Enzymy Trawienne Kompleks Now Foods Super Enzymes 180tab

NOW Foods
  Chwilowo niedostępny
Cena
111,99 zł
Ilość


Dostawa już od: 13,99 zł info

local_shipping Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł

NOW Foods Super Enzymes 180 kapsułek

-

NOW Foods Syper Enzymes to preparat poprawiający trawienie i funkcje układu pokarmowego; zawiera mieszankę enzymów o różnym poziomie pH, co uskutecznia działanie;

-

 • - POPRAWIA TRAWIENIE POKARMÓW

 • - ZWIĘKSZA WCHŁANIANIE SKŁADNIKÓW ODŻYWCZYCH 

 • - ZALECANE DLA OSÓB NA DIETACH O WYSOKIEJ KALORYCZNOSCI

 • - MIESZANKA NAJLEPSZYCH ENZYMÓW O RÓŻNYM POZIOMIE PH

-

-

NOW Foods Super Enzymes to produkt łączący w sobie najlepsze enzymy trawienne - usprawnia pracę układu pokarmowego, polepsza samopoczucie, łagodzi niestrawności.

Super Enzymes zawiera następujące enzymy:

 • Celulaza - odpowiada za trawienie błonnika;
 • Papina, Proteaza, Bromelina - odpowiadają za trawienie protein;
 • Amylaza - odpowiada za trawienie węglowodanów (skrobi);
 • Lipaza - odpowiada za trawienie tłuszczów;

-

ZALECANY SPOSÓB UŻYCIA

Porcję (1 tabletka) kilka porcji dziennie do głównych posiłków.

-

INFORMACJE ŻYWIENIOWE

Składniki produktu 1 porcja (1 tabletka)
Wapń 20 mg
Betaina HCl 200 mg
Ekstrakt z żółci wołu 100 mg
Sproszkowany owoc papai 45 mg
Mieszanka enzymów: Pankreatyna 10x 182 mg
Amylaza 20000 jedn. USP
Proteaza 20000 jedn. USP
Lipaza 1600 jedn. USP
Bromelaina (z ananasa) 120 GDU
Papaina (z papai) 100000 FCC PU
Celulaza 10 FCC PU
Pepsyna 500000 FCC jedn. pepsynowych

Pozostałe składniki: chlorowodorek betainy, ekstrakt z żółci wołu, sproszkowany owoc papai, wapń, celuloza (substancja wypełniająca), dwutlenek krzemu (substancja przeciwzbrylająca), kwas stearynowy (substancja przeciwzbrylająca), sole magnezowe kwasów tłuszczowych (substancja przeciwzbrylająca), kroskarmeloza sodowa (substancja zagęszczająca), szelak (substancja glazurujaca).

hodzenie roślinne).

Szczegóły produktu
733739029621

NOW Foods Syper Enzymes to preparat poprawiający trawienie i funkcje układu pokarmowego; zawiera mieszankę enzymów o różnym poziomie pH, co uskutecznia działanie;

Opis

Płeć
Dla Kobiet
Płeć
Dla Mężczyzn
Ilość
180tab
Forma
Tabletki

Enzymy Trawienne Kompleks Now Foods Super Enzymes 180tab – wyjątkowe rozwiązanie dla zdrowia

Now Foods Super Enzymes to innowacyjny i skuteczny produkt w postaci tabletek, który szybko i skutecznie pomaga poprawić funkcjonowanie układu trawiennego i zapobiegać złym zaburzeniom. Zapewnia łagodne i zrównoważone trawienie, pomagając organizmowi w racjonalnym wykorzystaniu składników odżywczych, aby zapewnić maksymalne korzyści.

Tabletki Now Foods Super Enzymes zawierają enzymy trawienne i roślinne, które pomagają ułatwić trawienie i wchłanianie składników odżywczych. Zawierają one również witaminę B6 i wapń, aby wspomóc działanie enzymy. Wszystkie składniki pochodzą z naturalnych źródeł i dlatego są łatwo wchłaniane przez organizm, co pozwala na lepsze wykorzystanie składników odżywczych.

Dla alergików należy zwrócić uwagę na to, że tabletki Now Foods Super Enzymes mogą zawierać śladowe ilości orzechów, soi i mleka, które mogą stanowić zagrożenie dla alergików. Dlatego zaleca się, aby osoby z nadwrażliwością skonsultowały się z lekarzem przed przyjmowaniem tego produktu.

Now Foods Super Enzymes to produkt, który skutecznie pomaga zwalczać zaburzenia układu trawiennego. Tabletki zawierają specjalnie dobrane składniki pochodzenia roślinnego i zwierzęcego, które w naturalny i delikatny sposób pomagają regulować proces trawienia i wchłaniania składników odżywczych.

Korzyści płynące ze stosowania Now Foods Super Enzymes są następujące:

 • Pomaga w zdrowej przemianie materii - tabletki zawierają enzymy trawienne, które wspomagają trawienie i wchłanianie składników odżywczych oraz pomagają utrzymać zdrowy poziom cukru we krwi.
 • Pomaga w zmniejszeniu objawów zgagi - Tabletki zawierają również roślinne środki przeciwzapalne, które pomagają zmniejszać objawy zgagi i innych zaburzeń trawiennych.
 • Pomaga w usuwaniu toksyn z organizmu - Ponadto zawiera wapń, który pomaga usunąć toksyny z organizmu oraz zwiększa wchłanianie składników odżywczych.
 • Może pomóc w zmniejszeniu niestrawności - Tabletki pomagają zwalczać niestrawność, ból żołądka oraz inne zaburzenia trawienne.

Aby uzyskać maksymalny efekt, zaleca się połączenie produktu Now Foods Super Enzymes z innymi suplementami z oferty sklepu swiatsupli.pl. W tym celu polecamy połączyć produkty takie jak Probiox Plus, OptiMSM i AFA-algae, aby wzmocnić działanie enzymy trawienne. Można również połączyć go z innymi produktami, na przykład z produktami witaminowymi, takimi jak witamina C lub witamina E.

Now Foods Super Enzymes to naturalne i skuteczne rozwiązanie, które może pomóc Ci zachować zdrowie i dobre samopoczucie. Jest to produkt w postaci tabletek, który jest łatwy w stosowaniu i szybko działa, aby pomóc w poprawie funkcjonowania układu trawiennego i zapobieganiu zaburzeniom.

Inne produkty w tej kategorii