i aminokwasy endogennych (EAA). Aminokwasy BCAA pomagają w budowaniu i regeneracji mięśni, a aminokwasy EAA wspomagają odpowiedź anaboliczną organizmu i wspomagają regenerację po treningu. Dodatkowo Purple Wraath zawiera wiele witamin, minerałów, antyoksydantów i innych składników odżywczych, które tworzą kompleksową formułę do wspomagania odżywiania i treningu.

Purple Wraath jest łatwy w stosowaniu - wystarczy wymieszać jedną porcję z wodą lub sokiem i wypić przed lub po treningu. Jest to jeden z najbardziej wszechstronnych suplementów, które można łączyć z innymi produktami w celu maksymalizacji efektu. Na przykład, można połączyć Purple Wraath z suplementami z witaminą C, a także suplementami wspomagającymi regenerację po treningu, takimi jak kreatyna czy białko serwatkowe.

Kontrolowane Laby Purple Wraath 576g jest doskonałym wyborem dla osób, które szukają wszechstronnego suplementu diety. Jego zastosowanie jest proste - wystarczy wymieszać jedną porcję z wodą lub sokiem i wypić przed lub po treningu. Można go łączyć z innymi produktami w celu maksymalizacji efektu, takimi jak witamina C, kreatyna lub białko serwatkowe.

Połączenia, aby zmaksymalizować efekt:
  • Witamina C - połączona z Purple Wraath wspomaga produkcję energii, a także wspomaga regenerację po treningu.
  • Kreatyna - połączona z Purple Wraath wspomaga budowanie siły i przyrost masy mięśniowej.
  • Białko serwatkowe - połączone z Purple Wraath wspomaga budowanie mięśni i regenerację po treningu.

Wniosek: Kontrolowane Laby Purple Wraath 576g to wszechstronny suplement dla sportowców, który zawiera wszystkie niezbędne aminokwasy do budowy mięśni i regeneracji. Jest on łatwy w stosowaniu - wystarczy wymieszać jedną porcję z wodą lub sokiem i wypić przed lub po treningu. Purple Wraath można też łączyć z innymi suplementami w celu maksymalizacji efektu - na przykład witaminy C, kreatyny lub białka serwatkowego.