Odżywka Białkowa Izolat BioTechUSA Hydro Whey Zero 1816g

BioTechUSA
check_circle   Dostępny - Wysyłka w 24h
Wybierz smak:
Cena
279,99 zł
Ilość

local_shipping Darmowa dostawa

Ostatni raz ten produkt został kupiony 1 godzinę temu.

Białko jest najważniejszym budulcem twojego ciała, źródłem składników odżywczych, zbudowanym z aminokwasów produkowanych przez nasz organizm i dostarczanych ze źródeł zewnętrznych, które należy uzupełniać codziennie, aby zapewnić zdrowie swojemu organizmowi. Wspomaga utrzymanie masy mięsniowej gdy trenujesz oraz wspomaga codzienną dietę.

Odżywka Białkowa Izolat BioTechUSA Hydro Whey Zero 1816g- dlaczego warto kupić?

  • Poszukujesz doskonałego źródła białka; w związku z 92% zawartością białka przyczynia się do utrzymania masy mięśniowej, zdrowych kości, jak lat białka serwatki (WPH) je również do wzrostu masy mięśniowej
  • Poszukujesz suplementu z niemal 100% zawartością białka, w przyjemnych kremowych smakach.
  • Poszukujesz niemal natychmiastowo wchłaniającego się po treningowego produktu białkowego dla lepszej regeneracji.
  • Poszukujesz wysokiej jakości produktu białkowego dla uzupełnienia niedoborów białka
  • Przygotowujesz się do zawodów (sporty sylwetkowe)

Zalecany sposób użycia:

Zmieszać 1 porcję (25 g, 1 miarka = 2 czubate łyżki) z 200 ml wody i pić dwa razy dziennie.

Szczegóły produktu
5999076220106
2

Hydrolizowany izolat podczas hydrolizy wykorzystywane są specjalne enzymy rozbijające łańcuchy białek na krótsze peptydy, co skutkuje szybszym trawieniem i wchłanianiem danej formuły. Hydrolizowane białka są mniej uczulające niż inne białka i dlatego są powszechnie stosowane w suplementach białkowych i formułach żywnościowych produst łatwostrawnym i częściowo hydrolizowanym białkiem w formie proszku. kowanych na potrzeby medyczne.

Białko jest najważniejszym budulcem twojego ciała, źródłem składników odżywczych, zbudowanym z aminokwasów produkowanych przez nasz organizm i dostarczanych ze źródeł zewnętrznych, które należy uzupełniać codziennie, aby zapewnić zdrowie swojemu organizmowi. Wspomaga utrzymanie masy mięśniowej gdy trenujesz oraz wspomaga codzienną dietę. Gdy regularnie trenujesz, chcesz zwiększyć masę mięśniową oraz z wiekiem, twój organizm wymaga większej ilości białek. Szybkim, praktycznym i efektywnym sposobem na dostarczenie organizmowi białek jest suplementacja; wystarczy białko w proszku , shaker, trochę wody lub mleka. Proszek białkowy jest łatwostrawny i w przeciwieństwie do konsumpcji dużej ilości mięsa, nie powoduje zakwaszania. Proszek białkowy można pozyskać z mleka, jak również ze źródeł zwierzęcych, roślinnych lub ich połączenia. Jego wchłanianie może przebiegać szybko (30-40 minut), umiarkowanie (1-2 godziny) lub wolno (ponad 2 godziny).

Jeżeli chcesz wyłonić absolutnego mistrza wśród produktów białkowych w proszku, nagroda oczywiście powędruje do ... Hydro Whey Zero, który jest czysty jak śnieg i szybki jak błyskawica! Hydro Whey Zero jest hydrolizowanym izolatem białka serwatki, o 92% zawartości białka, który wskutek hydrolizacji doładuje twoje mięśnie z prędkością światła, zapewniając praktycznie natychmiastowe uzupełnienie aminokwasów. Nie zawiera laktozy, glutenu, ani dodatkowrgo cukru. Hydro Whey Zero zawiera bardzo mało węglowodanów i tłuszczu, nie zatrzymuje wody, co czyni go dobrym wyborem w trakcie przygotowań, a nawet podczas zawodów. Dodatek aminokwasów przyczynia się do szybszej regeneracji i zmniejszenia bolesności mięśni.Najczystszy proszek białkowy* dla najbardziej wymagających w osiąganiu najlepszych rezultatów

Podobnie jak wszystkie produkty BioTech USA, Hydro Whey Zero składa się z bezpiecznych i starannie dobranych składników.

ZALECANY SPOSÓB UŻYCIA

Zmieszać 1 porcję (25 g, 1 miarka = 2 czubate łyżki) z 200 ml wody i pić dwa razy dziennie.

Informacje żywieniowe

Składniki aktywne W 1 porcji (25g)
Tłuszcz  0.1g
- w tym nasycone 0.06g
Węglowodany 0.13g
- w tym cukry 0.13g
Białko 23g
Sól 0.06g

Opis

Płeć
Dla Kobiet
Płeć
Dla Mężczyzn
Waga
1800g
Forma
Proszek