Żel Chłodzący Tombent Cosmetics Ice Aloe Gel 80ml

  Chwilowo niedostępny
Cena
19,99 zł
Ilość


Dostawa już od: 13,49 zł info

local_shipping Do darmowej dostawy brakuje: 249,00 zł

TOMBENT COSMETICS™ Ice Aloe Gel 80 mililitrów

-

TOMBENT COSMETICS™ Ice Aloe Gel to żel rozluźniająco-chłodzący w formie aplikatora roll-on; zawiera mentol, wyciąg z aloesu i przyspiesza regenerację po treningu, łagodzi bóle mięśni i stawów;

-

  • - ROZLUŹNIA I CHŁODZI

  • - WSPIERA REGENERACJĘ

  • - ŁAGODZI BÓLE MIĘŚNI I STAWÓW

  • - WYGODNY APLIKATOR Z KULKĄ ROLL-ON

-

-

TOMBENT COSMETICS™ Ice Aloe Gel to innowacyjny preparat w aplikatorze roll-on stworzony w celu szybszej regeneracji i łagodzenia bolesności mięśni i stawów. Zawiera żel chłodzący o działaniu rozluźniającym. Zawiera mentol, wyciąg z aloesu, przyspiesza regenerację po treningu.

-

ZALECANY SPOSÓB UŻYCIA

Nanieść produkt poprzez aplikator w kule na osuszoną skórę, pozostawić do wchłonięcia.

Stosować przed i w trakcie aktywności.

-

SKŁAD

Aqa, Isopropyl, Alcohol, Glycerin, Menthol, Propylene Glycol, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Parafum, Tetrahydroxypropyl Ethylenediamine, Acrylate Crosspolymer, Methyl Salicylate, Cetearyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, 2-Bromo-2-Nitroproppane-I, 3-Diol, Ci42090 CI 19140.

-UWAG

UWAGI

Tylko do użytku zewnętrznego. Nie stosować na podrażnioną lub uszkodzoną skórę. Nie używać przy nadwrażliwości na którąkolwiek z wymienionych substancji. Unikać kontaktu z oczami. Przy kontakcie z oczami i błonami śluzowymi przepłukać strumieniem wody. Nie stosować dla dzieci poniżej 3 lat.

Szczegóły produktu
5901764325499

TOMBENT COSMETICS™ Ice Aloe Gel to żel rozluźniająco-chłodzący w formie aplikatora roll-on; zawiera mentol, wyciąg z aloesu i przyspiesza regenerację po treningu, łagodzi bóle mięśni i stawów;

Opis

Płeć
Dla Kobiet
Płeć
Dla Mężczyzn
Pojemność
80ml
Forma
Żel

Inne produkty w tej kategorii