Suplement Przedtreningowy Wieloskładnikowy IHS Double Impact 2.0 280g

  Chwilowo niedostępny
Cena
88,99 zł
Ilość


Dostawa już od: 13,49 zł info

local_shipping Do darmowej dostawy brakuje: 249,00 zł

IRON HORSE
DOUBLE IMPACT 280g
 

IHS Double Impact - prawdopodobnie nasilniejszy wazodilator jakie kiedykolwiek powstał. W przeciwieństwie do innych "pomperów" utrzymuje pompę na długo po treningu. Agmatyna wpływa na rozluźnienie śródbłonka naczyniowego co w konsekwencji doprowadza do poszerzenia się przekroju poprzecznego wszystkich naczyń krwionośnych, głównie tętnic. Szersza tętnica może przetransportować więcej krwi i substancji odżywczych do pracujących mięśni.

  • Najskuteczniejszy wolumizer tlenku azotu - NO
  • Zwiększa dopływ substancji odżywczych do mięśni
  • Przyspiesza regenerację potreningową
  • Przyspiesza wzrost mięśni i poprawia ich wydolność
  • Pozwala utrzymać pompę mięśniową przez wiele godzin


Iron Horse Series Double Impact to wyjątkowy suplement oparty o siarczan agmatyny, która jest metabolitem argininy. Jest to prawdopodobnie najskuteczniejsza znana subtancja zwiększająca poziom tlenku azotu. Powstaje w wyniku dekarboksylacji tego aminokwasu w mózgu, wątrobie, nerkach, nadnerczach i jelicie cienkim. Według aktualnego stanu wiedzy agmatyna wykazuje powinowactwo do receptorów α-adrenergicznych i imidazolowych, a także wpływa na aktywność enzymu zwanego "dekarboksylazą ornityny" i izoenzymów NOS. Odpowiednia jej dostępność wpływać może na proces syntezy i aktywność tlenku azotu - substancji która w ostatnich latach zrewolucjonizowała rynek suplementów diety dla sportowców.AAKG to podstawowy substrat w biosyntezie tlenku azotu (NO), który wykazuje szerokie spektrum działania na śródbłonek naczyń krwionośnych, wywołując ich rozszerzenie i w efekcie gwałtownie zwiększa przepływ krwi przez mięśnie poprawia to zaopatrzenie mięśni w tlen i składniki odżywcze, a także nasila przepływ hormonów anabolicznych stymulujących mięśnie do wzrostu i wzmacniających efektywność nawet kilkugodzinnego wysiłku sportowego. Zwiększa sekrecję hormonu wzrostu i nasila anabolizm białek mięśniowych. Pośrednio wpływa na wzrost mięśni poprzez zwiększenie siły i wytrzymałości, a przez to objętości treningowej. Może pozytywnie wpływać na poprawę życia intymnego i utrzymanie wysokiej sprawności seksualnej. U mężczyzn badania pokazują, iż długoterminowe podawanie L-argininy dodatkowo poprawia stan układu krążenia, redukuje ciśnienie tętnicze oraz korzystnie moduluje ogólnoustrojową odporność organizmu.


 

SKŁADNIKI AKTYWNE

Porcja 5g  
Ilość porcji w opakowaniu 56  
Opakowanie 280g  
SKŁADNIKI Double Impact 2.0  
Zawartość jednej porcji   zaw:
  Alfa-ketoglutaran 3200 mg
  Jabłczan cytruliny 1400 mg
  N-carbamoyl glutamate 300 mg
  Witamina B1 5 mg
Ilość w porcji (5g)
AAKG (2:1) 3 200 mg
Jabłczan cytruliny (2:1) 1 400 mg
   
Tiamina 5 mgWielkość porcji: 5g
Ilość porcji w opakowaniu: 56

Dawkowanie i sposób użycia: stosować 1-2 porcje Double Impact na 30 minut przed intensywnym wysiłkiem. W celu maksymalizacji efektów, można stosować codziennie 1 porcję po przebudzeniu.

Szczegóły produktu
5901403241876

IHS Double Impact - prawdopodobnie nasilniejszy wazodilator jakie kiedykolwiek powstał. W przeciwieństwie do innych "pomperów" utrzymuje pompę na długo po treningu. 

Opis

Płeć
Dla Kobiet
Płeć
Dla Mężczyzn
Waga
280g
Forma
Proszek