Odchudzanie L-karnityna Trec Nutrition L-Carnitine 3000 1000ml

TREC Nutrition
  Chwilowo niedostępny
Wybierz smak:
Cena
96,99 zł
Ilość


Dostawa już od: 13,99 zł info

local_shipping Do darmowej dostawy brakuje: 249,00 zł

TREC L-CARNITINE 3000 to preparat zawierający płynną formę L-karnityny. Składnik ten jest niezbędnym elementem metabolizmu lipidów, który umożliwia efektywny transport i spalanie kwasów tłuszczowych w komórkowych centrach energetycznych. Wysoki poziom L-karnityny jest szczególnie korzystny u sportowców oraz osób dążących do redukcji wagi ciała. Wynikiem działania tego zaawansowanego suplementu jest także poprawa jakości tkanki mięśniowej – definicji.
 

 • PRZYŚPIESZA SPALANIE TKANKI TŁUSZCZOWEJ

 • ZWIĘKSZA WYDOLNOŚĆ ORGANIZMU

 • SPRAWIA, ŻE ŹRÓDŁEM ENERGII STAJE SIĘ TKANKA TŁUSZCZOWA

 • WYSOKA KONCENTRACJA SKUTECZNEJ L-KARNITYNY

 • ZWIĘKSZA PRODUKCJĘ ENERGII

   

Szczegóły produktu
5901828340390

 TREC L-CARNITINE 3000 to preparat zawierający płynną formę L-karnityny. Składnik ten jest niezbędnym elementem metabolizmu lipidów, który umożliwia efektywny transport i spalanie kwasów tłuszczowych w komórkowych centrach energetycznych. Wysoki poziom L-karnityny jest szczególnie korzystny u sportowców oraz osób dążących do redukcji wagi ciała. Wynikiem działania tego zaawansowanego suplementu jest także poprawa jakości tkanki mięśniowej – definicji.


TREC L-CARNITINE 3000 stworzony został po to, aby ułatwić Ci pozbycie się nadmiaru tłuszczu. Zawiera biologicznie aktywną L-karnitynę, która pełni w organizmie ważną funkcję przenośnika kwasów tłuszczowych. Pobiera kwasy tłuszczowe z płynu wewnątrzkomórkowego i przenosi do komórkowych centrów energetycznych, gdzie zachodzi proces ich spalania. Dzięki temu masz więcej energii i możesz ćwiczyć bardziej intensywnie. Inną ważną korzyścią płynącą ze stosowania l-karnityny jest poprawa funkcjonowania układu krwionośnego i niższy poziom cholesterolu. Teraz możesz jeszcze lepiej zadbać o swoje zdrowie!

 

 • PRZYŚPIESZA SPALANIE TKANKI TŁUSZCZOWEJ

 • ZWIĘKSZA WYDOLNOŚĆ ORGANIZMU

 • SPRAWIA, ŻE ŹRÓDŁEM ENERGII STAJE SIĘ TKANKA TŁUSZCZOWA

 • WYSOKA KONCENTRACJA SKUTECZNEJ L-KARNITYNY

 • ZWIĘKSZA PRODUKCJĘ ENERGII

 

ZALECANY SPOSÓB UŻYCIA

Dzień Treningowy:1 porcja (12,5ml) 1-2 razy dziennie

Dzień Nietreningowy:1 porcja (12,5ml) 1-2  razy dziennie

INFORMACJE ŻYWIENIOWE

  

Składniki aktywne w 1 porcji (12,5ml)
L-karnityna 1500mg

Opis

Płeć
Dla Kobiet
Płeć
Dla Mężczyzn
Pojemność
1000ml
Forma
Płyn

Zalecenia

 • Otrzymaj odchudzanie wyższej jakości z Trec Nutrition L-Carnitine 3000 1000ml
 • Zwiększ metabolizm i wykorzystaj energię z tłuszczu w Trec Nutrition L-Carnitine 3000 1000ml
 • Utrzymuj zdrowy tryb życia dzięki Trec Nutrition L-Carnitine 3000 1000ml
 • Trec Nutrition L-Carnitine 3000 1000ml jest doskonałym suplementem do odchudzania, który pozwala Ci osiągnąć wyższy poziom zdrowia. Jest to w 100% naturalny składnik wyciąg z ziół, przetwarzany enzymatycznie, który wykorzystuje naturalne procesy odchudzania do osiągnięcia celów żywieniowych. Ten wysoce wydajny produkt jest wyjątkowym narzędziem do utrzymania zdrowego trybu życia.

  Skuteczność

  Trec Nutrition L-Carnitine 3000 1000ml jest wykonany z najwyższych jakości składników. Produkt wykorzystuje proces odchudzania przez wykorzystanie energii z tłuszczu. Przyspiesza metabolizm, ułatwiając utratę wagi i tworzy zdrowszy styl życia.

  Działanie

  Produkt wspomaga odchudzanie przez zwiększenie metabolizmu i wykorzystanie energii z tłuszczu. Jest to bardzo skuteczny sposób, aby schudnąć bezpiecznie i zdrowo. L-Carnitine przekształca tłuszcz w energię, która jest następnie wykorzystywana do ćwiczeń fizycznych.

  Suplementy

  Aby maksymalnie wykorzystać skuteczność produktu Trec Nutrition L-Carnitine 3000 1000ml, możesz dodać inne produkty z oferty sklepu Swiatsupli.pl, które zwiększą efekt odchudzania. Witaminy i minerały są niezbędne w utrzymaniu zdrowego stylu życia, a niektóre z nich dodatkowo wspomagają proces odchudzania. Trec Nutrition L-Carnitine 3000 1000ml jest wysoce wydajnym produktem wspomagajacym odchudzanie, który jest wysoce skuteczny, a jego składniki są wyselekcjonowane z najwyższą starannością. To jeden z najskuteczniejszych sposobów, jak schudnąć bezpiecznie i zdrowo. Dodatkowe suplementy z Swiatsupli.pl pozwalają Ci maksymalnie wykorzystać efekt odchudzania dzięki Trec Nutrition L-Carnitine 3000 1000ml. Jeśli więc chcesz zmienić swoje życie i osiągnąć wyższy poziom zdrowia, skorzystaj z tego produktu.

  Inne produkty w tej kategorii

  Zobacz także