Aminokwasy Allnutrition BCAA Max Support 500g

Aminokwasy BCAA Allnutrition BCAA Max Support 500g

ALLNUTRITION
  Chwilowo niedostępny
Wybierz smak:
Cena
42,99 zł
Ilość


Dostawa już od: 13,99 zł info

local_shipping Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł

ALLNUTRITION BCAA MAX Support 500g

-

ALLNUTRITION BCAA MAX Support  to środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego zawierający w składzie najwyższej jakości aminokwasy rozgałęzione BCAA, a także dodatkowe składniki wspierające aktywność i funkcjonowanie organizmu oraz wsparcie w wysiłku.

-

 • - OBOWIĄZKOWY PUNKT W SUPLEMENTACJI KAŻDEJ OSOBY TRENUJĄCEJ

 • - POPRAWIA POMPĘ MIĘŚNIOWĄ I TRANSPORT KRWI DO MIĘŚNI (CYTRULINA)

 • - DODAJE ENERGII OSZCZĘDZAJĄC GLIKOGEN MIĘŚNIOWY

 • - UZUPEŁNIA NIEZBĘDNE AMINOKWASY EGZO I ENDOGENNE

 • - PODNOSI POZIOM HORMONU WZROSTU I OBNIŻA KORTYZOL

-

-

-

-

ALLNUTRITION BCAA MAX Support to najwyższej klasy preparat aminokwasowy dla osób aktywnych fizycznie, składający się z aminokwasów BCAA (LEUCYNA, IZOLEUCYNA, WALINA) przy wsparciu L-glutaminy, a także jabłczanu cytrulinyBCAA jest szczególnie zalecane osobom aktywnym fizycznie, znane ze swoich właściwości energetycznych, a także antykatabolicznych, czyli zabezpieczającymi tkanki mięśniowe przed rozpadem

-

Charakterystyka poszczególnych składowych produktu BCAA MAX Support

L-leucyna - niezwykle cenny aminokwas z grupy egzogennych (organizm nie wytwarza go we własnym zakresie), jest składnikiem wszystkich pełnowartościowych białek. Niezbędna do syntezy protein, co jest niezwykle istotną informacją dla wszystkich osób pracujących nad sylwetką - umożliwia budowanie nowych mięśni, a w czasie redukcji chroni struktury mięśni przed rozpadem i katabolizmem. Leucyna znajduje niezwykle znaczącą rolę w redukcji tkanki tłuszczowej, wpływa bowiem na produkcję hormonu wzrostu i obniża kortyzol. Odpowiednio wysokie stężenie tego składnika może również uwrażliwiać na działanie insuliny, co znajduje swoje odzwierciedlenie w redukcji opornego tłuszczu i utracie masy ciała.

Izoleucyna - pochodna L-leucyny, aminokwas z grupy egzogennych. Od leucyny różni się właściwością przetwarzania w energię w procesie glukonoegonezy. Świetnie poprawia poziomy energii w trakcie wysiłku i obniża poczucie zmęczenia.

L-Walina - trzeci z grupy BCAA, niezwykle istotny aminokwas - jest niezbędny do prawidłowego działania całej trójki. Walina jest podobnie jak izoleucyna doskonałym, łatwym źródłem energii w trakcie wysiłku, co pozwala oszczędzać cenny dla nas glikogen mięśniowy. Wspiera również pracę układu nerwowego ograniczając jego nadmierne przemęczenie.

L-Glutamina będąca jednym z aminokwasów endogennych to substancja pełniąca ważną rolę w procesie regeneracji organizmu. Jej najwyższe stężenie osiągane jest w tkance mięśniowej stąd niezwykle ważne jest uzupełnianie jej niedoborów mogących powstać wskutek wzmożonej aktywności fizycznej. Potwierdzono naukowo, że glutamina nie tylko nasila syntezę białek mięśniowych, ale również poprawia koncentrację, wspomaga pracę układu odpornościowego czy uszczelnia ściany jelit, usprawniając procesy trawienne i przyswajalność składników odżywczych.


Suplement jest szczególnie polecany w okresie redukcji tkanki tłuszczowej, a jego stosowanie pozwala w znacznym stopniu zabezpieczyć tkankę mięśniową przed niechcianym rozpadem wynikającym z deficytu energetycznego.

