Regeneracja Stawów Kompleks RealPharm Joint Flex 400g

Real Pharm
  Chwilowo niedostępny
Wybierz smak:
Cena
58,99 zł
Ilość


REAL PHARM Joint Flex 400g

-

REAL PHARM Joint Flex - to kompleksowy suplement wzmacniający i regenerujący stawy; zawiera najskuteczniejsze składniki znane ze swoich prozdrowotnych właściwości na tkanki łączne: MSM, chondroityna, białka kolagenowe, kwas hialuronowy, jak również Ekstrakt z Boswellia!

-

  • KOMPLEKSOWA FORMUŁA ZAWIERAJĄCA NAJSKUTECZNIEJSZE KOMPONENTY WSPOMAGAJĄCE ZDROWIE STAWÓW I TKANEK ŁĄCZNYCH

  • DOSKONAŁY SUPLEMENT PROFILAKTYCZNY DLA OSÓB AKTYWNYCH

  • POMAGA SZYBCIEJ WRÓCIĆ DO FORMY PO KONTUZJI

  • NATURALNE SKŁADNIKI

  • DZIAŁA WIELOWYMIAROWO (ODBUDOWUJĄCO, PRZECIWZAPALNIE)

 

-

 

 

Szczegóły produktu
5904730666497

REAL PHARM Joint Flex 400g

-

REAL PHARM Joint Flex - to kompleksowy suplement wzmacniający i regenerujący stawy; zawiera najskuteczniejsze składniki znane ze swoich prozdrowotnych właściwości na tkanki łączne: MSM, chondroityna, białka kolagenowe, kwas hialuronowy, jak również Ekstrakt z Boswellia!

-

  • KOMPLEKSOWA FORMUŁA ZAWIERAJĄCA NAJSKUTECZNIEJSZE KOMPONENTY WSPOMAGAJĄCE ZDROWIE STAWÓW I TKANEK ŁĄCZNYCH

  • DOSKONAŁY SUPLEMENT PROFILAKTYCZNY DLA OSÓB AKTYWNYCH

  • POMAGA SZYBCIEJ WRÓCIĆ DO FORMY PO KONTUZJI

  • NATURALNE SKŁADNIKI

  • DZIAŁA WIELOWYMIAROWO (ODBUDOWUJĄCO, PRZECIWZAPALNIE)

 

-

-

 

 REAL PHARM Joint Flex to skompleksowany produkt wzmacniający stawy o zaawansowanym w składzie. Wszystkie użyte w produkcie składniki znane są ze skutecznego, pozytywnego działania na tkanki łączne.

Preparat polecany zarówno profilaktycznie, jak i podczas/w trakcie urazów. Znacznie skraca okres rekonwalescencji.

 

Produkt Real Pharm Joint Flex  znajdzie zastosowanie zarówno jako element profilaktyki zdrowia tkanek łącznych, jak również wsparcie w kontuzjach i po urazach. Wspiera syntezę kolagenu, poprawia funkcje układu kostnego. Może okazać się pomocny dla osób starszych jako codzienne ochrona przed urazami i dolegliwościami ze strony aparatu ruchu.

Zawiera między innymi:

Białko kolagenowe. Jeden z najważniejszych źródeł w kwestii produktcji koleganu który wystepuje w tkance łącznej w skórze, ścięgnach oraz chrząskach stawowych.

MSM to produkt który zawiera wysokiej jakości  związek siarki(metylosulfonylometanu),który wpływa na aparat układu ruchowego naszego orgnizmu odbudowuje i regeneruje ścięgna i więzadła. Oprócz tego jest świetnym związkiem który przyczynia się do syntezy kolagenu i tkanek łącznych.

Glukozamina-jest podstawowym budulcem związków znajdujących się w chrząstce. Wraz z wiekiem lub pod wysokim obciążeniem fizycznym( czasem nawet przy dużej nadwadze) ilość glukozaminy którą nasz organizm produkuje nie jest wystarczająca aby utrzymać nasze stawy w prawidłowej formie co może spowodować bóle, strzykanie a nawet poważne kontuzje.

Chondroityna- głownie produkowana w chrząstce stawowej, odpowiedzialna jest za redukowanie  uczucia tarcia między stawami. Naturalnie jest odpowiedzialna za produkcje mazi stawowej, jej brak lub mniejsza ilość może prowadzić do zniszczenia stawów co skutkować może silnymi bólami a nawet kontuzjami.

Boswellia Serrata. składnik, który wykazuje właściwości przeciwzapalne będącyą jedną z  głównych przyczyną bólu stawowch. Boswellia Serrata, inaczej kadzidłowiec w wyniku spowalnia reakcje chemiczna  substancji prozapalnych dzieki czemu pomaga powstrzymać niszczenie tkanki chrzęstnej.

 

-

ZALECANY SPOSÓB UŻYCIA

Porcję (20g) rozpuścić w 200-250ml wody i wymieszać.

Produkt stosowac raz dziennie, nie przekraczać zalecanej dziennej porcji.

INFORMACJE ŻYWIENIOWE

 

Aktywne składniki 1 porcja (20g)               ZDS%
białko kolagenowe 17 g
Kwas hialuronowy 20 mg
Metylosulfonylometan (MSM) 1000 mg
Siarczan chondroityny 150 mg
Siarczan glukozaminy 300 mg
Ekstrakt z Boswellia serrata standaryzowany na 60% kwasu bosweliowego 200 mg
L-prolina 500 mg
Witamina C 80 mg 100%
Wapń 240 mg 30%

 

Składniki: Składniki: białko kolagenowe,L-prolina, węglan wapnia, siarczan glukozaminy, metylosulfonylometan (MSM), Ekstrakt z Boswellia serrata standaryzowany na 60% kwasu bosweliowego, siarczan glukozaminy, substancja słodząca – sukraloza, aromat, kwas L-askorbinowy, barwniki: beta karoten dla smaku mango-marakuja, żółcień pomarańczowa* dla smaku pomarańczowego, żółcień chinolinowa* dla smaku cytrynowego, indygotyna dla smaku blueberry, kwas hialuronowy.

Opis

Płeć
Dla Kobiet
Płeć
Dla Mężczyzn
Waga
400g
Forma
Proszek