Suplement Energetyczny Kofeina Ostrovit Caffeine 200 100tab

OstroVit
  Chwilowo niedostępny
Cena
13,99 zł
Ilość


Dostawa już od: 13,99 zł info

local_shipping Do darmowej dostawy brakuje: 269,00 zł

-

OstroVit Caffeine 200 to suplement diety zawierający w składzie najczystszą kofeinę bezwodną, zaprojektowany w celu pobudzenia i dodania energii w stanach wzmożonej pracy fizycznej i intelektualnej.

 • PRZYSPIESZA METABOLIZM
 • WYSOKA DAWKA (AŻ 200MG)
 • POBUDZA DO DZIAŁANIA
 • DODAJE ENERGII
 • REDUKUJE POCZUCIE ZMĘCZENIA FIZYCZNEGO I PSYCHICZNEGO

OstroVit Caffeine 200 to suplement diety zawierający kofeinę bezwodną. Substancja to jest elementem m.im. kawy i używana jest w celu dodania energii i pobudzenia. Działanie kofeiny polega na mobilizacji ośrodkowego układu nerwowego, wpływając na wzrost koncentracji oraz poprawę nastroju.

Kofeina łatwo przekracza barierę krew-mózg, działa jako inhibitor adenozyny, uniemożliwiając jej działanie, która w organizmie daje swoisty 'sygnał zmęczenia'. Blokując działanie adenozyny otrzymujemy efekt mobilizacji i pobudzenia.

Produkt zaprojektowany jest w celu dodawania energii i pobudzenia, w szczególności osób bardzo aktywnych intelektualnie i fizycznie. Pomaga łagodzić zmęczenie wywołane pracą, nauką czy wyczerpującymi treningami.

ZALECANY SPOSÓB UŻYCIA

Porcję (1 tabletkę) obficie popić wodą lub innym napojem, stosować na niedługo przed treningiem lub innym wysiłkiem np. nauką.

UWAGA: nie zaleca się stosowania u dzieci i kobiet w ciąży (wysoka zawartość składnika aktywnego).

Informacje żywieniowe

Składniki aktywne W 1 porcji (1 tabletka)
Kofeina 200mg
Szczegóły produktu
5902232610987

OstroVit Caffeine 200 to suplement diety zawierający w składzie najczystszą kofeinę bezwodną, zaprojektowany w celu pobudzenia i dodania energii w stanach wzmożonej pracy fizycznej i intelektualnej.

Opis

Płeć
Dla Kobiet
Płeć
Dla Mężczyzn
Ilość
100tab
Forma
Tabletki

Zalecenia:

 • Suplement Energetyczny Kofeina Ostrovit Caffeine 200 100tab to doskonały wybór dla wszystkich poszukujących dodatkowego źródła energii i motywacji.
 • Produkt Ostrovit Caffeine 200 skutecznie wspiera zwiększenie wydajności i wytrzymałości w każdej sytuacji.
 • Suplement Energetyczny Kofeina Ostrovit Caffeine 200 100tab jest zdrowym i bezpiecznym sposobem na utrzymanie energii i motywacji przez cały dzień bez zbędnych skutków ubocznych.
 • Suplement Energetyczny Kofeina Ostrovit Caffeine 200 100tab to łatwa do stosowania formuła, która działa szybko i skutecznie.
 • Suplement Energetyczny Kofeina Ostrovit Caffeine 200 100tab może być używany z innymi produktami z oferty sklepu Swiatsupli.pl, aby maksymalnie wzmocnić jego efekt.
 • Suplement Energetyczny Kofeina Ostrovit Caffeine 200 100tab to najlepszy wybór dla każdego, kto poszukuje szybkiego i skutecznego źródła energii. Jest to zdrowy i bezpieczny sposób na utrzymanie energii i motywacji przez cały dzień. Suplement Energetyczny Kofeina Ostrovit Caffeine 200 100tab to łatwa do stosowania formuła, która szybko i skutecznie wspiera zwiększenie wydajności i wytrzymałości w każdej sytuacji. Jest to produkt, który skutecznie pomoże Ci zwiększyć poziom energii i motywacji w trakcie długich dni w pracy, czy sesji treningowych.

  Dlaczego warto stosować Suplement Energetyczny Kofeina Ostrovit Caffeine 200 100tab?

  Suplement Energetyczny Kofeina Ostrovit Caffeine 200 100tab to najlepsze rozwiązanie dla osób, które poszukują dodatkowego źródła energii i motywacji. Jest to łatwa do stosowania formuła, która działa szybko i skutecznie, a do tego jest wysoce bezpieczna. Produkt Ostrovit Caffeine 200 skutecznie wspiera zwiększenie wydajności i wytrzymałości w każdej sytuacji. Wystarczy tylko dwa tabletki by poczuć ich działanie, a dzięki temu, że są dostępne w formie 100 tabletek, zawsze można mieć je pod ręką.

  Dodatkowe korzyści

  Suplement Energetyczny Kofeina Ostrovit Caffeine 200 100tab to produkt, który może być dodany do innych preparatów sklepu Swiatsupli.pl, aby maksymalnie wzmocnić jego efekt. Takie połączenie produktów pozwala na wzmocnienie efektu w dłuższym czasie niż zazwyczaj, a zdrowy tryb życia i zbilansowana dieta zapewnią nam długotrwałe rezultaty. Przyłącz się do rzeszy zadowolonych użytkowników i przekonaj się, jak Suplement Energetyczny Kofeina Ostrovit Caffeine 200 100tab może Ci pomóc.

  Inne produkty w tej kategorii

  Zobacz także