• -0,70 zł
Żel energetyczny BioTechUSA Recovery Gel 60g

Węglowodany Żel Energetyczny BioTechUSA Recovery Gel 60g

BioTechUSA
  Chwilowo niedostępny
Wybierz smak:
Cena
6,69 zł
5,99 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 6,99 zł
Ilość


Dostawa już od: 13,99 zł info

local_shipping Do darmowej dostawy brakuje: 199,00 zł

BioTech Recovery Gel to żel regeneracyjny, który natychmiastowo uzupełni braki po ciężkim treningu oraz przyspieszy regenerację. 

Szczegóły produktu
5999076205196

Opis

Płeć
Dla Kobiet
Płeć
Dla Mężczyzn
Waga
60g
Forma
Żel

Zalecenia

 • Żel energetyczny BioTechUSA Recovery Gel jest świetnym źródłem węglowodanów, dzięki czemu możesz szybko i efektywnie uzupełnić energię po wysiłku fizycznym.
 • Produkt dostarcza kluczowych składników odżywczych w jednej porcji i szybko uzupełnia poziom glikogenu w mięśniach.
 • Możesz zmieszać Recovery Gel z napojami lub żywnością dla zwiększenia efektywności i poprawy smaku.
 • Dzięki swojej wyjątkowej formule, żel energetyczny BioTechUSA Recovery Gel jest idealnym wyborem dla sportowców, którzy szukają szybkiego i skutecznego źródła węglowodanów.
 • Żel energetyczny BioTechUSA Recovery Gel jest idealny jako dodatek do suplementów z oferty sklepu swiatsupli.pl, dzięki czemu możesz maksymalizować jego efekty.

 • Żel energetyczny BioTechUSA Recovery Gel to wspaniałe uzupełnienie dla wszystkich, którzy często i intensywnie trenują. Kompozycja składników w jednej porcji pomaga zmaksymalizować wyniki treningu dostarczając kluczowych składników, które są niezbędne do tego, aby osiągnąć dobre rezultaty. Błyskawicznie uzupełnia poziom glikogenu w mięśniach, dzięki czemu można utrzymać wysoki poziom energii i wydajności.

  Błyskawiczny Efekt

  Recovery Gel zawiera w sobie szybko wchłaniane węglowodany i elektrolity, dzięki czemu możesz uzyskać szybki efekt po zakończeniu intensywnego treningu. Żel można zmieszać z napojami lub żywnością, aby uzyskać odpowiedni efekt i dostosować smak do swoich preferencji. Produkt nie zawiera zbędnych dodatków, dzięki czemu jest idealny dla każdego, kto szuka skutecznego, naturalnego źródła węglowodanów.

  Zwiększ Efekty

  Aby maksymalizować efekty, możesz dodać do żelu energetycznego BioTechUSA Recovery Gel suplementy z oferty sklepu swiatsupli.pl. Połączenie żelu z odpowiednim suplementem pomoże Ci wzmocnić rezultaty po treningu i przywrócić pełen poziom energii.

  Świetny Wybór

  Żel energetyczny BioTechUSA Recovery Gel jest świetnym wyborem dla sportowców, którzy szukają szybkiego i skutecznego źródła węglowodanów. Wszystkie składniki zostały starannie wyselekcjonowane, aby zapewnić wysoką jakość produktu i maksymalizować jego wpływ po treningu. Zrób krok do przodu i wypróbuj żel energetyczny BioTechUSA Recovery Gel, aby uzyskać potężny wzrost energii i wydajności.