Białko Wołowe Beef

Odżywki i suplementy białkowe to produkty, które pełnią istotną rolę w budowie masy mięśniowej. Stanowią więc podstawę suplementacji u osób, które realizują ciężkie plany treningowe, chcą wyrzeźbić sylwetkę oraz zwiększyć siłę. Na rynku dostępne są roślinne i zwierzęce odżywki białkowe, a jedną z nich jest hydrolizowane białko wołowe. Jak sama nazwa wskazuje, pozyskuje się je z wołowiny, dzięki czemu wyróżnia się lepszą przyswajalnością.

Czym jest białko wołowe?

Wybierając odżywki, należy przede wszystkim określić cel sportowy, jaki chce się uzyskać oraz przeanalizować potrzeby organizmu. Białko wołowe jest jednym z najchętniej wybieranych produktów, gdyż przynosi bardzo dobre efekty w rozbudowywaniu masy mięśniowej, wyróżnia się doskonałym profilem aminokwasowym oraz jest dobrze przyswajalne przez organizm. Ponadto, hydrolizowane białko wołowe nie zawiera laktozy, dlatego może być stosowane przez osoby z nietolerancją. Wśród zalet takiej odżywki można jeszcze wymienić:

  • zawartość dodatkowych składników odżywczych i witamin,
  • komplet aminokwasów egzogennych,
  • duża zawartość łatwo przyswajalnego białka,
  • niska zawartość tłuszczu,
  • brak dodatku nabiału i laktozy.

Izolat białka wołowego jest polecany osobom o wzmożonym zapotrzebowaniu na dodatkową suplementację. Produkt posiada pozytywne opinie kulturystów, trenerów personalnych oraz zawodowych sportowców, co tylko potwierdza jego skuteczność.

Białko wołowe – jakie wybrać?

Na rynku można znaleźć wiele odżywek, które różnią się od siebie składem, gramaturą oraz sposobem dawkowania. Należy jednak unikać produktów o słabej jakości i niewiadomego pochodzenia, gdyż mogą być one nieskuteczne. W naszej ofercie znajdziesz białko wołowe o sprawdzonym składzie, pochodzące od wiodących na rynku producentów. Możemy na przykład polecić markę Olimp, która cieszy się szczególnym zaufaniem wśród klientów. Mamy również odżywki o dużej zawartości białka i aminokwasów innych producentów, takich jak Formotiva czy Musclemeds.

Dawkowanie

Hydrolizowane białko wołowe to suplement, który należy stosować w okresach wzmożonej aktywności. Ze względu na to, że w ofercie mamy białka wołowe w formie proszku i kapsułek, dawkowanie ich jest uzależnione od zaleceń producenta. Marka Olimp sugeruje, aby ich odżywkę stosować jeden raz dziennie po treningu, między posiłkami, przed snem lub według indywidualnego zapotrzebowania.

Zapraszamy do zapoznania z pełną ofertą produktów. W razie problemów chętnie doradzimy, który izolat białka wołowego będzie odpowiedni dla Twojego zapotrzebowania.

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Aktywne filtry

Indeks: 5901330045622

Odżywki Białkowe

Odżywka białkowa Olimp GOLD BEEF-PRO-TEIN 700g

Recenzje: 0

OLD BEEF-PRO™-TEIN to odpowiedź specjalistów od suplementacji osób aktywnych fizycznie z renomowanego Olimp Laboratories® na konieczność dywersyfikacji źródeł protein dostępnych w diecie osób aktywnych fizycznie, u których zaistniała konieczność wzbogacenia diety w najwyższej jakości koncentraty protein pochodzenia wołowego. 

65,00 zł
Dostępny