Suplement Prozdrowotny Allnutrition Rhodiola Rosea 90kaps

Adaptogeny Różeniec Górski Allnutrition Rhodiola Rosea 90kaps

ALLNUTRITION
  Chwilowo niedostępny
Cena
21,99 zł
Ilość


Dostawa już od: 13,99 zł info

local_shipping Do darmowej dostawy brakuje: 269,00 zł

 

ALLNUTRITION Rhodiola Rosea 90kap - jest to najwyższej jakości suplement prozdrowotny zawierający w sobie ekstrakt z korzenia różeńca górskiego. Produkt ten zaliczany jest do grona suplementów zwanych adaptogenami. Dzięki suplementacji Rhodiola Rosea zwalczamy negatywne skutki stresu podczas dnia oraz ograniczamy jego powstawanie. Ponadto roślina ta bardzo skutecznie podnosi funkcje kognitywnewspiera pracę mózgu oraz ułatwia koncentrację, znajdując dzięki temu szeroką grupę odbiorców w osobach pracujących umysłowo oraz uczących się. 

 

 • SUPLEMENT ZAWIERAJĄCY EKSTRAKT Z KORZENIA RÓŹEŃCA GÓRSKIEGO

 • PRODUKT O DZIAŁANIU ADAPTOGENOWYM

 • ZWALCZA NEGATYWNE SKUTKI STRESU

 • PODNOSI FUNKCJE KOGNITYWNE

 • POPRRAWIA PAMIĘĆ I KONCENTRACJĘ

 

Szczegóły produktu
5902837721651

 

ALLNUTRITION Rhodiola Rosea 90kap - jest to najwyższej jakości suplement prozdrowotny zawierający w sobie ekstrakt z korzenia różeńca górskiego. Produkt ten zaliczany jest do grona suplementów zwanych adaptogenami. Dzięki suplementacji Rhodiola Rosea zwalczamy negatywne skutki stresu podczas dnia oraz ograniczamy jego powstawanie. Ponadto roślina ta bardzo skutecznie podnosi funkcje kognitywnewspiera pracę mózgu oraz ułatwia koncentrację, znajdując dzięki temu szeroką grupę odbiorców w osobach pracujących umysłowo oraz uczących się. 

 

 • SUPLEMENT ZAWIERAJĄCY EKSTRAKT Z KORZENIA RÓŹEŃCA GÓRSKIEGO

 • PRODUKT O DZIAŁANIU ADAPTOGENOWYM

 • ZWALCZA NEGATYWNE SKUTKI STRESU

 • PODNOSI FUNKCJE KOGNITYWNE

 • POPRRAWIA PAMIĘĆ I KONCENTRACJĘ

 • WSPOMAGA BUDOWANIE SUCHEJ MASY MIĘŚNIOWEJ 

 • ZALECANY SPORTOWCOM ORAZ OSOBOM PRACUJĄCYM UMYSŁOWO 

 

Suplement ten w środowisku sportowym nazywany również jest jako "legalny" doping mózgu. Poprzez znaczny spadek stężenia kortyzolu wywołany przez preparat - wspomaga budowanie suchej masy ciała ograniczając procesy kataboliczne. Produkt jest zalecany sportowcom narażonym na nadmierny stres fizyczny oraz psychiczny w celu zmaksymalizowania ich efektywności podczas treningu czy też zawodów.

 

ZALECANY SPOSÓB UŻYCIA

Stosuj 1 kapsułkę dziennie, popijając wodą

INFORMACJE ŻYWIENIOWE

Składniki aktywne  w 1 porcji (1kapsułka)
Ekstrakt z korzenia różeńca górskiego Rhodiola rosea 400mg

Opis

Płeć
Dla Kobiet
Płeć
Dla Mężczyzn
Ilość
90kaps
Forma
Kapsułki

Adaptogeny Różeniec Górski Allnutrition Rhodiola Rosea 90kaps. – skuteczne zmniejszenie zmęczenia i poprawa wydajności

Adaptogeny Różeniec Górski Allnutrition Rhodiola Rosea 90kaps. to wysoce skoncentrowana formuła adaptogennych zawierająca ekstrakt z rośliny Rhodiola Rosea wyizolowany w wysokim stężeniu. Jest to idealny produkt dla sportowców, pracujących w szczególnie wymagających warunkach i osób, które potrzebują wsparcia w radzeniu sobie z codziennymi stresami. Adaptogeny Różeniec Górski Allnutrition Rhodiola Rosea 90kaps. wspomaga zmniejszenie zmęczenia i poprawia wydajność, dzięki czemu daje siłę do działania. Produkt został skomponowany z naturalnych surowców, dzięki czemu jest w stanie wspomóc organizm w wielu dostęnych sposobów.

Adaptogeny Różeniec Górski Allnutrition Rhodiola Rosea 90kaps. zawiera specjalnie wyselekcjonowane naturalne składniki wspomagające organizm w pracy, aby pomóc mu w radzeniu sobie z codziennymi stresami. Ekstrakt z rośliny Rhodiola Rosea wspomaga produkcję energii i uodpornienie organizmu na wpływ stresu. Pozostałe składniki, takie jak wyciąg z korzenia żeń-szenia, kwas gamma-aminomasłowy, witaminy B i minerały, wspomagają produkcję energii, poprawę samopoczucia i wytrzymałość. Adaptogeny Różeniec Górski Allnutrition Rhodiola Rosea 90kaps. to skuteczny produkt, który pomaga w zmniejszeniu zmęczenia, poprawia wydajność i daje siłę do działania.

Aby maksymalnie wzmocnić skutki Adaptogeny Różeniec Górski Allnutrition Rhodiola Rosea 90kaps. warto połączyć ją z innymi suplementami diety. W sklepie swiatsupli.pl znajdziesz szeroki wybór suplementów, które możesz połączyć z Adaptogeny Różeniec Górski Allnutrition Rhodiola Rosea 90kaps., aby wzmocnić ich działanie. Warto wybrać suplementy, takie jak GABA, L-teanina i Ashwagandha, aby zwiększyć efekty adaptogenne. Witaminy B, składniki mineralne i ekstrakty ziołowe, takie jak ashwagandha czy żeń-szeń, są dobrymi dodatkami, aby wspomóc działanie Adaptogeny Różeniec Górski Allnutrition Rhodiola Rosea 90kaps.

Adaptogeny Różeniec Górski Allnutrition Rhodiola Rosea 90kaps. to skuteczny produkt, który pomaga zmniejszyć zmęczenie i poprawia wydajność. Przyjmowanie go w połączeniu z innymi suplementami diety pomoże w wzmocnieniu efektów adaptogennych, dzięki czemu będziesz w stanie poradzić sobie ze stresem i poczuć siłę do działania. Sprawdź szeroką gamę adaptogenów i suplementów w sklepie swiatsupli.pl i wybierz produkty, które najbardziej Ci odpowiadają.

Inne produkty w tej kategorii