Aminokwasy HMB BioTechUSA HMB 3000 200g

BioTechUSA
  Chwilowo niedostępny
Cena
62,89 zł
Ilość


Dostawa już od: 13,99 zł info

local_shipping Do darmowej dostawy brakuje: 249,00 zł

BioTech HMB 3000 przyspiesza przyrost masy mięśniowej, siły i przyspiesza regenerację po treningu na siłowni. Odżywka Biotech USA zawiera opórcz HMB fosforan monopotasowy. HMB 3000 marki Biotech USA wpływa na mniejszy rozpad białek podczas treningu. W rezultacie Twoje mięśnie będą w stanie anabolicznym dłużej, wpływając na potencjalny przyrost mięśni.

BioTech USA HMB 3000 działanie:

 • wspomaga wzrost masy mięśniowej,
 • minimalizuje bolesność mięśni,
 • pomaga w regeneracji mięśni,
 • minimalizuje rozpad tkanki mięśniowej,
 • wspomaga układ immunologiczny.

Dla kogo przeznaczony jest HMB 3000:

Odżywka sportowa BioTech USA HMB jest szczególnie polecana osobom trenującym bardzo intensywnie, gdzie niepożądane procesy kataboliczne są najsilniejsze. HMB Ogranicza rozpad białek w skutek wysiłku fizycznego i wspomaga układ odpornościowy.Suplementacja odżywką BioTech USA HMB 1000 znajduje również zastosowanie w diecie osób odchudzających się, ponieważ wspomaga redukcję tkanki tłuszczowej. Ponadto HMB w treningu najbardziej charakterystycznym dla osób odchudzających się czyli treningu aerobowym poprawia wydolność tlenową.

Skład BioTech USA HMB 3000 jednej porcji:
Zawartość ilość w jednej porcji
Calcium Hydroxymethyl Butyrate Monohydrate (HMB hydroksymetylomaślan) 3000mg

Inne składniki BioTech USA HMB 3000:

Calcium Hydroxymethyl Butyrate Monohydrate.

Dawkowanie:

Należy spożywać jedną porcję HMB 3000 - 3g dwa razy dziennie. Nie przekraczać zalecanej porcji odżywki w ciągu dnia.

Szczegóły produktu
5999076206384

BioTech HMB 3000 przyspiesza przyrost masy mięśniowej, siły i przyspiesza regenerację po treningu na siłowni. Odżywka Biotech USA zawiera opórcz HMB fosforan monopotasowy. 

Opis

Płeć
Dla Kobiet
Płeć
Dla Mężczyzn
Waga
200g
Forma
Proszek

Zalecenia:

 • BioTechUSA HMB 3000 jest doskonałym sposobem na wzmocnienie mięśni i zwiększenie siły.
 • HMB 3000 jest niezwykle skutecznym suplementem diety, który może zmniejszyć bóle mięśni po treningu.
 • HMB 3000 może przyczynić się do szybszego powrotu do zdrowia po kontuzji.
 • HMB 3000 można łatwo i szybko dodać do swojej diety, aby uzupełnić niedobór aminokwasów.
 • HMB 3000 jest doskonałym produktem, aby poprawić wygląd mięśni u osób ćwiczących na siłowni.
 • BioTechUSA HMB 3000 to jeden z najlepszych suplementów diety na rynku, który może mieć pozytywny wpływ na Twoje zdrowie i kondycję. Może pomóc Ci wzmocnić mięśnie i zwiększyć siłę. Jest to niezwykle skuteczny, wszechstronny suplement diety, który zmniejsza bóle mięśni po treningu i sprzyja szybszemu powrotowi do zdrowia po kontuzji. Dodatkowo HMB 3000 może przyczynić się do szybszego przyrostu masy mięśniowej i poprawy wyglądu mięśni u osób ćwiczących na siłowni. Dodanie HMB 3000 do swojej diety jest proste i szybkie, aby uzupełnić niedobór aminokwasów. Ten wysoce skoncentrowany produkt w przystępnej cenie dostarcza niezbędnej ilości aminokwasów w swoim składzie.

  Efekty HMB 3000

  HMB 3000 ma wyjątkowe właściwości, dzięki którym możesz cieszyć się szerokimi korzyściami. Jego skład zawiera beta-hydroksy-beta-metylomaślan (HMB), który jest produktem ubocznym metabolitu leucyny - jednego z najlepszych aminokwasów. HMB zwiększa syntezę białek, hamuje ich degradację i wzmacnia mięśnie. Produkt ten pomaga chronić mięśnie przed uszkodzeniem, które może wystąpić podczas intensywnego treningu. Ponadto, HMB 3000 może przyczynić się do szybszego powrotu do zdrowia po kontuzji i prowadzić do lepszych rezultatów treningowych.

  Kompleksowość suplementu

  BioTechUSA HMB 3000 to niezwykle kompleksowy suplement diety, który dostarcza składników budulcowych i energetycznych, niezbędnych do wzmocnienia mięśni. Jest to wysoce skoncentrowany produkt, który dostarcza odpowiednich ilości aminokwasów i innych składników odżywczych, aby w pełni zaspokoić potrzeby organizmu. Można go łatwo dodać do swojej diety, aby uzupełnić niedobór aminokwasów. Aminokwasy HMB BioTechUSA HMB 3000 są wyjątkowo wszechstronnym suplementem, który może być stosowany przez osoby ćwiczące zarówno na siłowni, jak i w domu.

  Korzyści HMB 3000

  Korzyści z używania BioTechUSA HMB 3000 są ogromne. Wpływa on na przyrost masy mięśniowej, wzmacnia mięśnie, zmniejsza ból mięśni po treningu i pomaga w szybszym powrocie do zdrowia po kontuzji. Zaleca się także dodanie do diety suplementów od Swiatsupli.pl, aby maksymalizować efekt. HMB 3000 jest doskonałym produktem, aby poprawić wygląd mięśni i wzmocnić mięśnie u osób ćwiczących na siłowni. Aby uzyskać najlepsze efekty, BioTechUSA HMB 3000 powinno być stosowane w połączeniu ze regularnymi ćwiczeniami, zbilansowaną dietą i regularnym odpoczynkiem. Kupuj BioTechUSA HMB 3000 dzisiaj i ciesz się wyjątkowymi korzyściami zdrowotnymi, które z pewnością będą widoczne już po kilku tygodniach stosowania.

  Inne produkty w tej kategorii