Minerały Now Foods Magnesium & Potassium Aspartate with Taurine 120vkaps

Minerały Magnez + Potas Now Foods Magnesium&Potasium Aspartate with Tauryne 120vkaps

NOW Foods
  Chwilowo niedostępny
Cena
69,99 zł
Ilość


Dostawa już od: 13,49 zł info

local_shipping Do darmowej dostawy brakuje: 249,00 zł

NOW FOODS Mangesium & Potassium Aspartate with Taurine

-

NOW FOODS Mangesium & Potassium Aspartate with Taurine- to świetny kompleks magnezu, potasu i tauryny który zniweluje zmęczenie, wspomoże pracę serca obniży ciśnienie we krwi.

-

  • - UNIKALNE POŁĄCZENIE MAGNEZU I POTASU

  • - WSPIERA PRACĘ UKŁADU NERWOWEGO 

  • - WSPOMAGA UKŁAD SERCOWO-NACZYNIOWY

-

-

Magnez - jednym z najważniejszych pierwiastków chemicznych w organizmie ludzkim. Jest elementem większości tkanek i płynów ustrojowych. Magnez potrzebny jest do prawidłowego funkcjonowania metabolizmu, wpływa także na odpowiednie funkcjonowanie mięśni, w tym serca.

Potas - równie ważny co magnez, pierwiastek chemiczny, wpływa na prawidłową pracę mięśni, w tym mięśnia sercowego. Potas reguluje także ciśnienie krwi i wspomaga funkcje układu nerwowego. Jego niedobór bywa przyczyną bolesnych skurczów

Tauryna- która wspiera działanie neuroprzekaźników i usprawnia pracę układu nerwowego. Istnieją badania, które potwierdzają, że ogromne ilości tauryny występują w organizmie człowieka w trakcie rozwoju mózgu, po czym drastycznie spada. Daje to obiecujące prognozy w kwestii usprawnienia pracy całego narządu.

-

ZALECANY SPOSÓB UŻYCIA

Porcję (2 tabletki) raz dziennie.

-

INFORMACJE ŻYWIENIOWE

Wykaz składników aktywnych
w 2 kapsulkach
%RWS*
Magnez 300 mg 75%
Potas 99 mg 3%
Tauryna 100 mg

Składniki: asparaginian magnezu, tauryna, asparaginian potasu, kapsułka (hypromeloza), mąka ryżowa (substancja wypełniająca), substancje przeciwzbrylające (kwas stearynowy, dwutlenek krzemu).

Szczegóły produktu
733739013200

NOW FOODS Mangesium & Potassium Aspartate with Taurine- to świetny kompleks magnezu, potasu i tauryny który zniweluje zmęczenie, wspomoże pracę serca obniży ciśnienie we krwi.

Opis

Płeć
Dla Kobiet
Płeć
Dla Mężczyzn
Ilość
120vkaps
Forma
Kapsułki

Inne produkty w tej kategorii