Kreatyna Jabłczan Ostrovit Tri Creatine Malate 500g

OstroVit
  Chwilowo niedostępny
Wybierz smak:
Cena
28,99 zł
Ilość


Dostawa już od: 13,99 zł info

local_shipping Do darmowej dostawy brakuje: 249,00 zł

-

OstroVit True Taste TRI CREATINE MALATE to najwyższej jakości suplement diety będący źródłem jabłczanu kreatyny, który wielokrotnie potęguje anaboliczne, ergogeniczne i antykataboliczne działanie kreatyny.

-

 • FARMACEUTYCZNY STOPIEŃ MIKRONIZACJI GWARANTUJĄCY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ

 • WSPOMAGA PRZYROST TKANKI MIĘŚSNIOWEJ

 • ZWIĘKSZA MOC I ILOŚĆ ENERGII POPRZEZ ZWIĘKSZENIE ILOŚCI FOSFOKREATYNY

 • WIĄŻE WODĘ W KOMÓRKACH MIĘŚNIOWYCH POPRAWIAJĄC WARUNKI ANABOLICZNE

 • WYSOKA BIODOSTĘPNOŚĆ 

-

-

OstroVit True Taste TRI CREATINE MALATE to suplement diety zawierający czysty, mikronizowany jabłczan kreatyny, będący połączeniem kreatyny z kwasem jabłkowym w stosunku 1:3. Kreatyna, sama w sobie to jeden z najlepiej przebadanych suplementów na rynku. Liczne badania i metaanalizy potwierdzają jego skuteczność w rozbudowie masy mięśniowej, zwiększaniu mocy i energii oraz regeneracji. Kreatyna to nic innego jak związek organiczny występujący naturalnie w naszych mięśniach, a także w produktach odzwierzęcych, takich jak mięso czy jaja.

Działanie kreatyny to nic innego jak rozpad w mięśniach szkieletowych (powstaje wówczas fosfokreatyna) oraz uwolnienie znacznych ilości energii w postaci ATP

Liczne badania i analizy potwierdzają pozytywne działanie kreatyny na organizm, pomoc w rozbudowie muskulatury, jak również poprawę osiągów i poziomu energii, szczególnie w czasie intensywnych treningów.

-

ZALECANY SPOSÓB UŻYCIA

Porcję (około 5g = 2 miarki) rozpuścić w szklance wody lub innego napoju.

Dni treningowe: porcja na 60min przed planowanym treningiem;

Dni bez treningu: porcja o dowolnej porze dnia, np. rano;

Dla osób o dużej masie mięśniowej i wadze (90kg i więcej) można stosować dawki 10g/dziennie.

-

INFORMACJE ŻYWIENIOWE

Składniki aktywne

2.5 g (1/2 porcji)

5 g (1 porcja)

100 g

Jabłczan kreatyny

2377 mg

4754 mg

95.06 g

- w tym kreatyna

1761 mg

3522 mg

70.44 g

Tauryna

25 mg

50 mg

1 g

Witamina B6

2.5 mg (179 %*)

5 mg (357 %*)

100 mg

* Referencyjna wartość spożycia.

Szczegóły produktu
5902232611717

OstroVit Supreme Pure TRI CREATINE MALATE to najwyższej jakości suplement diety będący źródłem jabłczanu kreatyny, który wielokrotnie potęguje anaboliczne, ergogeniczne i antykataboliczne działanie kreatyny.

Opis

Płeć
Dla Kobiet
Płeć
Dla Mężczyzn
Waga
500g
Forma
Proszek

Zalecenia:

 • Kreatyna Jabłczan Ostrovit Tri Creatine Malate 500g to produkt stworzony dla osób aktywnych fizycznie.
 • Dostarcza odpowiedniego poziomu energii użytkownikom, którzy szukają sposobu na zwiększenie siły i wytrzymałości.
 • Pomaga w zwiększeniu masy mięśniowej, poprawia wytrzymałość treningu i wzmacnia organizm.
 • Idealny do budowy mięśni, szybkiego wzrostu i regeneracji po intensywnych treningach.
 • Wzbogacone o dodatki z witaminami i minerałami z oferty sklepu swiatsupli.pl.

 • Kreatyna Jabłczan Ostrovit Tri Creatine Malate 500g to produkt stworzony dla osób aktywnych fizycznie, którzy szukają sposobu na zwiększenie siły i wytrzymałości. Specjalnie opracowana mieszanka, która zapewnia najwyższej jakości składniki odżywcze, poprawia wytrzymałość, wzmacnia organizm i pozwala osiągnąć wymarzone efekty.

  Najważniejsze zalety:

  Kreatyna Jabłczan Ostrovit Tri Creatine Malate 500g jest idealnym produktem do zastosowania w celu wzmocnienia organizmu i zwiększenia siły. Dostarcza odpowiedniego poziomu energii użytkownikom, którzy szukają sposobu na zwiększenie siły i wytrzymałości. Przyczynia się do szybszego wzrostu masy mięśniowej, poprawia wytrzymałość treningu i wzmacnia organizm. Produkt jest bardzo skuteczny w budowaniu mięśni i regeneracji po intensywnych treningach.

  Dodatkowe korzyści:

  Kreatyna Jabłczan Ostrovit Tri Creatine Malate 500g jest dodatkowo wzbogacona o kompleks witamin i minerałów, dzięki którym organizm pracuje lepiej i szybciej. Dodatki z witaminami i minerałami z oferty sklepu swiatsupli.pl zapewniają dodatkowe wsparcie i wzmocnienie organizmu. Wystarczy wymieszać proszek z wodą lub sokiem, aby osiągnąć zamierzone efekty. Kreatyna Jabłczan Ostrovit Tri Creatine Malate 500g jest wysokiej jakości produktem, który zapewnia niezbędne składniki odżywcze i pozwala osiągnąć wymarzone efekty. Zastosowanie tego produktu gwarantuje wzrost siły i wytrzymałości, szybkie budowanie masy mięśniowej oraz regeneracja organizmu po intensywnych treningach. Zalecamy skorzystanie z dodatków z oferty sklepu swiatsupli.pl, aby maksymalnie wykorzystać efekty tego produktu.