Magnezja Ocun Chalk Krem Liquid 100ml

Akcesoria Magnezja Ocun Chalk Krem Liquid 100ml

Ocun
  Chwilowo niedostępny
Cena
26,99 zł
Ilość


Dostawa już od: 13,99 zł info

local_shipping Do darmowej dostawy brakuje: 249,00 zł

Ostatni raz ten produkt został kupiony 14 godzin temu.

Wysokiej jakości magnezja w kremie marki 

 • wygodne opakowanie

 • idealny wybór dla osób trenujących sporty wymagające mocnego chwytu

 • absorbuje wilgoć

 • w przeciwieństwie do wersji w proszku nie zostawia śladów

 • szybko schnąca

Zalecany sposób użycia

Nałożyć na dłonie, poczekać aż wyschnie. Nie nakładać w przypadku wystąpienia ran

Szczegóły produktu
8591804500541

Wysokiej jakości magnezja w kremie marki Ocun wyposaży Twoje dłonie w pożądany w pionie, dobry chwyt. Skutecznie absorbuje wilgoć, dzięki czemu Twoje ręce, bez względu na stopień intensywności wysiłku, pozostają wciąż przyjemnie suche. Dodatek alkoholu w składzie sprzyja szybkiemu osuszeniu skóry po aplikacji. Magnezja Ocun w kremie znakomicie sprawdzi się również jako podkład pod sypką magnezję. 

Zalecany sposób użycia

Nałożyć na dłonie, poczekać aż wyschnie. Nie nakładać w przypadku wystąpienia ran

Skład:

Alkohol izopropylowy, węglan magnezu, kalafonia, hydroksypropyloceluloza, żywica benzoesowa, alkohol benzylowy

Opis

Płeć
Dla Kobiet
Płeć
Dla Mężczyzn
Pojemność
100ml
Forma
Krem

Zalecenia

 • Akcesoria Magnezja Ocun Chalk Krem Liquid 100ml to najlepsze w swojej klasie akcesoria do ćwiczeń i treningów.
 • Magnezja Ocun Chalk Krem Liquid 100ml jest wysoce skutecznym produktem, który może zwiększyć kontrolę i wygodę podczas wykonywania ćwiczeń.
 • Produkt jest lekki i łatwy w użyciu, dzięki czemu możesz przynieść go ze sobą do każdego treningu.
 • Używając go możesz wygodnie trzymać pocenie się dłonie i zachować pełną kontrolę nad wykonywanymi ćwiczeniami.
 • Dodatkowo, poprzez używanie wyciągów magnezjowych możesz zwiększyć efekt użytkowania produktu.

 • Jako sprzedawca, jestem bardzo zadowolony z produktu Akcesoria Magnezja Ocun Chalk Krem Liquid 100ml. Produkt jest wysoce skuteczny i może pomóc w osiąganiu wyższych wartości wytrzymałości. Jest bardzo łatwy w użyciu i lekki, więc można go zabrać ze sobą na każdy trening. Przy użyciu tego produktu można zachować pełną kontrolę nad ćwiczeniami, ponieważ zapobiega ona poceniu się dłoni. Co więcej, dodatkowe suplementy diety z witaminami, minerałami i magnezem z oferty sklepu swiatsupli.pl mogą zwiększyć skuteczność produktu.

  Wygoda i bezpieczne ćwiczenia

  Akcesoria Magnezja Ocun Chalk Krem Liquid 100ml to produkt najwyższej jakości, który dba o bezpieczeństwo i wygodę ćwiczeń. Używając tego produktu, możesz zapobiec poceniu się dłoni i zachować kontrolę nad każdym ruchem, co pomaga w wykonywaniu skomplikowanych ćwiczeń. Zastosowanie magnezu w produkcie zapewnia dodatkową wygodę i lepsze wyniki.

  Idealny dla wszystkich sportowców

  Akcesoria Magnezja Ocun Chalk Krem Liquid 100ml to produkt, który został zaprojektowany z myślą o wszystkich sportowcach, którzy chcą zwiększyć swoje wydajności i osiągnąć lepsze wyniki. Produkt jest idealny dla wszystkich osób ćwiczących zarówno w klubach fitness, jak i na zewnątrz. Produkt jest lekki, więc możesz go łatwo zabrać ze sobą w dowolne miejsce.

  Naturalny i skuteczny

  Akcesoria Magnezja Ocun Chalk Krem Liquid 100ml to wysoce skuteczny produkt, który jest wykonany z naturalnych składników i został przetestowany w profesjonalnych warunkach. Produkt jest bezpieczny w użyciu i wysoce skuteczny. Używając go, możesz zwiększyć swoje wyniki i osiągnąć lepsze rezultaty, bez ryzyka związanego z wykonywaniem ćwiczeń. Jeśli chcesz zwiększyć swoją wytrzymałość i wydajność, to Akcesoria Magnezja Ocun Chalk Krem Liquid 100ml to idealny produkt dla Ciebie. Jeśli chcesz osiągnąć jeszcze lepsze wyniki, możesz dodać suplementy z witaminami, minerałami i magnezem z oferty swiatsupli.pl, aby maksymalnie wykorzystać efekt użytkowania produktu.

  Inne produkty w tej kategorii