TREC Nitrobolon 150kaps

Suplement Pompujący Wieloskładnikowy Trec Nutrition Nitrobolon 150kaps

TREC Nutrition
  Chwilowo niedostępny
Cena
78,99 zł
Ilość


Dostawa już od: 13,99 zł info

local_shipping Do darmowej dostawy brakuje: 249,00 zł

TREC - Nitrobolon - 150kaps.

Co to jest NitroBolon?
NitroBolon to preparat oparty na formule zwiększającej wytwarzanie w organizmie człowieka - tlenku azotu (NO). Formuła ta w 1998 roku została opatentowana i nagrodzona nagrodą Nobla w dziedzinie medycyny.

Jak działa NitroBolon?
Składniki zawarte w NitroBolon takie jak diarginine malate oraz arginine alpha keto-glutarate są prekursorami wytwarzania w organizmie człowieka tlenku azotu (NO), który odpowiada za prędkość komunikacji między komórkami. Zwiększenie produkcji tlenku azotu powoduje rozkurczenie ścianek naczyń krwionośnych, oraz hamowanie agregacji płytek krwi (odpowiedzialnych za lepkość krwi), czego efektem jest kilkukrotne zwiększenie tempa oraz ilości przepływu krwi w naczyniach krwionośnych oraz mięśniach. Efektem tego jest zwiększone nagromadzenie tlenu oraz składników odżywczych (transportowanych przez krew) w komórce mięśniowej. Daje to efekt napięcia i "napompowania" mięśni, co powoduje znaczny przyrost siły oraz masy mięśni.

Dlaczego NitroBolon jest bezkonkurencyjnym preparatem?
Unikalna kombinacja najsilniej działających prekursorów argininy (diarginine malate oraz arginine alpha keto-glutarate), które najlepiej konwertują z argininy do tlenku azotu to nie jedyny sekret tego preparatu. Dodatek citruline malate (jabłaczanu cytruliny), który poprzez utylizację endotoksyn pozwala w pełni wykorzystać produkcję tlenku azotu to kolejny sekret tego preparatu. Co to są endotoksyny? Endotoksyny są to trujące substancje wytwarzane podczas intensywnego wysiłku fizycznego takie jak kwas mlekowy czy amoniak, które zatruwają organizm i blokują produkcję tlenku azotu.

Pamiętaj! Jeśli nie usuniemy z organizmu endotoksyn produkcja tlenku azotu zostanie zahamowana. Dlatego też preparaty zawierające tylko substancje zwiększające produkcję NO nie są skuteczne.
Inną istotną funkcją jabłczanu cytruliny jest zwiększenie produkcji ATP (cząsteczki odpowiedzialnej za szybkość i siłę skurczu mięśni), której to zapotrzebowanie znacznie wzrasta podczas produkcji tlenku azotu.
NitroBolon zawiera również najnowszą formułę kreatyny w postaci estru (creatine ethyl ester HCI), który charakteryzuje się 100% przyswajalnością (lepszą niż zwykły monohydrat kreatyny). Dlatego wystarczy zastosować go w niewielkiej dawce, aby w połączeniu z tlenkiem azotu dać niesamowity efekt anaboliczny.

Co możemy osiągnąć stosując NitroBolon?
Tlenk azotu zwiększa wydolność zarówno włókien mięśniowych czerwonych, które kurczą się szybko i z dużą siłą (to te włókna, które pracują kiedy atakujesz rekord w wyciskaniu sztangi), jak i białych włókien odpowiedzialnych za wytrzymałość przy długotrwałych wysiłkach. Jak to się ma do wyników?
Tak naprawdę to efekty zobaczysz na własne oczy.

Zastosowanie preparatu NitroBolon powoduje przekroczenie granic treningowych. Mięśnie stają się bardziej twarde i napompowane, przygotowane są do generowania większej energii i wykonania naprawdę ciężkiego treningu.
P.S.: Oglądając się w lustrze po ciężkim treningu wiesz jak wygląda twoje "napompowane" ciało. Jeśli chcesz żeby taki efekt pozostał na wiele dni, zastosuj NitroBolon.

