Akcesoria Shaker SMARTSHAKE Shaker Revive 750ml Pikselowo-Niebieski

Smart shake
  Chwilowo niedostępny
Cena
33,99 zł
Ilość


Dostawa już od: 13,99 zł info

local_shipping Do darmowej dostawy brakuje: 199,00 zł

SMARTSHAKE SHAKER 750 ml. to niezwykle wytrzymały, stworzony z wysokiej jakości nietoksycznego tworzywa SHAKER do przygotowywania napojów i koktajli. Butelka z izolowaną ścianką skutecznie utrzymuje nasz napój w wybranej temperaturze. Świetnie radzi sobie zarówno z gorącym jak i zimnym napojem.
Szczegóły produktu
7350057184714
2020-12-01

Opis

Płeć
Dla Kobiet
Płeć
Dla Mężczyzn

Akcesoria Shaker SMARTSHAKE Shaker Revive 750ml Pikselowo-Niebieski

Jeśli szukasz nowoczesnego i funkcjonalnego akcesorium do koktajli i napojów, SmartShake Shaker Revive 750ml Pikselowo-Niebieski jest doskonałym wyborem. Wykonany z najwyższej jakości materiałów, wodoodporny, lekki i trwały, ten shaker jest rozwiązaniem idealnym do codziennych potrzeb.

SmartShake jest wyjątkowo trwały i odporny na wszelkie uszkodzenia. Wykonany z wytrzymałego tworzywa sztucznego, jest szczelny, a jego trójwarstwowa struktura zapewnia doskonałą szczelność i bezpieczeństwo. Wielowarstwowa konstrukcja umożliwia również utrzymanie temperatury napoju na dłużej.

Shaker SmartsShake jest lekki i poręczny, co ułatwia przenoszenie i przechowywanie. Wyposażony w uchwyt i dwa pojemniki, możesz zabrać ze sobą wszystko, czego potrzebujesz i nadal mieć miejsce na więcej. Ponadto, shaker jest wyposażony w miarkę, co ułatwia przygotowanie dokładnych porcji napojów lub przekąsek.

Oprócz tego, shaker wykonany jest z wytrzymałej i trwałej stali nierdzewnej, która jest łatwa w czyszczeniu. Wystarczy użyć szmatki i ciepłej wody, aby go umyć. Ponadto, shaker jest łatwy do składania i rozkładania, co pozwala Ci mieć go zawsze pod ręką, a jednocześnie zajmuje mało miejsca.

SmartShake Shaker Revive 750ml Pikselowo-Niebieski można łatwo połączyć z suplementami dostępnymi na stronie Swiatsupli.pl, aby maksymalnie wykorzystać jego potencjał. Na przykład, możesz połączyć go z suplementami BCAA, aminokwasami lub kreatyną, aby uzyskać najlepsze rezultaty.

Jeśli szukasz trwałego i funkcjonalnego akcesorium do przygotowywania napojów lub koktajli, SmartShake Shaker Revive 750ml Pikselowo-Niebieski jest doskonałym wyborem.