Aminokwasy BCAA Scivation Xtend BCAA'S 1130g

Scivation
  Chwilowo niedostępny
Wybierz smak:
Cena
218,99 zł
Ilość


Dostawa już od: 13,99 zł info

local_shipping Do darmowej dostawy brakuje: 249,00 zł

W skład Xtend wchodzą:

L-Leucyna – wpływa na syntezę mięśni szkieletowych na kilka sposobów: zwiększa wydzielanie insuliny, potężnego anabolika obecnego w naszym ciele, wpływa na aktywność kinazy proteinowej S6, przyspiesza fosforylację białka wiążącego eIf4E oraz wpływa na stopień powiązania pomiędzy białkami (eIF)4E i eIF4G. Wszystko to, pomimo skomplikowanego brzmienia i nazewnictwa, sprowadza się do bardzo prostego twierdzenia – Leucyna zwiększa stopień, i szybkość, wykorzystania białek do budowy mięśni.

L-Izoleucyna – dostarczanie dużych ilości Leucyny powoduje obniżenie poziomu pozostałych dwóch aminokwasów: Izoleucyny i Waliny, dlatego tak ważne jest aby stosować wszystkie trzy związki razem. Dodatkowo Izoleucyna jest zaliczana do aminokwasów glukogennych, czyli takich, które organizm w łatwy i szybki sposób może przekształcić w niezbędną mu do funkcjonowania energię. Oznacza to, że będziemy mogli nie tylko trenować dłużej i intensywniej, ale też szybciej się regenerować.

L-Walina – swoją obecność w tym zestawieniu, zawdzięcza nie tylko, wspomnianej wcześniej, potrzebie podawania wszystkich trzech aminokwasów BCAA razem ale również wpływowi na ograniczenie zmęczenia centralnego układu nerwowego. Dodatkowo, jak w przypadku pozostałych dwóch aminokwasów, jest łatwo przekształcana w energie zużywaną przez pracujące mięśnie i tym samym pozwala oszczędzić zapasy glikogenu zgromadzone w wątrobie.

L-Glutamina – najpowszechniej występujący w organizmie aminokwas, który pełni szereg bardzo ważnych funkcji: wpływa na proces uzupełniania glikogenu, poprzez zwiększenie tempa jego syntezy w wątrobie, jak również przez bezpośrednią konwersje do glukozy, wpływa pozytywnie na tempo syntezy białek oraz ogranicza ich rozpad, wzmacnia system odpornościowy i przeciwdziała chorobom, które mogły by utrudnić trening, odgrywa ważną role w procesie transaminacji (umożliwia syntezę nowych aminokwasów), przekształcana jest w kwas glutaminowy stanowiący źródło energii dla tkanki nerwowej oraz pełni szereg innych, ważnych, ale mniej istotnych z naszego punktu widzenia, funkcji.

Jabłczan Cytruliny – jest prekursorem kreatyny, bierze udział w procesie skurczu mięśni oraz uczestniczy w powstawaniu tlenku azotu – związku odpowiedzialnego za m.in.: rozszerzanie naczyń krwionośnych i tym samym ułatwiającego transport innych związków do i z mięśni.

Teraz dopiero w pełni widać jak kompleksowy i przemyślany skład ma Xtend. Dzięki temu masz pewność, że twój organizm, z każdą porcją, otrzymuje wszystko czego potrzebuje aby skutecznie sprostać stawianym mu zadaniom oraz bardzo szybko regenerować się po ciężkim treningu.

 

* MOŻLIWE RÓŻNICE W GRAMATURZE W ZALEŻNOŚCI OD WYBRANEGO SMAKU.

DAWKOWANIE:

  • Dzień Treningowy:
    1 porcja przed treningiem, 1 porcja po treningu.
  • Dzień Nietreningowy: 
    Nie stosować.

SKŁADNIKI AKTYWNE: Xtend (lemon-lime)
Porcja: 14,34g
Ilość porcji w opakowaniu: 90
Opakowanie: 1291g
Zawartość: w porcji zaw: % ZDS*
Kaloryczność 0 kcal
Kalorie z tłuszczu 0 kcal
tłuszcz całkowity 0g 0%
cholesterol 0mg 0%
sód 220mg 9%
potas 190mg 5%
węglowodany całkowite 0g 0%
cukry 0g 0%
witamina B6 (jako pirydoksyna HCl) 640mcg 32%
L-leucyna 3500mg
L-glutamina 2500mg
L- izoleucyna 1750mg
L-walina 1750mg
-- MIX ELEKTROLITÓW 1180mg
(cytrynian dwuwodny trisodowy, chlorek potasu, chlorek sodu)
Jabłczan cytruliny (1:1) 1000mg
Inne składniki: kwas cytrynowy, naturalne aromaty, acesulfam K (Ace-K), sukraloza, FD&C Yellow #5.

Szczegóły produktu
181030000229
  • PRZYSPIESZA REGENERACJE
  • HAMUJE KATABOLIZM I OBNIŻA POZIOM KORTYZOLU
  • PODNOSI POZIOM HORMONU WZROSTU
  • PRZYSPIESZA TEMPO SYNTEZY PROTEIN

Opis

Płeć
Dla Kobiet
Płeć
Dla Mężczyzn
Waga
1130g
Forma
Proszek