Jakie jeszcze korzyści można uzyskać stosując Nitrobolon?
Działanie tlenku azotu (NO) jako substancji zwiększającej zdolności wysiłkowe organizmu nie są jedynym korzystnym kierunkiem działania tej substancji. Znacznie w szerszym zakresie wpływ tlenku azotu na zwiększenie objętości tkanek wykorzystują od lat firmy farmaceutyczne specjalizujące się w produkcji leków na potencję. Miedzy innymi popularna Viagra zawiera substancje zwiększające produkcję NO.

Zaburzenia ukrwienia, zły przepływ krwi i niedostateczna elastyczność tkanek narządów płciowych upośledzają w znacznym stopniu współżycie seksualne Tlenek azotu znacznie zwiększa ich ukrwienie, co korzystnie wpływa na osiągnięcie i podtrzymanie erekcji.
P.S Mężczyźni szczególnie aktywni seksualnie potrzebują duże ilości argininy, ponieważ 80% białka płynu nasiennego stanowi właśnie ten aminokwas.

Czy stosowanie NitroBolon'u jest bezpieczne?
Nasz organizm naturalnie generuje tlenek azotu podczas ćwiczeń. NitroBolon zwiększa wydzielanie tej substancji, która jest w pełni bezpieczna dla naszego organizmu. 5 letnie badania oraz testy nie stwierdziły żadnych trwałych negatywnych zaburzeń organizmu na zwiększoną produkcję tlenku azotu..

Po jakim czasie działa NitroBolon?
Pierwsze efekty są zauważalne już po pierwszych 2-3 dniach stosowania preparatu. Występuje wówczas efekt znacznego zwiększenia objętości mięśni podczas treningu. Stosujący NitroBolon twierdzą, że ciężko jest im dokończyć zaplanowany trening z powodu zbyt znacznego "napompowania" mięśni. Pomiędzy 5 a 8 dniem następuje maksymalne stężenie NO czego objawem jest znaczny przyrost siły przy jednoczesnym wzroście obwodów mięśni. Systematyczny przyrost siły trwa do końca cyklu na NitroBolonie, a około 14 dnia połączony jest on wraz ze wzrostem wytrzymałości. Po 20 dniach mięśnie stają się twarde, a efekt potreningowego "napompowania" mięśni utrzymuje się przez wiele dni.

Jaką dawkę NitroBolon'u powinno się przyjmować, aby w pełni wykorzystać ten preparat?
Tolerancja na zwiększoną produkcję tlenku azotu jest różna. Ciężko jest więc określić jednoznacznie dawkę jaką należy przyjmować. Niedostateczne spożycie NitroBolonu może nie przynieść oczekiwanych rezultatów, natomiast zbyt duża dawka może prowadzić do krótkotrwałych bólów głowy oraz nudności. W związku z tym polecamy rozpocząć dawkowanie preparatu od najmniejszej sugerowanej dawki dostosowanej do wagi ciała ( patrz tabela poniżej) i obserwować korzyści płynące z suplementacji. Następnie powinno się zwiększać codziennie dawkę o 1 kapsułkę w porcji do momentu, w którym uzyskuje się maksimum korzyści przy minimum niepożądanych objawach.

Waga poniżej 85 kg
Minimalna proponowana dawka
Rozpoczynamy od 2 kapsułek w porcji
W dni treningowe 3 porcje x 2 kapsułki.
W dni nietreningowe 2 porcje x 2 kapsułki

Maksymalna bezpieczna proponowana dawka to 6 kapsułek w porcji
W dni treningowe 3 porcje po 6 kapsułek
W dni nietreningowe 2 porcje po 6 kapsułek
Waga powyżej 85 kg

Minimalna proponowana dawka
Rozpoczynamy od 3 kapsułek w porcji
W dni treningowe 3 porcje x 3 kapsułki.
W dni nietreningowe 2 porcje x 3 kapsułki

Maksymalna bezpieczna proponowana dawka to 8 kapsułek w porcji
W dni treningowe 3 porcje po 8 kapsułek
W dni nietreningowe 2 porcje x 8 kapsułek

Jeśli nie wystąpią nudności to w każdym kolejnym dniu zwiększamy dawkę o 1 kap. w każdej porcji. Zwiększamy ilość kapsułek w porcji codziennie, aż do dnia w którym uzyskuje się maksimum korzyści przy minimum niepożądanych skutków (jednak nie więcej niż proponowana max. dawka patrz poniżej). Po określeniu progu najbardziej skutecznej dawki utaloną ilość kapsułek stosujemy przez pełny cykl stosowania NitroBolonu.

