Odchudzanie L-karnityna Olimp L-Carnitine 3000 Extreme Shot 25ml

check_circle   Dostępny - Wysyłka w 24h
Wybierz smak:
Cena
6,99 zł
Ilość

Dostawa już od: 13,99 zł info

local_shipping Do darmowej dostawy brakuje: 249,00 zł

Ostatni raz ten produkt został kupiony 5 godzin temu.

MEGA DAWKA 3000 mg L-KARNITYNY W AMPUŁCE! 
DOSKONAŁA PRZYSWAJALNOŚĆ! 
SUPER SZYBKIE DZIAŁANIE! 


Preparat uzupełniający dietę w L-karnitynę, zawierający największą na polskim rynku dawkę 3000 mg L-karnityny w ampułce, wzmocnioną dodatkiem witaminy B6. 
W preparacie wykorzystano nowatorską formułę Liquid Technology w celu maksymalizacji tempa i efektywności przyswajania zawartych w preparacie składników aktywnych. 

A wszystko to w poręcznej ampułce 25 ml, gwarantującej wyjątkową wygodę użycia i możliwość zastosowania w dowolnym momencie. 

Jak działa L-CARNITINE 3000 EXTREME SHOT™?


L-karnityna jest kluczowym elementem ostatniego etapu procesu rozkładu tłuszczów. Transportuje ona wolne kwasy tłuszczowe do miejsc ich ostatecznego utleniania (mitochondria), gdzie następuje uwolnienie zmagazynowanej w nich energii, co znacznie podnosi zdolności wysiłkowe organizmu. Efektywne utlenianie wolnych kwasów tłuszczowych gwarantuje, iż nie będą one ponownie zmagazynowane w formie trójglicerydów, zwiększając tym samym objętość tkanki tłuszczowej. Dodatek witaminy B6, która wchodzi w skład wielu enzymów biorących udział w przemianach metabolicznych, jak również bezpośrednio uczestniczy w przemianach węglowodanów (tworzenie i rozkład glikogenu mięśniowego) i tłuszczów, dodatkowo nasilając pozyskiwanie energii. Witamina B6 jest niezbędna w produkcji hemoglobiny i poprzez udział w tworzeniu przeciwciał podnosi odporność immunologiczną organizmu. 

Jakie są zalety L-CARNITINE 3000 EXTREME SHOT™?


L-CARNITINE 3000 EXTREME SHOT™ oferuje największą na polskim rynku dawkę L-karnityny dostępną w ampułce. Efekt działania samej L-karnityny został dodatkowo  wzmocniony dodatkiem witaminy B6, wykazującej synergizm działania z L-karnityną w procesach pozyskiwania energii, w trakcie wzmożonego wysiłku fizycznego.  Szybkość wchłaniania unikatowej kompozycji  składników preparatu została podniesionaprzez zastosowanie technologii płynnej Liquid Technology.  Umożliwia to błyskawiczną absorpcję L-karnityny i witaminy B6 do krwiobiegu, bez opóźnienia typowego dla tabletek czy kapsułek. L-CARNITINE 3000 EXTREME SHOT™ poraża nie tylko swą skutecznością działania, ale również wyjątkowymi smakami wiśni i pomarańczy.   

Poręczna ampułka zapewnia maksymalną wygodę użycia: 
 - forma łatwa do spożycia w dowolnym momencie 
- bez konieczności spożywania wielu kapsułek czy tabletek 
- można stosować w dowolnym momencie. 
- łatwe przenoszenie  i transport 

Dla kogo jest dedykowany L-CARNITINE 3000 EXTREME SHOT™?


Preparat przeznaczony dla osób redukujących tkankę tłuszczową, pracujących umysłowo oraz ćwiczących rekreacyjnie. Jest również polecany osobom polecanymi stosującym dietę wegetariańską w celu uzupełnienia jej w L-karnitynę. W szczególności polecany osobom, które nie chcą lub nie mogą spożywać dużej ilości kapsułek lub tabletek.

 

Informacja żywieniowa 1/2 ampułki (12,5 ml)  1 ampułka (25ml)
L-karnityna  1500 mg   3000 mg
Wit. B6 1,4 mg (100%*) 2,8 mg (200%*)

 

Szczegóły produktu
5901330024504
32

L-karnityna jest kluczowym elementem ostatniego etapu procesu rozkładu tłuszczów. Transportuje ona wolne kwasy tłuszczowe do miejsc ich ostatecznego utleniania (mitochondria), gdzie następuje uwolnienie zmagazynowanej w nich energii, co znacznie podnosi zdolności wysiłkowe organizmu.

Opis

Płeć
Dla Kobiet
Płeć
Dla Mężczyzn
Pojemność
25ml
Forma
Płyn

Olimp L-Carnitine Extreme Shot 3000 25ml - skuteczna pomoc w odchudzaniu!

Olimp L-Carnitine Extreme Shot 3000 25ml to idealny suplement diety dla wszystkich osób, które chcą przyspieszyć proces odchudzania. Jest to silnie stężony preparat, który zawiera w swym składzie L-karnitynę, niezbędną do utraty tkanki tłuszczowej.

Jest to jeden z najskuteczniejszych preparatów wspomagających odchudzanie, który w swym składzie zawiera m.in. witaminę B12, witaminę B6 oraz witaminę B3, wspierające procesy odchudzania. Ten suplement diety jest szczególnie polecany dla osób, które chcą przyspieszyć metabolizm i pozbyć się zbędnych kilogramów.

Produkt jest bardzo skuteczny i łatwy w użyciu. Wystarczy wypić jedną 25ml porcję przed treningiem lub sesją ćwiczeń, aby odczuć poprawę wydolności i energii. Producent zaleca stosowanie preparatu do trzech razy dziennie, w celu uzyskania najlepszych rezultatów.

Uwaga alergicy! Przed użyciem prosimy o zapoznanie się z listą składników zawartych w produkcie:

  • L-Karnityna
  • Witamina B3
  • Witamina B6
  • Witamina B12

Olimp L-Carnitine Extreme Shot 3000 25ml działa szybko i skutecznie, pomagając w utracie wagi poprzez spalanie tkanki tłuszczowej. To suplement, który pomoże Ci szybko osiągnąć wymarzoną sylwetkę.

Jeśli chcesz maksymalnie wykorzystać potencjał tego suplementu, możesz połączyć go z innymi produktami z oferty sklepu swiatsupli.pl. Zalecane połączenia to:

  • Olimp CLA Tonalin 1000 – ten suplement diety działa synergicznie z L-karnityną i pomaga w spalaniu tkanki tłuszczowej.
  • L-Karnityna Olimp Carbonox – dodatkowa dawka L-karnityny w połączeniu z Extreme Shot 3000 wspomoże proces odchudzania.

Jednak nawet stosując Olimp L-Carnitine Extreme Shot 3000 25ml, nie można zapomnieć o zdrowym odżywianiu i aktywności fizycznej. Dzięki temu będziesz w stanie uzyskać najlepsze rezultaty i szybko osiągnąć wymarzoną sylwetkę.

Olimp L-Carnitine Extreme Shot 3000 25ml to jeden z najskuteczniejszych suplementów wspomagających odchudzanie. Jego intensywne działanie przyczynia się do szybkiego spalania tkanki tłuszczowej i utraty wagi. W połączeniu z odpowiednią dietą i aktywnością fizyczną, dodatkowa dawka energii i wydolności dostarczana przez Olimp L-Carnitine Extreme Shot 3000 25ml pozwala szybciej osiągnąć zamierzone rezultaty.