Suplement Energetyczny Kofeina Ostrovit Caffeine 200 100tab

OstroVit
  Chwilowo niedostępny
Cena
13,99 zł
Ilość


Dostawa już od: 13,49 zł info

local_shipping Do darmowej dostawy brakuje: 249,00 zł

-

OstroVit Caffeine 200 to suplement diety zawierający w składzie najczystszą kofeinę bezwodną, zaprojektowany w celu pobudzenia i dodania energii w stanach wzmożonej pracy fizycznej i intelektualnej.

  • PRZYSPIESZA METABOLIZM
  • WYSOKA DAWKA (AŻ 200MG)
  • POBUDZA DO DZIAŁANIA
  • DODAJE ENERGII
  • REDUKUJE POCZUCIE ZMĘCZENIA FIZYCZNEGO I PSYCHICZNEGO

OstroVit Caffeine 200 to suplement diety zawierający kofeinę bezwodną. Substancja to jest elementem m.im. kawy i używana jest w celu dodania energii i pobudzenia. Działanie kofeiny polega na mobilizacji ośrodkowego układu nerwowego, wpływając na wzrost koncentracji oraz poprawę nastroju.

Kofeina łatwo przekracza barierę krew-mózg, działa jako inhibitor adenozyny, uniemożliwiając jej działanie, która w organizmie daje swoisty 'sygnał zmęczenia'. Blokując działanie adenozyny otrzymujemy efekt mobilizacji i pobudzenia.

Produkt zaprojektowany jest w celu dodawania energii i pobudzenia, w szczególności osób bardzo aktywnych intelektualnie i fizycznie. Pomaga łagodzić zmęczenie wywołane pracą, nauką czy wyczerpującymi treningami.

ZALECANY SPOSÓB UŻYCIA

Porcję (1 tabletkę) obficie popić wodą lub innym napojem, stosować na niedługo przed treningiem lub innym wysiłkiem np. nauką.

UWAGA: nie zaleca się stosowania u dzieci i kobiet w ciąży (wysoka zawartość składnika aktywnego).

Informacje żywieniowe

Składniki aktywne W 1 porcji (1 tabletka)
Kofeina 200mg
Szczegóły produktu
5902232610987

OstroVit Caffeine 200 to suplement diety zawierający w składzie najczystszą kofeinę bezwodną, zaprojektowany w celu pobudzenia i dodania energii w stanach wzmożonej pracy fizycznej i intelektualnej.

Opis

Płeć
Dla Kobiet
Płeć
Dla Mężczyzn
Ilość
100tab
Forma
Tabletki

Inne produkty w tej kategorii

Zobacz także