Jak w pełni wykorzystać siłę działania Nitrobolonu?
W związku ze zwiększonym metabolizmem organizmu spowodowanym działaniem NitroBolon�u znacznie wzrasta zapotrzebowanie na dostarczenie płynów. Aby w pełni wykorzystać jego działanie należy stosować minimum 4,5 litra płynów dziennie.

Należy jednak unikać łączenia NitroBolonu w jednej porcji z produktami zawierającymi białko ( minimalny odstęp między porcjami to 30 min.).

Jak długo można stosować NitroBolon.
Preparat najlepiej stosować w cyklu 6 tygodniowy, po którym powinien wystąpić okres przerwy w jego stosowaniu. W okresie przerwy, która powinna trwać około 3 tygodni należy zmniejszyć intensywność oraz obciążenia treningowe. Zbyt forsowne ćwiczenia w tym okresie mogą spowodować szybki spadek osiągniętych podczas stosowania NitroBolonu wyników.

Z jakimi innymi suplementami stosować NitroBolon, aby osiągnięte wyniki utrzymały się jak najdłużej?
Należy pamiętać, że NitroBolon jest silnym preparatem anabolicznym pobudzającym organizm do wzrostu. Zwiększa transport składników odżywczych, które bezwzględnie należy dostarczyć w odpowiednio zbilansowanej diecie, którą dodatkowo należy wzbogacać takimi suplementami jak:

Preparaty węglowodanowo-białkowymi typu "gainer" np: Mass XXL lub Magnum 5000

Preparatami białkowymi: Perfect Whey Protein, NitroProGen lub 3D Protein oraz Aminokwasami: Anabolic BCAA System lub BCAA G-Force, Glutamine T6 czy Amino Whey System, Amino 4500

Kto powinien stosować Nitrobolon?
Każdy potrzebuje NO, ponieważ wykorzystywany jest on w szeregu procesów życiowych pomagających osiągnąć szczytową formę fizyczną. Jednak szczególną uwagę powinni zwrócić na niego kulturyści, gdyż dzięki zwiększonemu przepływowi krwi możliwe jest dostarczanie niezbędnych składników odżywczych potrzebnych do szybkiej regeneracji i wzrostu.

Skład:

Skład w porcji dziennej (12 kapsułek):

Substancje aktywne: Opatentowana mieszanka zwięk szająca produkcję tlenku azotu (NO) (Nitric Oxide Amplifier Proprietary Blend) - 8100 mg: Jabłczan Argininy (Diarginine Malate), Ester kreatyny HCl (Creatine Ethyl Ester HCl), Jabłczan Cytruliny (Citruline Malate), Alfa Ketoglutaran Argininy (Arginine Alfa Keto-Glutarate)
Składniki dodatkowe: stearynian magnezu - substancja przeciwzbrylająca, trójfosforan wapnia - substancja przeciwzbrylająca.

Sposób użycia:

w dni treningowe
- I porcja 30 min przed pierwszym posiłkiem
- II porcja 30 min przed treningiem
- III porcja bezpośrednio po treningu

w dni nietreningowe
- I porcja 30 min przed pierwszym posiłkiem
- II porcja 5 godzin później ok. 30 min przed posiłkiem.
Preparat należy popić wodą lub sokiem w ilości minimum 300 ml.

Szczegóły produktu
5901828341427

NitroBolon to preparat oparty na formule zwiększającej wytwarzanie w organizmie człowieka - tlenku azotu (NO). Formuła ta w 1998 roku została opatentowana i nagrodzona nagrodą Nobla w dziedzinie medycyny.

