Bulki Powyżej 40%
Bułki -  Odżywki na Masę

Bulki Powyżej 40%

Dodatni bilans kaloryczny to podstawa budowania masy. Odżywki typu Bulk uzupełniają straty energetyczne w trakcie wyczerpujących cykli treningowych. Systematyczne dostarczanie składników odżywczych jest najważniejszym elementem postępu w większości dziedzin sportowych.

Bulki 50:50 to odżywki na masę, dzięki którym zbudujesz wartościową muskulaturę. Preparaty zawierają jednakową ilość węglowodanów i protein, pozwalając osiągnąć zadowalające efekty treningowe. Stosunek 1:1 sprawia, że bulki rekomendowane są sportowcom o obniżonej przemianie materii. Starannie wyselekcjonowane składniki pozwalają na uzyskanie beztłuszczowej masy mięśniowej w krótszym czasie. Szeroki wybór bulków 50:50 w różnych smakach pozwala dobrać produkt do indywidualnych preferencji.

Kto nie chciałby zdobywać masy mięśniowej i siły nie gromadząc przy tym tkanki tłuszczowej? Idealnym sposobem na to są odżywki typu Bulk. Prócz swojego świetnego działania posiadają też walory smakowe. Między innymi odżywka Profi Mass, zachwalana przez kulturystów zarówno zajmująca się ćwiczeniami od wielu lat jak i amatorzy. Odżywki Bulk są bardzo chętnie stosowane na każdym etapie zaawansowania treningów. W niedługim czasie przynoszą widoczne efekty. Każda odżywka Bulk zawiera krótką charakterystykę. Spośród licznych produktów każdy znajdzie odżywkę odpowiednią dla siebie. 

Jest 9 produktów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Marka: Real Pharm

Gainer REAL PHARM Muscle ON 2270g

Recenzje: 0

REAL PHARM Muscle ON to odżywka przeznaczona do budowanie beztłuszczowej masy ciała typu bulk; zawiera białko oraz węglowodany w stosunku 50/50, a także dodatkowe witaminy i minerały - kompletny zestaw do wzrostu mięśni;

Cena 99,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: MHP

GAINER MHP Up Your Mass 4,5kg

Recenzje: 0

MHP Up Your Mass to suplement stworzony dla osiągnięcia najlepszych wyników. Wysokiej jakości gainer, dokładniej BULK o wysokiej zawartości białka oraz węglowodanów zapewni wszystkiego co potrzeba  do budowy masy mięśniowej. 

Cena 219,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: MHP

GAINER MHP Up Your Mass 2270g

Recenzje: 0

MHP Up Your Mass to suplement stworzony dla osiągnięcia najlepszych wyników. Wysokiej jakości gainer, dokładniej BULK o wysokiej zawartości białka oraz węglowodanów zapewni wszystkiego co potrzeba  do budowy masy mięśniowej. 

Cena 119,00 zł
Więcej
W magazynie

Śledź nas na Facebooku