Bestsellery

Sale Universal Shock Therapy 840g

039442048479

Shock Therapy™ wyznacza nowy standard suplementów przedtreningowych. 

More details

119,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Darmowa dostawa obowiązuje od 300,00 zł z wykluczeniem kosztu dostawy.

 • Shock Therapy™ wyznacza nowy standard suplementów przedtreningowych. Wpływa na zwiększenie przekroju poprzecznego naczyń powierzchownych i głębokich mięśni szkieletowych, radykalnie zwiększa wytrzymałość mięśni oraz przyspiesza ich regenerację. Dodaje niesamowitej energii podczas treningu, tym samym zawierając najsilniejsze antyoksydanty, które trzymają w „ryzach” wolne rodniki. Już po jednej porcji odczuwasz niesamowitą pompę mięśniową, zwiększenie waskulyryzacji, wzrost poziomu siły i chęci treningowych. Shock Therapy™ usprawnia również funkcje CUN – centralnego układu nerwowego, umożliwiając lepsze skupienie uwagi, likwidując ewentualne rozkojarzenie związane z przemęczeniem organizmu. To największe osiągnięcie biochemików z zakresu suplementacji na chwilę obecną! Shock Therapy™ działa od razu na Twoją korzyść, łącząc go z najlepszym stackiem kreatynowym STORM™, spotęgujesz swoje rezultaty – będąc na cyklu, będziesz jak w transie!
  Shock Therapy™ Tylko od UNIVERSAL NUTRITION

  Sposób użycia:
  20 g proszku rozpuścić w szklance wody. Pić 30 min. przed treningiem. Najlepsze efekty daje stosowanie razem z odżywką Storm Universal, którą pije się 30 min. po treningu.

  Jakie korzyści uzyskasz stosując UNIVERSAL SHOCK THERAPY?
  - wzrost siły i masy mięśniowej
  - totalne napompowanie mięśni na treningu
  - uczucie niesamowitej energii
  - totalne skupienie i koncentracja
  - niekończąca się moc
  - błyskawiczna regeneracja
  - silny efekt antyoksydacyjny
  - terapia wstrząsowa w jednej dawce

  Skład Universal Shock Therapy na 1 porcje (20 g):
  węglowodany - 9g
  vitamina C - 200mg
  niacyna - 10mg
  vitamina B6 - 8mg
  vitamna B12 - 100mcg
  selen - 70mcg
  sód - 117mg
  potas - 59mg

  Universal Shock Therapy FORMULA:

  NO SUPER PUMP COMPLEX:
  A-AKG - 500mg
  jabłczan cytruliny - 500mg
  carnosine - 500mg

  MUSCLE VOLUMIZING COMPLEX:
  jabłczan kreatyny - 4000mg
  betaina - 1000mg
  glikocjamina - 350mg
  nikotynamidoadeninowy (NAD) - 4mg

  ENERGY & NOOTROPIC COMPLEX:
  L-tauryna - 2000mg
  cholina - 1000mg

  S-METYKSANTYN COMPLEX (kofeina, teobromina, teofilina) -
  L-tyrozyna - 500mg
  yerba mate - 26mg
  evodiamine - 24,8mg
  vinpocetine - 400mcg

  ANTIOXIDANT COMPLEX:
  zielona herbata extrakt - 1000mg
  R-ALA - 500mg
  n-acetyl cysteina - 500mg
  pestki winogron extrakt - 175mg

  ELECTROLYTE & PH DELIVERY COMPLEX:
  polimery glukozy - ?
  inulina - 2000mg
  dwuwęglan sodu - 198,4mg
  fosforan potasu - 176,3mg
  fosforan magnezu - 176,3mg
  fosforan 3-sodu - 148,8mg

  Jak to działa?
  Składniki aktywne Universal SHOCK THERAPY powodują zwiększoną produkcję hormonu gazowego NO tlenku azotu. Tlenek azotu wpływa na rozszerzenie naczyń krwionośnych dzięki czemu odczuwamy extremalne napompowanie mięśni krwią. Kolejnym plusem tego efektu jest maksymalne odżywienie tkanki mięśniowej poprzez to, że naturalna bariera biologiczna (średnica komórek mięśniowych) jest otwarta, co za tym idzie - Twoje mięśnie bez żadnego oporu mogą się wypełniać kreatyną, aminokwasami i glikogenem !!!

  Formuła SHOCK THERAPY została stworzona z połączenia wszelkich dotychczasowych substancji potęgujących wytwarzanie tlenku azotu, dlatego stosując go masz pewność, że to najmocniejsza formuła pompująca na świecie i efekty jakie uzyskasz przerosną wszelkie Twoje oczekiwania a nawet marzenia o tym jak może wyglądać trening na pełnym gazie!


Suplement diety/dietetyczny środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla osób aktywnych fizycznie, w tym sportowców. Produkt nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie lub boku opakowania (min. 3 miesiące przydatności do spożycia, w przypadku promocji data może być krótsza). Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: