Sport Definition BCAA 8:1:1

Aminokwasy BCAA Sport Definition BCAA 8:1:1 400g

Sport Definition
  Chwilowo niedostępny
Wybierz smak:
Cena
58,49 zł
Ilość


Dostawa już od: 13,49 zł info

local_shipping Do darmowej dostawy brakuje: 249,00 zł

SportDefinition BCAA 8:1:1 to produkt o wysokiej zawartości aminokwasów rozgałęzionych, jakich nie znajdziesz w żadnym innym produkcie w podobnej cenie. Produkt zawiera wysokiej jakości aminokwasy rozgałęzione BCAA w proporcji 8:1:1.

Tak duża zawartość aminokwasów w jednej porcji jest możliwa dzięki temu, że producent zrezygnował ze zbędnych dodatków, a postawił a to co najważniejsze. BCAA to bardzo ważny preaprat w okołotreningowej suplementacji każdego sportowca - niezależnie od dyscypliny. Najważniejsza funkcją aminokwasów BCAA jest skracanie czasu regeneracji powysiłkowej. Kolejną zaletą tego suplementu jest to że jest wielofunkcyjny - można go z powodzeniem stosować podczas redukcji tkanki tłuszczowej w celu zabezpieczenia swoich mięśni przed katabolizmem jak i podczas budowania masy dla optymalizacji tego procesu. Dodatkowym atutem tego produktu jest niesamowity smak i bardzo dobra rozpuszczalność.

W dzień treningowy zaleca się zmieszać 1 miarkę proszku (5 g) z 250 ml wody. Spożywać przed lub po treningu. W dzień nietreningowy brak konieczności stosowania

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Produkt nie może być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników.

Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w miejscu suchym w temperaturze pokojowej w szczelnie zamkniętych opakowaniach.

Porcja: 5 g
Porcji w opakowaniu: 80
Opakowanie: 400 g

Informacje żywieniowe

Składniki aktywne W porcji 5g
Aminokwasy rozgałęzione BCAA: 4550mg
L-leucyna 3640mg
L-walina 455mg
L-izoleucyna 455mg
Szczegóły produktu
5906660497462

SportDefinition BCAA 8:1:1 to produkt o wysokiej zawartości aminokwasów rozgałęzionych, jakich nie znajdziesz w żadnym innym produkcie w podobnej cenie. Produkt zawiera wysokiej jakości aminokwasy rozgałęzione BCAA w proporcji 8:1:1

Opis

Płeć
Dla Kobiet
Płeć
Dla Mężczyzn
Waga
400g
Forma
Proszek