Aminokwasy OstroVit Supreme Pure Leucine 200g

Aminokwasy Leucyna OstroVit Supreme Pure Leucine 200g

OstroVit
check_circle   Dostępny - Wysyłka w 24h!
Wybierz smak:
Cena
29,99 zł
Ilość

Dostawa już od: 13,99 zł info

local_shipping Do darmowej dostawy brakuje: 249,00 zł

OSTROVIT Supreme Pure Laucine 200g

-

OSTROVIT Supreme Pure Leucine to preparat wspomagający regenerację organizmu i budowę mięśni; leucyna to jeden z 3 aminokwasów tworzących kompleks aminokwasów rozgałęzionych BCAA; produkt wolny od dodatków, aromatów i słodzików;

-

 • - NAJWAŻNIEJSZY AMINOKWAS W KWESTII ODBUDOWY MIĘŚNI

 • - ZWIĘKSZA WRAŻLIWOŚĆ INSULINOWĄ

 • - SILNE DZIAŁANIE ANABOLICZNE

 • - POPRAWIA REGENERACJĘ

 • - IDEALNY SUPLEMENT DO STOSOWANIA PO TRENINGU

-

-

OstroVit Supreme Pure Leucine to suplement zawierający L-leucynę - aminokwas pełniący mnóstwo ważnych funkcji, między innymi promuje syntezę protein i regenerację po treningu.

Leucyna jest jednym z najważniejszych aminokwasów budujących mięśnie i promujących regenerację po zakończonym treningu. Działa jako aktywator procesu o nazwie kinaza mTOR, która w uproszczeniu jest najistotniejszą przemianą prowadzącą do budowy nowych włókien mięśniowych.

Leucyna to także jeden z trzech aminokwasów wchodzących w skład popularnego suplementu BCAA.

OstroVit Supreme Pure Leucine doskonale sprawdzi się w okresie redukcji tkanki tłuszczowej jako wsparcie procesów anabolicznych i hamowania niechcianego katabolizmu i utraty ciężko wypracowanych mięśni.

-

ZALECANY SPOSÓB UŻYCIA

Porcję (5g = 2 miarki) rozpuścić w wodzie lub innym napoju. Stosować po treningu.

-

INFORMACJE ŻYWIENIOWE

Składniki produktu:

1 porcja (5g)

100 g

L-ornityna

5000 mg

100 g

Pozostałe składniki: 100% L-leucyna.

Szczegóły produktu
5902232611236
4

OSTROVIT Supreme Pure Leucine to preparat wspomagający regenerację organizmu i budowę mięśni; leucyna to jeden z 3 aminokwasów tworzących kompleks aminokwasów rozgałęzionych BCAA; produkt wolny od dodatków, aromatów i słodzików;

Opis

Płeć
Dla Kobiet
Płeć
Dla Mężczyzn
Waga
200g
Forma
Proszek

Zalecenia

 • Aminokwasa leucyna OstroVit Supreme Pure Leucine 200g jest idealnym produktem dla wszystkich, którzy chcą wspomóc swój trening i przybliżyć się do upragnionego efektu!
 • Supreme Pure Leucine to najwyższej jakości produkt wyróżniający się szybkim i efektywnym działaniem, który ułatwi Ci osiągnięcie wymarzonych celów.
 • Supreme Pure Leucine to najlepszy suplement na rynku, który jest źródłem doskonałych składników odżywczych o wysokiej jakości, niezwykle cennych dla wszystkich sportowców!
 • Uzupełnij swój trening suplementami z oferty swiatsupli.pl i przekonaj się, jak szybko i skutecznie osiągniesz wymarzone rezultaty!
 • Regularne stosowanie Supreme Pure Leucine to gwarancja spektakularnych efektów – dój siły, wytrzymałości i lepszych wyników!
 • Supreme Pure Leucine to doskonały suplement diety, który jest wykorzystywany przez profesjonalnych sportowców na całym świecie. Stworzony z myślą o użytkowaniu wysokiej jakości składników odżywczych, który pomaga wzmocnić organizm i wspiera jego regenerację po wysiłku fizycznym.

  Dlaczego warto wybrać Aminokwas Leucyna OstroVit Supreme Pure Leucine 200g ?

  Supreme Pure Leucine produkowany jest w najwyższej jakości. Zawiera w swoim składzie koncentrat aminokwasów, które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania i wzrostu mięśni. Jest on szybko wchłaniany przez organizm i skutecznie wspomaga zwiększenie masy mięśniowej i wytrzymałości.

  Zalety stosowania suplementu

  Supreme Pure Leucine zawiera wysokiej jakości, szybko wchłaniające się składniki odżywcze, które pomagają wzmocnić i regenerować organizm po wysiłku fizycznym. Przy regularnym stosowaniu mogą wystąpić widoczne efekty, takie jak: zwiększona masa mięśniowa, większa wytrzymałość i wyższe wyniki podczas treningów.

  Jak maksymalnie wykorzystać suplement?

  Aby jeszcze bardziej wzmocnić efekty stosowania Aminokwas Leucyna OstroVit Supreme Pure Leucine 200g, możesz uzupełnić go o inne suplementy z oferty swiatsupli.pl. Połączenie odpowiednich produktów pozwoli Ci osiągnąć jeszcze lepszy efekt i utrzymać go przez długi czas.