Aminokwasy HMB Olimp HMBolon NX Blister 10szt

check_circle   Dostępny - Wysyłka w 24h
15 szt.
Cena
12,99 zł
Ilość

Dostawa już od: 13,99 zł info

local_shipping Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł

Więcej czystej masy mięśniowej!

Więcej wzrostu redukcji tkanki tłuszczowej!

HMBolon Nx® to zaawansowany preparat uzupełniający dietę w hydroksymetylomaślan wapnia, w ściśle opracowanym połączeniu z alfa ketoglutaranem argininy i jabłczanem kreatyny, wzmacniającymi działanie HMB.

Hydroksymetylomaślan (HMB) ułatwia rozwój siły i beztłuszczowej masy mięśniowej. W badaniach naukowych zaobserwowano, że aktywność jego znacząco wzrasta w obecności kreatyny i argininy. Synergizm zachodzący pomiędzy tymi składnikami pokarmowymi można wytłumaczyć ich udziałem w różnych etapach tych samych szlaków metabolicznych, prowadzących do redukcji tłuszczu podskórnego i gromadzenia białek mięśniowych:

Zobacz na czym polega różnica i przewaga HMBolon Nx® -rewelacyjnego matrixu nad innymi dostępnymi formami HMB:

1. HMB hamuje aktywność enzymów katabolicznych, niszczących białka mięśniowe. W ten sam sposób działa też arginina oraz inne wolne aminokwasy. HMB jest jednak na tym polu niezwykle aktywny, gdyż dzięki zawartości w cząsteczce grupy metylowej hamuje enzymy najsilniejsze. Arginina wpływa na kwasowość środowiska komórkowego w ten sposób, że enzymy kataboliczne nie mogą niszczyć białek. Kreatyna zapobiega przenikaniu tych enzymów do białek mięśniowych. Jednocześnie eliminuje wolne rodniki tlenowe, czyli cząsteczki, które niszczą białka wspólnie z enzymami.

2. HMB wpływa na produkcję anabolicznych hormonów steroidowych jako źródło jednostek izoprenowych. Jednostki izoprenowe są takim samym budulcem hormonów, jak aminokwasy budulcem białek. Kreatyna dostarcza bogatoenergetycznych fosforanów do poszczególnych etapów tej produkcji. Hormony pobudzają proces gromadzenia białek w komórkach mięśniowych. Tempo gromadzenia jest jednak uzależnione od ilości fosforanów dowożonych przez kreatynę. Arginina dostarcza tu poliamin i cyklicznych nukleotydów, wspomagających pracę anabolicznych hormonów steroidowych. Produkcja poliamin i cyklicznych nukleotydów jest dodatkowo uzależniona od aktywności kreatyny.

3. HMB hamuje wiązanie cukrów z kwasami tłuszczowymi, czyli produkcję tłuszczu zapasowego. Arginina ułatwia rozpad tłuszczu zapasowego na cukry i kwasy. Dzięki powstającemu z argininy tlenkowi azotu, cukry i tłuszcze kierują się ku procesom spalania w komórkach mięśniowych. W efekcie tego spalania powstają bogatoenergetyczne fosforany przenoszone przez kreatynę do skurczu włókien mięśniowych i anabolizmu białek.

4. Arginina może zostać przekształcona przez organizm w kreatynę. Do przemiany tej potrzebne są grupy metylowe. Ich źródłem jest między innymi HMB. Przy przekształcaniu argininy w kreatynę organizm może korzystać z grup metylowych HMB, prawdopodobnie przenoszonych pomiędzy związkami za pośrednictwem aktywnej metioniny.

5. Alfa ketoglutaran (składnik alfa ketoglutaranu argininy), jabłczan (składnik jabłczanu kreatyny) oraz HMB należą do grupy nielicznych związków, których energia chemiczna ulega natychmiastowemu przeniesieniu na bogatoenergetyczne fosforany, dowożone następnie przez kreatynę do skurczu włókien i anabolizmu białek. Jabłczan może zachowywać. się też identycznie, jak kreatyna, czyli samodzielnie przenosić fosforany do wymienionych procesów. Alfa ketoglutaran zwiększa jednocześnie przemianę argininy w anaboliczny tlenek azotu, który dodatkowo, wspólnie z fosforanami i kreatyną odpowiada za możliwości siłowe włókien mięśniowych.

Jak działa HMBolon Nx®?

Jak działa HMB?

1. Hamuje aktywność enzymów katabolicznych.

2. Stymuluje produkcję hormonów anabolicznych.

3. Bierze udział w przemianie argininy do kreatyny.

4. Blokuje dopływ cukru do produkcji tłuszczu zapasowego.

5. Aktywizuje silny enzym anaboliczny – kinazę mTOR.

6. Współpracuje z kinazami w aktywacji kompleksów inicjacyjnych, rozpoczynających etap syntezy białek nazywany elongacją.

7. Aktywizuje PPAR – receptory stymulujące syntezę czerwonych włókien mięśniowych oraz białek transportujących i enzymów spalających kwasy tłuszczowe.

