Akcesoria Rękawice Olimp Fitness One

  Chwilowo niedostępny
Rozmiar
Cena
29,99 zł
Ilość


Dostawa już od: 13,99 zł info

local_shipping Do darmowej dostawy brakuje: 249,00 zł

STWORZONE DLA KOBIECYCH DŁONI!
NOWOCZESNY DESIGN, SOLIDNOŚĆ I DELIKATNOŚĆ!
FITNESS ONE rękawice treningowe stworzone specjalnie z myślą o kobietach, przeznaczone do treningu fitness. Rękawice na grzbietowej części wykonane są kolorowego rozciągliwego materiału, wentylującego i gwarantującego wspaniałe dopasowanie. Wewnętrzną ich część stanowi podwójna zamszowa skóra poprawiająca uchwyt i ochraniająca dłonie. FITNESS ONE wyposażone są w komfortowy neoprenowy rzep poprawiający dopasowanie rękawic do dłoni, a specjalne uchwyty na placach pomagają w ściąganiu rękawic po ciężkim treningu.

FITNESS ONE przeznaczone dla wszystkich kobiet uprawiających aerobic i fitness.
 

Szczegóły produktu
5907696490700

STWORZONE DLA KOBIECYCH DŁONI!
NOWOCZESNY DESIGN, SOLIDNOŚĆ I DELIKATNOŚĆ!

Opis

Płeć
Dla Kobiet

Zalecenia

 • Rękawice Olimp Fitness One są wykonane z wytrzymałego materiału, zapewniając maksymalną ochronę dłoni podczas treningu
 • Posiadają one wygodny uchwyt, dzięki czemu są wygodne, łatwe w użyciu i bezpieczne
 • Dzięki elastycznemu ściągaczowi rękawice są łatwe do zdjęcia i łatwe regulowanie
 • Rękawice Olimp Fitness One zapewniają maksymalny komfort i kontrolę nad treningiem
 • Akcesoria Rękawice Olimp Fitness One to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy wymagają od siebie pełnej ochrony dłoni podczas treningu. Wykonane z wytrzymałego materiału, zapewniają maksymalną ochronę dla dłoni. Z elastycznym ściągaczem wygodne i łatwe zdejmowanie. Z wygodnym uchwytem, przez co są wygodne, łatwe w użyciu i bezpieczne. Dla pełnego komfortu i kontroli nad treningiem, Rękawice Olimp Fitness One to doskonały wybór. Umożliwiają one wygodne i pewne chwyty, bez ryzyka ślizgania się dłoni, chroniąc je przed otarciami i bolesnymi urazami. Ponadto, wyposażone są w dodatkowe wzmocnienia, aby zapewnić maksymalną ochronę dla dłoni. Są wyjątkowo wytrzymałe i trwałe, co pozwala cieszyć się z ich użytkowania przez długi czas.

  Korzyści

  Rękawice Olimp Fitness One oferują niezrównane korzyści. Przede wszystkim dostarczają wszystko, czego potrzeba do bezpiecznego i komfortowego treningu. Elastyczny ściągacz umożliwia łatwe i wygodne wyjmowanie. Wygodny uchwyt zapewnia pewny chwyt i bezpieczne użytkowanie. Są wyjątkowo trwałe i wytrzymałe, dzięki czemu można cieszyć się z ich użytkowania przez długi czas. Dodatkowo, zapewniają ochronę dłoni przed otarciami i urazami.

  Suplementy

  Aby jeszcze bardziej zwiększyć skuteczność treningu z Rękawicami Olimp Fitness One, można wykorzystać suplementy ze strony swiatsupli.pl. W ofercie znajdują się produkty, takie jak suplementy zwiększające wytrzymałość i wytrzymałość mięśni, produkty wzmacniające odporność, suplementy zwiększające energię i wiele innych. Zastosowanie tych suplementów pozwoli zmaksymalizować efekty treningu na siłowni lub w domu.

  Podsumowanie

  Jeśli szukasz najlepszej ochrony dla swoich dłoni i chcesz cieszyć się komfortowym i bezpiecznym treningiem, Rękawice Olimp Fitness One są idealnym rozwiązaniem. Wykonane z wytrzymałego materiału, zapewniają maksymalną ochronę dla dłoni. Ponadto, z elastycznym ściągaczem, wygodnym uchwytem i wyjątkową trwałością, Rękawice Olimp Fitness One zapewnią Ci wszystko, czego potrzebujesz do świadomego i bezpiecznego treningu. W celu zwiększenia efektów treningu, można wykorzystać suplementy ze strony swiatsupli.pl. Podsumowując, Rękawice Olimp Fitness One to doskonały wybór dla każdego, kto pragnie w pełni wykorzystać swój trening.

  Inne produkty w tej kategorii