Aminokwasy Lizyna BioTechUSA L-Lysine 90kaps

BioTechUSA
check_circle   Dostępny - Wysyłka w 24h!
11 szt.
Cena
26,99 zł
Ilość

Dostawa już od: 13,99 zł info

local_shipping Do darmowej dostawy brakuje: 249,00 zł

BIOTECH L-lysine

 

 

L-lizyna to aminokwas, którego organizm nie potrafi sam wytwarzać w odpowiedniej ilości, dlatego też konieczne jest jego przyjmowanie wraz z dietą lub/oraz suplementem. Składnik ten występuje w największej ilości w żywności zawierającej dużą ilość białka, takich jak produkty mleczna, jajka, mięso oraz nasiona strączkowe. Aminokwas ten pełni bardzo ważną funkcję podczas budowania masy mięśniowej, a w okresie redukcyjnych chroni mięśnie przed nadmiernym katabolizmem.

    

 

DAWKOWANIE

Stosować 3 kapsułki dziennie.

SKŁAD

ZAWARTOŚĆ W PORCJI(3 KAPS.)
CHLOROWODOREK L-LIZYNY 1874mg
W TYM L-LIZYNA 1500mg

Składniki: chlorowodorek L-lizyny 82,8%, otoczka kapsułki [żelatyna, substancja glazurująca (szelak), barwnik (tlenki i wodorotlenki żelaza), regulatory kwasowości (wodorotlenek amonu, wodorotlenek potasu)], substancje przeciwzbrylające (sole magnezowe kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu). Możliwa obecność mleka, jaj, glutenu, soi, skorupiaków, dwutlenku siarki i orzechów.

  

 

PRZECIWWSKAZANIA

Nie zaleca się stosowania przez kobiety w ciąży, matki karmiące piersią oraz osoby uczulone na którykolwiek ze składników produktu. Suplement diety nie może być substytutem (zamiennikiem) zdrowego trybu życia. Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji.

Szczegóły produktu
5999076234424
11

L-lizyna to aminokwas, którego organizm nie potrafi sam wytwarzać w odpowiedniej ilości, dlatego też konieczne jest jego przyjmowanie wraz z dietą lub/oraz suplementem.

Opis

Płeć
Dla Kobiet
Płeć
Dla Mężczyzn
Ilość
90kaps
Forma
Kapsułki

Zalecenia

 • Aminokwasy Lizyna BioTechUSA L-Lysine jest wysokiej jakości produktem, który pomaga w utrzymaniu zdrowia i prawidłowego funkcjonowania układu odpornościowego.
 • Aminokwasy Lizyna BioTechUSA L-Lysine uzupełniają poziom aminokwasów, które organizm potrzebuje do prawidłowego funkcjonowania.
 • Aminokwasy Lizyna BioTechUSA L-Lysine jest doskonałym źródłem lizyny, która jest niezbędna do produkcji przeciwciał i białek we krwi.
 • Aminokwasy Lizyna BioTechUSA L-Lysine zwiększa poziom energii poprzez wspomaganie metabolizmu, co pozytywnie wpływa na wyniki Twoich treningów.
 • Aminokwasy Lizyna BioTechUSA L-Lysine pomaga zachować zdrowie i dobre samopoczucie w celu osiągnięcia optymalnych wyników.

 • Aminokwasy Lizyna BioTechUSA L-Lysine to produkt wysokiej jakości, który ma wiele korzyści dla zdrowia i dobrego samopoczucia. Zawiera aminokwasy, których organizm potrzebuje do prawidłowego funkcjonowania. Produkt ten jest doskonałym źródłem lizyny, ważnego aminokwasu, który jest niezbędny do produkcji przeciwciał i białek we krwi.

  Wyższa Energia

  Aminokwasy Lizyna BioTechUSA L-Lysine to również doskonały sposób na uzyskanie wyższego poziomu energii. Dzięki wspomaganiu metabolizmu, możesz odczuć poprawę wyników Twoich treningów. Połączenie aminokwasów z suplementami, dostępnymi na swiatsupli.pl, pomaga zachowywać zdrowie i dobre samopoczucie, aby osiągnąć optymalne rezultaty.

  Innowacyjna Formuła

  Aminokwasy Lizyna BioTechUSA L-Lysine charakteryzują się innowacyjną formułą, która pomaga promować zdrowie i dobre samopoczucie. Dzięki dodaniu odpowiednich suplementów, dostępnych na swiatsupli.pl, możesz wzmocnić efekty tego produktu.Zapewnia to dodatkowe korzyści dla zdrowia, a także pomaga utrzymać zdrowie i dobre samopoczucie w celu uzyskania optymalnych wyników.

  Polecany

  Aminokwasy Lizyna BioTechUSA L-Lysine to produkt, który swoją wysoką jakością zasługuje na szczególne polecenie. Pomaga utrzymać zdrowie i dobre samopoczucie, wspomaga metabolizm, pomaga w produkcji przeciwciał i białek we krwi oraz dodatkowo wzmacnia efekty działania dzięki dołączonym suplementom z oferty swiatsupli.pl. Skorzystaj z tego produktu, aby uzyskać pożądane wyniki!