W ten sposób ułatwia rozwój siły i beztłuszczowej masy mięśniowej.

Jak jego działanie wzmacnia arginina?

1. Wytwarza poliaminy wspomagające pracę hormonów anabolicznych.

2. Wzmaga produkcję cyklicznych nukleotydów, które pobudzają anabolizm białek i rozbijają tłuszcz zapasowy.

3. Ulega przemianie w anaboliczną kreatynę.

4. Aktywizuje SRF – czynniki współpracujące z kinazą mTOR, stymulujące syntezę białek mięśniowych.

Jak działanie HMB i argininy wzmacnia kreatyna?

A. Dostarcza bogatoenergetycznych fosforanów do anabolizmu białek.

B. Bierze udział w produkcji cyklicznych nukleotydów, które pobudzają anabolizm białek i rozbijają tłuszcz zapasowy.

C. Umożliwia spalanie składników tłuszczu zapasowego z pozyskaniem energii do pracy.

D. Pozostaje niezbędna do pracy enzymów anabolicznych (kinaz) i aktywizuje kinazę mTOR, co potęguje anaboliczne właściwości HMB i argininy.

Zalecana dzienna porcja: 1 dawka (4 kapsułki) 1-2 razy dziennie.

Informacje żywieniowe

Składniki aktywne

W 4kaps

Ca-HMB

2200mg

- w tym HMB

1760mg

Alfaketoglutaran argininy

1160mg

- w tym L-arginina

754mg

Jabłczan kreatyny

1160mg

                     - w tym kreatyna

870mg

Szczegóły produktu
5901330028083
15

HMBolon Nx® to zaawansowany preparat uzupełniający dietę w hydroksymetylomaślan wapnia, w ściśle opracowanym połączeniu z alfa ketoglutaranem argininy i jabłczanem kreatyny, wzmacniającymi działanie HMB.

Opis

Płeć
Dla Kobiet
Płeć
Dla Mężczyzn
Ilość
10szt
Forma
Kapsułki

Aminokwaśy HMB Olimp HMBolon NX Blister 10szt

Aminokwaśy HMB Olimp HMBolon NX Blister 10szt są idealnym suplementem dla osób regularnie prowadzących treningi siłowe oraz wytrzymałościowe. Produkt jest łatwy w stosowaniu i zawiera najwyższej jakości substancję czynną - zamkniętą w postaci tabletek, która ułatwia przyswajanie składników. Zawiera on kwas 3-hydroksy-3-metylobutyryczny (HMB), który stanowi podstawę budowy tkanki mięśniowej.

Głównym celem stosowania suplementu jest wzmocnienie mięśni, szybszy metabolizm, a także wsparcie procesu regeneracji mięśni po intensywnym treningu. Produkt sprawia, że mięśnie szybciej się regenerują, są mocniejsze i bardziej wytrzymałe. Stosowanie aminokwasów HMB Olimp HMBolon NX Blister 10szt powoduje wzrost wydolności mięśniowej, zwiększenie siły i wytrzymałości oraz poprawę budowy sylwetki.

Jeśli chodzi o alergików, to produkt nie zawiera glutenu, ani laktozy. Zawiera jednak składniki, które mogą wywołać reakcje alergiczne, dlatego przed spożyciem suplementu należy skonsultować się z lekarzem. Należy również zachować ostrożność, jeśli ktoś ma alergię na jakikolwiek składnik:

  • Kwas 3-hydroksy-3-metylobutyratowy (HMB)
  • Kwas askorbinowy (witamina C)
  • Winian cytrynian
  • Sacharoza
  • Mikrokrystaliczna celuloza
  • Stearynian magnezu
  • Krzemionka
  • Poliwidrolizowany żelatyna
  • Dwutlenek krzemu

Aminokwaśy HMB Olimp HMBolon NX Blister 10szt można stosować samodzielnie lub w połączeniu z innymi suplementami, aby wzmocnić ich działanie. Można je łączyć z suplementami z tej samej kategorii, takimi jak kreatyna, l-glutamina, BCAA, l-arginina, czy antykataboliki. Można również połączyć je z suplementami z innych kategorii, takimi jak: witaminy, minerały, węglowodany lub koncentraty białka. Najlepiej, aby zostały one dobrane przez dietetyka lub specjalistę ds. żywienia, tak aby uzyskać optymalny efekt.

Aminokwaśy HMB Olimp HMBolon NX Blister 10szt to idealny suplement dla osób aktywnych fizycznie, które dążą do wzmocnienia swoich mięśni i poprawy ich wytrzymałości. Połączenie z innymi suplementami może zwiększyć jego działanie, pozwalając osiągnąć oczekiwane rezultaty. Oferta sklepu Swiatsupli.pl oferuje szeroki wybór suplementów można połączyć z aminokwasami HMB Olimp HMBolon NX Blister 10szt, aby jeszcze bardziej wzmocnić efekt.

Inne produkty w tej kategorii