• Nowy

Suplement pompujący - Trec AAKG Powder 240g

TREC Nutrition
check_circle   Dostępny - Dostawa w 24h
Wybierz smak:
Cena
44,99 zł
Ilość

Dostawa już od: 12,99 zł info

local_shipping Do darmowej dostawy brakuje: 89,00 zł

Opis

Trec AAKG Powder 240g - jest to suplement zawierający w sobie  aminokwas zwany AAKG w formie smakowej. Produkt ten wykorzystywany w sporcie jest przede wszystkim do podniesienia przyswajalności makroskładników przez organizm oraz ekstremalne nasilenie pompy mięśniowej. 


  • Najwyższej jakości AAKG 

  • W różnych wariantach smakowych

  • Maksymalizuje pompę mięśniową

  • Zwiększa wytrzymałość mięśni


Zalecany sposób użycia

Jedna porcja (6 g) dziennie, 30 minut przed treningiem. 

Szczegóły produktu
5902114040376
3

Trec AAKG Powder 240g - jest to suplement zawierający w sobie alfa ketoglutaran argininy, czyli połączenie sóli kwasu glutarowego i aminokwasu l-argininy. Produkt ten wykorzystywany w sporcie jest przede wszystkim do podniesienia przyswajalności makroskładników przez organizm oraz ekstremalne nasilenie pompy mięśniowej. 

Składnik ten jest przede wszystkim prekursorem wytwarzania tlenku azotu przez organizm zwiększając tym samym dostarczanie nam składników takich jak glukoza, aminokwasy oraz tlenu wraz z krwią do komórek mięśniowych. Przyczynia się to do zwiększenia wydolności pracujących mięśni, co w czasie treningu objawia się znacznym przyrostem siły i wytrzymałości, a w okresie po treningowym do szybszej regeneracji organizmu. Ostatecznym efektem jest przyrost beztłuszczowej masy mięśniowej. Preparat zwiększa również sprawność seksualną mężczyzn, ponieważ tlenek azotu nasila m.in. procesy fizjologiczne warunkujące erekcję.

Zalecany sposób użycia

Jedna porcja (6 g) dziennie, 30 minut przed treningiem. 

Informacje żywieniowe 

Składniki aktywne W 1 porcji (6g)
AAKG 5200mg
- w tym L-arginina 3380mg
Witamina B6 0,8mg

Opis

Waga
240g
Forma
Proszek
Zobacz także
Inne produkty w tej kategorii