Odchudzanie L-karnityna Olimp L-Carnitine 3000 Extreme Shot 25ml

  Chwilowo niedostępny
Wybierz smak:
Cena
6,99 zł
Ilość


Dostawa już od: 13,99 zł info

local_shipping Do darmowej dostawy brakuje: 249,00 zł

MEGA DAWKA 3000 mg L-KARNITYNY W AMPUŁCE! 
DOSKONAŁA PRZYSWAJALNOŚĆ! 
SUPER SZYBKIE DZIAŁANIE! 


Preparat uzupełniający dietę w L-karnitynę, zawierający największą na polskim rynku dawkę 3000 mg L-karnityny w ampułce, wzmocnioną dodatkiem witaminy B6. 
W preparacie wykorzystano nowatorską formułę Liquid Technology w celu maksymalizacji tempa i efektywności przyswajania zawartych w preparacie składników aktywnych. 

A wszystko to w poręcznej ampułce 25 ml, gwarantującej wyjątkową wygodę użycia i możliwość zastosowania w dowolnym momencie. 

Jak działa L-CARNITINE 3000 EXTREME SHOT™?


L-karnityna jest kluczowym elementem ostatniego etapu procesu rozkładu tłuszczów. Transportuje ona wolne kwasy tłuszczowe do miejsc ich ostatecznego utleniania (mitochondria), gdzie następuje uwolnienie zmagazynowanej w nich energii, co znacznie podnosi zdolności wysiłkowe organizmu. Efektywne utlenianie wolnych kwasów tłuszczowych gwarantuje, iż nie będą one ponownie zmagazynowane w formie trójglicerydów, zwiększając tym samym objętość tkanki tłuszczowej. Dodatek witaminy B6, która wchodzi w skład wielu enzymów biorących udział w przemianach metabolicznych, jak również bezpośrednio uczestniczy w przemianach węglowodanów (tworzenie i rozkład glikogenu mięśniowego) i tłuszczów, dodatkowo nasilając pozyskiwanie energii. Witamina B6 jest niezbędna w produkcji hemoglobiny i poprzez udział w tworzeniu przeciwciał podnosi odporność immunologiczną organizmu. 

Jakie są zalety L-CARNITINE 3000 EXTREME SHOT™?


L-CARNITINE 3000 EXTREME SHOT™ oferuje największą na polskim rynku dawkę L-karnityny dostępną w ampułce. Efekt działania samej L-karnityny został dodatkowo  wzmocniony dodatkiem witaminy B6, wykazującej synergizm działania z L-karnityną w procesach pozyskiwania energii, w trakcie wzmożonego wysiłku fizycznego.  Szybkość wchłaniania unikatowej kompozycji  składników preparatu została podniesionaprzez zastosowanie technologii płynnej Liquid Technology.  Umożliwia to błyskawiczną absorpcję L-karnityny i witaminy B6 do krwiobiegu, bez opóźnienia typowego dla tabletek czy kapsułek. L-CARNITINE 3000 EXTREME SHOT™ poraża nie tylko swą skutecznością działania, ale również wyjątkowymi smakami wiśni i pomarańczy.   

Poręczna ampułka zapewnia maksymalną wygodę użycia: 
 - forma łatwa do spożycia w dowolnym momencie 
- bez konieczności spożywania wielu kapsułek czy tabletek 
- można stosować w dowolnym momencie. 
- łatwe przenoszenie  i transport 

Dla kogo jest dedykowany L-CARNITINE 3000 EXTREME SHOT™?


Preparat przeznaczony dla osób redukujących tkankę tłuszczową, pracujących umysłowo oraz ćwiczących rekreacyjnie. Jest również polecany osobom polecanymi stosującym dietę wegetariańską w celu uzupełnienia jej w L-karnitynę. W szczególności polecany osobom, które nie chcą lub nie mogą spożywać dużej ilości kapsułek lub tabletek.

 

Informacja żywieniowa 1/2 ampułki (12,5 ml)  1 ampułka (25ml)
L-karnityna  1500 mg   3000 mg
Wit. B6 1,4 mg (100%*) 2,8 mg (200%*)

 

Szczegóły produktu
5901330024504

L-karnityna jest kluczowym elementem ostatniego etapu procesu rozkładu tłuszczów. Transportuje ona wolne kwasy tłuszczowe do miejsc ich ostatecznego utleniania (mitochondria), gdzie następuje uwolnienie zmagazynowanej w nich energii, co znacznie podnosi zdolności wysiłkowe organizmu.

Opis

Płeć
Dla Kobiet
Płeć
Dla Mężczyzn
Pojemność
25ml
Forma
Płyn

Zalecenia:

 • L-Karnityna Olimp L-Carnitine 3000 Extreme Shot 25ml to doskonała formuła, która wspomaga odchudzanie.
 • Koncentrat L-karnityny wspiera spalanie tłuszczu w każdym wieku.
 • L-Karnityna Olimp L-Carnitine 3000 Extreme Shot 25ml zwiększa wytrzymałość, poprawia regenerację i energie

 • L-Karnityna Olimp L-Carnitine 3000 Extreme Shot 25 ml to produkt, który skutecznie pomaga w utracie zbędnych kilogramów. Dzięki zawartości w koncentracie L-karnityny wspomaga spalanie tłuszczu, niezależnie od wieku. L-Karnityna Olimp L-Carnitine 3000 Extreme Shot 25ml wspomaga wysiłek fizyczny, zwiększając wytrzymałość, poprawiając regenerację i energię.

  Najważniejsze korzyści

  Odchudzanie Olimp L-karnityna 3000 Extreme Shot 25 ml to produkt wydajny i skuteczny, dzięki któremu można się cieszyć szeregiem korzyści. Przede wszystkim to skuteczny sposób na pozbycie się zbędnych kilogramów, stanowiący idealne wsparcie dla osób dbających o sylwetkę. L-Karnityna Olimp L-Carnitine 3000 Extreme Shot 25ml wspomaga również wytrzymałość organizmu oraz poprawia regenerację i energię.

  Dlaczego warto skorzystać z L-karnityny Olimp?

  Odchudzanie L-karnityna Olimp L-Carnitine 3000 Extreme Shot 25ml jest produktem bardzo skutecznym, który docenią osoby dbające o sylwetkę i zdrowie. produkt oparty jest na naturalnych składnikach, dzięki czemu jest bezpieczny i nie powoduje skutków ubocznych. Można go kupić w sklepie SwiatSuplementów.pl, gdzie można liczyć na dodatki w postaci różnych suplementów, z sodkie pozwoli maksymalnie wykorzystać potencjał produktu.

  Podsumowanie

  L-Karnityna Olimp L-Carnitine 3000 Extreme Shot 25ml to idealny produkt dla osób pragnących zrzucić zbędne kilogramy. Skuteczność produktu jest znana i doceniana w wielu krajach, i obecnie dostępny jest także w Polsce. Zawiera on koncentrat L-karnityny, który wspomaga spalanie tłuszczu. Produkt wpływa również na wytrzymałość organizmu, poprawiając regenerację i energię. Dodatkowo, w sklepie SwiatSuplementow.pl można zakupić dodatkowe suplementy, z których można w pełni czerpać korzyści wynikające z stosowania L-karnityny Olimp. Jeśli szukasz sprawdzonego i skutecznego produktu, który wspomoże odchudzanie, to L-Karnityna Olimp 3000 Extreme Shot 25ml jest właśnie dla Ciebie.

  Inne produkty w tej kategorii