Shaker SmartShake Shaker Revive 750ml Camo Green

Akcesoria Shaker SMARTSHAKE Shaker Revive 750ml Zielony Moro

Smart shake
check_circle   Dostępny - Wysyłka w 24h!
24 szt.
Cena
44,99 zł
Ilość

Dostawa już od: 13,99 zł info

local_shipping Do darmowej dostawy brakuje: 249,00 zł

SMARTSHAKE SHAKER 750 ml. to niezwykle wytrzymały, stworzony z wysokiej jakości nietoksycznego tworzywa SHAKER do przygotowywania napojów i koktajli. Butelka z izolowaną ścianką skutecznie utrzymuje nasz napój w wybranej temperaturze. Świetnie radzi sobie zarówno z gorącym jak i zimnym napojem.
Szczegóły produktu
7350057184721
24
2020-12-01

Opis

Płeć
Dla Kobiet
Płeć
Dla Mężczyzn

Akcesoria Shaker SMARTSHAKE Shaker Revive 750ml Zielony Moro

Akcesoria Shaker SMARTSHAKE Shaker Revive 750ml Zielony Moro sprawia, że przygotowywanie Twoich ulubionych posiłków staje się znacznie łatwiejsze. Wykonane z trwałych, bezpiecznych materiałów, te akcesoria są wysoce trwałe i idealnie nadają się do przygotowywania i przechowywania napojów lub posiłków przed treningiem. Pojemnik o pojemności 750 ml jest wyposażony w szczelną zakrętkę, co zapewnia doskonałą szczelność. Dzięki temu pojemnik jest łatwy w użyciu i bezpieczny.

Dzięki unikalnej konstrukcji akcesoriów Shaker SMARTSHAKE nie musisz przejmować się rozpryskiwaniem, zamieszaniem lub wyciekami. Wykonany z trwałego plastiku, jest wytrzymały i zaprojektowany tak, aby wytrzymać wiele sezonów użytkowania. Jest to idealne rozwiązanie do przechowywania napojów lub posiłków przed i po treningu. Pojemnik jest wyposażony w szczelną zakrętkę, co zapewnia doskonałą szczelność.

Nowoczesne wzornictwo akcesoriów Shaker SMARTSHAKE jest idealne do przygotowywania wszelkiego rodzaju napojów i posiłków, takich jak owsianka, białko lub energetyczne koktajle. Wyprodukowane z materiałów wysokiej jakości są bezpieczne dla zdrowia i łatwe w czyszczeniu. Łatwa obsługa i trwałość czynią z tego produktu idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy szukają solidnych, wytrzymałych i estetycznych akcesoriów do przechowywania i przygotowywania napojów lub posiłków.

Akcesoria Shaker SMARTSHAKE są idealne do przygotowywania napojów i posiłków, takich jak napoje proteinowe lub energetyczne. Aby uzyskać maksymalny efekt, polecamy łączyć je z suplementami z oferty sklepu swiatsupli.pl. Dostępne są tu wszelkiego rodzaju koktajle proteinowe i napoje energetyczne, które są idealne do przygotowywania za pomocą akcesoriów Shaker SMARTSHAKE.

Podsumowując, Akcesoria Shaker SMARTSHAKE Shaker Revive 750ml Zielony Moro to trwałe, wytrzymałe i estetyczne akcesoria, idealne do przygotowywania i przechowywania napojów lub posiłków przed treningiem. Wykonane z materiałów wysokiej jakości i wyposażone w szczelną zakrętkę, te akcesoria są łatwe i bezpieczne w użyciu. Łącząc je z suplementami z oferty sklepu swiatsupli.pl, można maksymalnie wykorzystać ich potencjał.