Aminokwasy UNS BCAA G-Powder 600g

Aminokwasy BCAA UNS BCAA G-Powder 600g

UNS
  Chwilowo niedostępny
Wybierz smak:
Cena
78,99 zł
Ilość


Dostawa już od: 13,49 zł info

local_shipping Do darmowej dostawy brakuje: 249,00 zł

UNS BCAA G-POWDER jest to specjalistyczny suplement diety, którego wyjątkowa aktywność wynika ze skoncentrowanego połączenia aminokwasów o rozgałęzionych łańcuchach bocznych (BCAA): L-leucyny, L-izoleucyny i L-waliny w stosunku masowym 2:1:1, z potężną porcją L- glutaminy. Preparat ten zaprojektowano z myślą o sportowcach wyczynowych i ćwiczących rekreacyjnie, w celu poprawy masy, siły i wytrzymałości mięśni szkieletowych oraz przyspieszenia regeneracji powysiłkowej.

Regularne stosowanie naszego produktu prawdopodobnie może mieć wpływ na: 

- podwójny potencjał  anaboliczny,

- jeszcze szybszą regeneracja powysiłkową,

- realny wzrost siły i wytrzymałości mięśniowej.

W organizmie człowieka, dokładnie tak jak w UNS BCAA G-POWDER, zarówno BCAA jak i glutamina występują przede wszystkim w tkance mięśniowej, gdzie stanowią ponad 35% jej masy całkowitej. Najważniejsze, z punktu widzenia sportowca chcącego osiągać jak najlepsze efekty są dwa podstawowe obszary za które prawdopodobnie odpowiada glutamina i BCAA:

- ich skojarzone działanie anaboliczne, skutecznie wspiera wzrost tkanki mięśniowej,

- służą jako źródło energii dla pracujących mięśni, gdy zapasy glikogenu ulegają wyczerpaniu.  

Zalecane dzienne spożycie

1 porcję (2 ½ miarki = 12,5 g) rozpuścić w 250 ml wody. W dni treningowe - 1 porcja przed treningiem i 1 porcja po treningu, w dni nietreningowe - 1 porcja rano, przed posiłkiem. Spożyć bezpośrednio po przygotowaniu.

Szczegóły produktu
5902497563370

UNS BCAA G-POWDER jest to Najlepsze Bcaa z glutaminą na rynku którego wyjątkowa aktywność wynika ze skoncentrowanego połączenia aminokwasów o rozgałęzionych łańcuchach bocznych (BCAA): L-leucyny, L-izoleucyny i L-waliny w stosunku masowym 2:1:1, z potężną porcją L- glutaminy.

Opis

Płeć
Dla Kobiet
Płeć
Dla Mężczyzn
Waga
600g
Forma
Proszek