Opis

Płeć
Dla Kobiet
Płeć
Dla Mężczyzn
Ilość
150kaps
Forma
Kapsułki

Zalecenia

 • Suplement Pompujący Wieloskładnikowy Trec Nutrition Nitrobolon 150kaps jest najbardziej zaawansowaną formułą o wyjątkowej jakości, która dostarczy Ci wszystkich niezbędnych składników do budowy masy i siły mięśniowej.
 • Suplement Pompujący Wieloskładnikowy Trec Nutrition Nitrobolon 150kaps zawiera wszystkie niezbędne składniki odżywcze, które pomagają w regeneracji i budowie masy mięśniowej.
 • Suplement Pompujący Wieloskładnikowy Trec Nutrition Nitrobolon 150kaps zawiera wysoce wyspecjalizowane składniki, które dostarczają energię i skutecznie wspomagają trening.
 • Suplement Pompujący Wieloskładnikowy Trec Nutrition Nitrobolon 150kaps zawiera skuteczne, wysokiej jakości składniki odżywcze wzbogacone ekstraktem z guarany i chromem.
 • Suplement Pompujący Wieloskładnikowy Trec Nutrition Nitrobolon 150kaps dostarcza Ci wszystkie niezbędne składniki odżywcze w optymalnych proporcjach, dzięki czemu możesz trwale wzmocnić i uzupełnić swoją dietę.

 • Suplement Pompujący Wieloskładnikowy Trec Nutrition Nitrobolon 150kaps to wysoce zaawansowana formuła o wyjątkowej jakości, która dostarcza Ci wszystkich niezbędnych składników do budowy masy i siły mięśniowej. Ten wysoce wyspecjalizowany suplement dostarcza Ci wszystkie niezbędne składniki odżywcze, które pomagają w regeneracji i budowie masy mięśniowej.

  Natychmiastowe Efekty

  Suplement Pompujący Wieloskładnikowy Trec Nutrition Nitrobolon 150kaps zawiera wysokiej jakości składniki, które dostarczają natychmiastową energię i skutecznie wspomagają trening. Zawiera kompleksy jednofazowych składników odżywczych, które szybko wchłaniają się w organizmie i dostarczają Ci energii, abyś mógł pokonać każde wyzwanie. Unikalna, wysoce zaawansowana formuła tego suplementu zawiera skuteczne składniki, w tym ekstrakt z guarany i chrom, które dostarczają Ci wszystkie niezbędne składniki odżywcze w optymalnych proporcjach, dzięki czemu możesz trwale wzmocnić i uzupełnić swoją dietę.

  Dla Kogo Jest Ten Suplement?

  Suplement Pompujący Wieloskładnikowy Trec Nutrition Nitrobolon 150kaps jest przeznaczony dla osób, które chcą uzyskać szybką i skuteczną kompozycję składników odżywczych w jednym produkcie. Ten suplement może być również stosowany jako uzupełnienie diety dla sportowców i amatorów aktywności fizycznej, aby móc budować mocne mięśnie, a także dla każdego, kto chce uzyskać bardziej zrównoważony i zdrowszy styl życia.

  Dodatkowe Składniki

  Aby zwiększyć skuteczność działania suplementu, można uzupełnić go o dodatkowe suplementy wysokiej jakości z witamin, minerałów, aminokwasów, a także olejów i ziół, dostępnych na stronie swiatsupli.pl. Możesz być pewien, że wszystkie te produkty to produkty wysokiej jakości, dzięki którym będziesz w stanie uzyskać maksymalne wyniki. Suplement Pompujący Wieloskładnikowy Trec Nutrition Nitrobolon 150kaps jest najlepszym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy chcą wzmocnić i uzupełnić swoją dietę. Zawiera on wszystkie niezbędne składniki odżywcze w optymalnych proporcjach, dzięki czemu możesz zbudować mocnych mięśni i pokonać swoje wyzwania. Jeśli chcesz uzyskać jeszcze lepsze wyniki, uzupełnij ten suplement o dodatkowe składniki uzupełniające oferowane na stronie swiatsupli.pl. Więc jeśli chcesz osiągnąć wymarzone cele, wypróbuj Suplement Pompujący Wieloskładnikowy Trec Nutrition Nitrobolon 150kaps już dziś!