Suplement Prozdrowotny OstroVit Gaba Plus 90tab
  • Suplement prozdrowotny OSTROVIT Gaba Plus 90 tab
  • Suplement Prozdrowotny OstroVit Gaba Plus 90tab

Adaptogeny Kwas Gamma-Aminomasłowy Ostrovit Gaba Plus 90tab

OstroVit
check_circle   Dostępny - Dostawa w 24h
14 szt.
Cena
16,99 zł
Ilość

Dostawa już od: 12,99 zł info

local_shipping Do darmowej dostawy brakuje: 199,00 zł

OstroVit GABA plus jest suplementem wspomagającym prawidłowe funkcjonowania układu nerwowego. Ten neuroprzekaźnik ogranicza jego nadmierne pobudzenie, dzięki czemu może przyczyniać się do łagodzenia skutków stresu. Kwas gamma-aminomasłowy pozytywnie wpływa na nastrój, wspomaga nocną regenerację organizmu, ponadto nasila produkcję hormonu wzrostu. Kwas gamma-aminomasłowy znany jest ponadto z tego, że pomaga w problemach z prostatą, depresją. Poza tym przyczynia się do zwiększenia popędu płciowego, jak również normalizuje funkcjonowanie mózgu.

OstroVit GABA plus to preparat, który może być stosowany w kulturystyce w celu zwiększenia dotychczasowej masy mięśniowej oraz spalania zbędnej tkanki tłuszczowej. GABA stabilizuje również ciśnienie krwi i łagodzi ból. Substancja ta pozytywnie wpływa na dobry, spokojny sen, który, jak wiadomo, jest niezbędny dla organizmu po ciężkim wysiłku fizycznym.

Nasz produkt został wzbogacony o melatoninę, z którą tworzy efekt synergiczny. Znana jest ona jako „hormon snu”, który produkowany jest głównie w nocy. Melatonina przyczynia się do regulowania rytmu biologicznego, sprawiając, że sen jest twardszy, a dodatkowo obniża się ciśnienie krwi. Dzięki tym czynnikom odczuć można lepszą regenerację. Ponadto, melatonina jest mocnym antyoksydantem, chroniącym organizmu przed wieloma schorzeniami. Po okresie dojrzewania organizm ludzki produkuje mniejszą ilość melatoniny, w związku z tym warto uzupełnić ją przed snem. Melatonina wykazuje korzystne działanie w przypadku spożycia 1 mg melatoniny krótko przed pójściem spać.

SPOSÓB PRZYGOTOWANIA

Stosować jedną porcję (1 tabletka) dziennie, najlepiej 30 minut przed snem.

Szczegóły produktu
5902232617672
14

ZALETY PRODUKTU ⤵

  • pełni rolę neuroprzekaźnika o potencjale tłumiącym,
  • przyczynia się do łagodzenia skutków stresu,
  • pełni rolę w stabilizowaniu ciśnienia we krwi oraz łagodzi ból,
  • przyczynia się do regulowania rytmu biologicznego,
  • przyczynia się do nocnej regeneracji organizmu,
  • przyczynia się do nasilenia produkcji hormonu wzrostu,
  • melatonina pomaga skrócić czas potrzebny na zaśnięcie.

Opis

Płeć
Dla Kobiet
Płeć
Dla Mężczyzn
Ilość
90tab
Forma
Tabletki

Inne produkty w tej kategorii