Suplement Pompujący Kompleks Promaker Gold Pump 250g

check_circle   Dostępny - Wysyłka w 24h
Wybierz smak:
Cena
48,99 zł
Ilość

Dostawa już od: 13,49 zł info

local_shipping Do darmowej dostawy brakuje: 199,00 zł

   

 

PROMAKER GOLD PUMP - Idealny produkt, najwyższej jakości stworzony dla najbardziej wymagających sportowców. Jest to jeden z najlepiej przebadanych oraz najpopularniejszych suplementów na rynku. Badania potwierdzają skuteczność PROMAKER PUMP w kwestii zwiększenia produkcji tlenku azotu. Zawiera Alfa ketoglutran L-argininy oraz jabłczan cytruliny. Przemyślane proporcje najbardziej odpowiadające naturalnie występującemu w mięśniach stosunkowi tych aminokwasów. Preparat jest zalecany dla sportowców różnych dyscyplin sportowych, trenujących rekreacyjnie i wyczynowo jako wspomaganie treningu.

   

 

  • Zapewnia Idealne Środowisko Anaboliczne
  • Powododuje nasilnie produkcji tlenku azotu
  • Ogromna Pompa mieśniowa
  • Synergistyczne połączenie l-Argininy i Jabłaczanu Cytruliny

 

DLACZEGO FIRMA PROMAKER?

Marka PROMAKER  to debiutant na polskim rynku - firma działa we współpracy z zawodowcami, jak i amatorami różnych dziedzin sportowych. Marka której stawia na pierwszym miejscu konsumenta i najwyższą jakoś swoich produktów, Produkty PROMAKER charakteryzują się idealną kompozycją dobranych składników aby finalnie uzyskać produkt z kompleksowym i możliwe najwyższym działaniu!

       

 Skład i zastosowanie

Substancje aktywne: 1Porcja 10mg w 100g
alfa ketoglutaran L-argininy 3500mg 35g
jabłczan cytruliny 3500mg 35g

Składniki: alfa ketoglutaran L-argininy, jabłczan cytruliny, aromat, barwnik: brąz HT ( dla smaków kolorze brązowym), czerwień buraczana (dla smaków w kolorze czerwonym), Betakaroten (dla smaków w kolorze żółtym), substancje słodzące: sukraloza, acesulfam-k

ZALECANY SPOSÓB UŻYCIA

Zamieszać 2 miarki proszku 10g z 250ml wody. Wypić przed lub zaraz po zakończeniu treningu.

Szczegóły produktu
5907602018776
5

PROMAKER GOLD PUMP to idealny produkt, najwyższej jakości stworzony dla najbardziej wymagających sportowców. Jest to jeden z najlepiej przebadanych oraz najpopularniejszych suplementów na rynku.

Opis

Płeć
Dla Kobiet
Płeć
Dla Mężczyzn
Waga
250g
Forma
Proszek