Power System 2550 GET POWER RĘKAWICE KULTURYSTYCZNE

Akcesoria Rękawice Power System PS 2550 Get Power

Power System
check_circle   Dostępny - Wysyłka w 24h!
Rozmiar
Cena
44,99 zł
Ilość

Dostawa już od: 13,99 zł info

local_shipping Do darmowej dostawy brakuje: 249,00 zł

- AirTex tworzywo na grzbiecie rękawiczki dla gospodarowania wilgocią,

grzbiet rękawiczki wykonany z 4WAY elastycznego, lekkiego tworzywa,

- rękawiczka wykonana z najwyższej jakości tworzywa Amara,

- zamknięcie na rzep dla mocnego dopasowania,

- rozmiary: XS, S, M, L, XL, XXL,

- kolory: czarny.

Szczegóły produktu
8595713101158
4

Super rękawice kulturystyczne dla każdego bywalca siłowni

Opis

Płeć
Dla Kobiet
Płeć
Dla Mężczyzn

Zalecenia

 • Akcesoria Rękawice Power System PS 2550 Get Power są wygodne i wysokiej jakości.
 • Akcesoria Rękawice Power System PS 2550 Get Power są łatwe w użyciu i mają wszystkie potrzebne funkcje.
 • Mogą dostosować się do Twoich indywidualnych potrzeb i zapewnić Ci odpowiednią ilość siły.
 • Akcesoria Rękawice Power System PS 2550 Get Power zostały zaprojektowane w celu wspomagania użytkownika w pracy i treningu.
 • Akcesoria Rękawice Power System PS 2550 Get Power zapewniają dodatkową wsparcie, gdy potrzebujesz dodatkowej mocy.
 • Akcesoria Rękawice Power System PS 2550 Get Power to wygodne i wysokiej jakości akcesoria, które są łatwe w użyciu i mają wszystkie potrzebne funkcje. Zaprojektowane w celu wspomagania użytkownika w pracy i treningu, mogą dostosować się do Twoich indywidualnych potrzeb i zapewnić Ci odpowiednią ilość siły.

  Korzyści

  Akcesoria Rękawice Power System PS 2550 Get Power zapewniają wiele korzyści użytkownikom. Przede wszystkim doskonale sprawdzą się w pracy, pozwalając Ci na wykonanie zadań z dużą precyzją. Ponadto, zostały zaprojektowane z myślą o zapewnieniu dodatkowej mocy i wsparcia, gdy ich potrzebujesz.

  Łatwa obsługa

  Akcesoria Rękawice Power System PS 2550 Get Power charakteryzują się prostym w obsłudze systemem, który pozwala Ci dostosować je do Twoich potrzeb. Są one wygodne i lekkie, dzięki czemu nie będziesz zmęczony nawet po długotrwałym użytkowaniu. Ponadto, są bardzo trwałe i wytrzymałe, dzięki czemu mogą służyć Ci przez wiele lat.

  Uzyskaj najlepsze rezultaty

  Akcesoria Rękawice Power System PS 2550 Get Power umożliwiają wykonywanie pracy z dużą precyzją i skutecznością. Dodatkowo, dzięki odpowiedniemu dopasowaniu, możesz uzyskać maksymalną moc i wsparcie, aby wykonać swoje zadania w jak najlepszy sposób. Na stronie swiatsupli.pl możesz znaleźć wiele suplementów, które możesz dodać, aby maksymalizować efekt akcesoriów Rękawice Power System PS 2550 Get Power. Podsumowując, Akcesoria Rękawice Power System PS 2550 Get Power to wygodne i wysokiej jakości akcesoria, które są łatwe w użyciu i mają wszystkie potrzebne funkcje. Umożliwiają wykonywanie pracy z dużą precyzją i skutecznością, a także zapewniają dodatkową moc i wsparcie, gdy potrzebujesz. Dodatkowo, możesz dodać odpowiednie suplementy, aby maksymalizować efekt akcesoriów. Wybierz Akcesoria Rękawice Power System PS 2550 Get Power i ciesz się ich używaniem.