ZALECANY SPOSÓB UŻYCIA

Porcję (około 15g) rozpuścić w szklance wody lub innego napoju.

Dni treningowe: porcja rano, porcja przed oraz po treningu;

Dni bez treningu: porcja rano, porcja przed snem;


INFORMACJE ŻYWIENIOWE

Porcja 10g  
Ilość porcji w opakowaniu 50  
Opakowanie 500g  
SKŁADNIKI AKTYWNE BCAA Max Support  
Zawartość jednej porcji   zaw:
  BCAA: 5000 mg
  L-leucyna 2500 mg
  L-walina 1250 mg
  L-izoleucyna 1250 mg
  L-glutamina 2000 mg
  Tauryna 2000 mg
Szczegóły produktu
5902837700397

ALLNUTRITION BCAA MAX Support  to środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego zawierający w składzie najwyższej jakości aminokwasy rozgałęzione BCAA, a także dodatkowe składniki wspierające aktywność i funkcjonowanie organizmu oraz wsparcie w wysiłku.

Opis

Płeć
Dla Kobiet
Płeć
Dla Mężczyzn
Waga
500g
Forma
Proszek

Allnutrition BCAA Max Support 500g

Aminokwasy BCAA Allnutrition BCAA Max Support 500g to idealny suplement dla osób, które szukają skutecznego wsparcia w budowaniu masy mięśniowej i siły. BCAA Max Support 500g jest wysokiej jakości aminokwasem w postaci proszku, dzięki czemu szybko się wchłania i łatwo miesza. Co więcej, produkt jest wolny od glutenu i sztucznych barwników, co czyni go idealnym rozwiązaniem dla osób z alergią pokarmową.

BCAA Max Support 500g zawiera wyciągi z trzech najważniejszych niezbędnych aminokwasów (leucyny, izoleucyny i waliny) w odpowiednich proporcjach, aby zapewnić szybki i skuteczny efekt. Te silnie anaboliczne aminokwasy są odpowiedzialne za budowanie i regenerację mięśni, a także za ograniczenie redukcji masy mięśniowej wraz z ćwiczeniami. BCAA Max Support 500g zapewnia długotrwały efekt, dzięki czemu możesz ćwiczyć dłużej i osiągać lepsze wyniki.

Jeśli chodzi o alergie pokarmowe, produkt jest wolny od glutenu i sztucznych barwników. Ponadto, BCAA Max Support 500g jest całkowicie pozbawiony sztucznych dodatków, takich jak konserwanty, sacharoza, sól i aspartam.

BCAA Max Support 500g to doskonały sposób na zwiększenie wytrzymałości i siły, a także szybszą regenerację po treningu. Ten produkt dostarcza ciału odpowiednią ilość aminokwasów, dzięki czemu czujesz się energetyczny i pełen siły. Ma silny anaboliczny efekt, co oznacza, że może pomóc w szybszym budowaniu mięśni. Ponadto, BCAA Max Support 500g zawiera dużo białka, które pomaga w regeneracji mięśni po treningu.

Aby maksymalnie wykorzystać efekt BCAA Max Support 500g, poleca się łączenie go z innymi suplementami. W szczególności, zaleca się łączenie go z kreatyną i witaminami. Produkty te są dostępne w szupli.pl, więc można je łatwo połączyć, aby uzyskać maksymalny efekt.

Aminokwasy BCAA Allnutrition BCAA Max Support 500g to doskonałe wsparcie dla osób, które szukają skutecznego sposobu na budowanie masy mięśniowej i wytrzymałości, dzięki czemu możesz ćwiczyć dłużej i osiągać lepsze wyniki. Jest wolny od glutenu i sztucznych barwników, dzięki czemu jest idealny dla osób z alergią pokarmową. Łącząc go z innymi suplementami dostępnymi na szupli.pl, możesz maksymalnie wykorzystać jego potencjał.

Uwaga na alergie pokarmowe

Aby uchronić się przed alergią pokarmową, należy zwrócić uwagę na następujące składniki produktu:

 • Gluten – wolny
 • Sztuczne barwniki – wolne
 • Konserwanty – wolne
 • Sacharoza – wolna
 • Sól – wolna
 • Aspartam – wolny