Suplement Przedtreningowy Wieloskładnikowy BSN N.O Xplode 3.0 240g

BSN
  Chwilowo niedostępny
Wybierz smak:
Cena
19,49 zł
Ilość


Dostawa już od: 13,99 zł info

local_shipping Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł

 • NOWA NIESAMOWICIE SILNE FORMUŁA PRZEDTRENINGOWA
 • PODNOSI POZIOM SKUPIENIA I DOSTARCZA ENERGII
 • WYKAZUJE DZIAŁANIE ANABOLICZNE
 • PRZYCZYNIA SIĘ DO LEPSZYCH EFEKTÓW NA CYKLU KREATYNOWYM
 • ZWIĘKSZA WYTRZYMAŁOŚĆ I MOŻLIWOŚCI TRENINGOWE ORGANIZMU

BSN N.O.-Xplode 3.0 to najnowsza formuła niesamowicie skutecznego produktu przedtreningowego. Kolejna wersja jest jeszcze silniejsza i przysporzy Ci jeszcze silniejszych doznań na treningu. Rozrywająca pompa treningowa to tylko początek – zastanów się co będzie po cyklu! Niesamowicie szybkie przyrosty masy mięśniowej i siły to coś na co możesz liczyć! Oczywiście musisz uczęszczać na treningi i odpowiednio się wysypiać, bez tych elementów nie odczujesz pełnej siły BSN N.O.-Xplode 3.0!

W krótkim czasie po spożyciu BSN N.O.-Xplode 3.0 odczujesz olbrzymi zastrzyk energii, a po Twoje mieśnie zaczną zwiększać swoje obwody! To nie przelewki – ten suplement po prostu działa! Jeżeli chcesz osiągnąć granice swoich możliwości i następnie je przekroczyć, to znalazłeś idealny produkt. BSN N.O.-Xplode 3.0 wpływa także napoprawę regeneracji potreningowej, hamuje procesy kataboliczne i zapewnia prawidłową pracę mięśni – wszystko dzięki niesamowicie dopracowanemu składowi! 

BSN N.O.-XPLODE 3.0 JEST ESENCJĄ SIŁY W FORMIE SUPLEMENTU, KTÓRY MOŻESZ MIEĆ TYLKO DLA SIEBIE! 

Dawkowanie:

Podczas mieszania N.O. - Xplode nie wstrząsaj! Rozmieszaj jedną miarkę (20g) N.O. XPLODE z 250ml zimnej wody.

 • Dzień Treningowy:
  Przyjmuj jedną porcje (20g) 20-30 minut przed treningiem.
 • Dzień Nietreningowy: 
  brak konieczności stosowania
Szczegóły produktu
5060245604727

BSN N.O.-Xplode 3.0 to najnowsza formuła niesamowicie skutecznego produktu przedtreningowego. Kolejna wersja jest jeszcze silniejsza i przysporzy Ci jeszcze silniejszych doznań na treningu

Opis

Płeć
Dla Kobiet
Płeć
Dla Mężczyzn
Waga
240g
Forma
Proszek

Suplement Przedtreningowy Wieloskładnikowy BSN N.O Xplode 3.0 240g

Suplement przedtreningowy wieloskładnikowy BSN N.O Xplode 3.0 240g to idealny wybór dla osób, które w swojej codziennej diecie sportowej szukają wieloskładnikowego preparatu, który dodatkowo ma za zadanie zwiększyć wytrzymałość, wzmocnić wydolność organizmu, a także poprawić wygląd i siłę mięśni. Suplement ten zawiera szeroką gamę składników aktywnych, które łączone w różnych proporcjach wspomagają i uzupełniają nawzajem swoje działanie.

Informacje dla alergików:

 • Suplement zawiera beta-alaninę, która może wywołać reakcje alergiczne u niektórych osób.
 • Produkt nie zawiera glutenu.
 • Zaleca się ostrożność stosując produkt alergikom.

Efekt: Suplement przedtreningowy wieloskładnikowy BSN N.O Xplode 3.0 240g jest szczególnie polecany osobom aktywnym fizycznie. Przyczynia się do wsparcia wydolności organizmu, zwiększa wytrzymałość, poprawia wygląd i siłę mięśni, a także pomaga zmniejszyć zmęczenie. Ponadto składniki aktywne wspomagają wzrost energetyczny i zwiększają siłę maksymalną przed wysiłkiem fizycznym.

Łączenie z innymi suplementami: Suplement Przedtreningowy Wieloskładnikowy BSN N.O Xplode 3.0 240g to produkt wieloskładnikowy, dlatego można go połączyć z innymi suplementami, aby wspomóc swój trening i jeszcze bardziej wzmocnić efekt. Do tego celu można zastosować np. produkt AAKG w postaci kapsułek lub płynu z witaminą C w postaci żelków lub tabletek. Zaleca się również połączenie suplementu z Argininą lub Cytruliną. Wszystkie te produkty dostępne są w sklepie swiatsupli.pl.

Podsumowując, Suplement Przedtreningowy Wieloskładnikowy BSN N.O Xplode 3.0 240g to idealny produkt dla osób, które prowadzą aktywny tryb życia. Suplement ten wzmacnia wytrzymałość, poprawia wygląd i siłę mięśni, a także wspomaga wzrost energetyczny oraz zwiększa siłę maksymalną przed wysiłkiem fizycznym. Ponadto, produkt ten można łatwo połączyć z innymi suplementami, aby wzmocnić działanie i jeszcze bardziej skutecznie wspomóc swój trening.