4+ NUTRITION LIQUID NO+ 60 ML

Shot Przedtreningowy Pompujący 4+Nutrition Liquid NO+ Shot 60ml

4+ NUTRITION
  Chwilowo niedostępny
Cena
11,19 zł
Ilość


Dostawa już od: 13,99 zł info

local_shipping Do darmowej dostawy brakuje: 249,00 zł

Liquid NO+ to silny booster azotowy, którego głównym zadaniem jest spowodowanie maksymalnego napięcia w komórkach mięśniowych, poprzez które dochodzi do powiększenia włókien mięśniowych. Dzięki jego działaniu źródło naczyń krwionośnych zostaje rozszerzone, dzięki czemu do organizmu trafia znacznie większa liczba mikro oraz makroskładników, które odpowiadać będą za jego prawidłowe odżywianie.

W skład suplementu marki 4+ Nutrition wchodzą L-Ornityna, L-Arginina, Beta-Alanina, a także azotany uzyskiwane z ekstraktu z czerwonego buraka, które wykazując silne działanie synergistyczne, nieprawdopodobnie pompują mięśnie krwią sprawiając, że są one większe niż miało to miejsce kiedykolwiek wcześniej.

KŁADNIKI AKTYWNE:Liquid NO
Porcja:1 shot [60ml]
Ilość porcji w opakowaniu:1
Opakowanie:60ml
Zawartość:w porcji:zaw:
Wartość energetyczna43kcal / 180kJ
Białko (Nx6,25)<0,5g
Węglowodany10g
Tłuszcze<0,5g
Błonnik<0,5g
Sód<0,005g
Witamina C120mg
Niacyna4,8mg
Witamina B125mcg
Sok z buraków12g
Sok z owoców goji1000mg
Asparaginian argininy3000mg
Beta-alanina2000mg
Chlorowodorek ornityny1000mg
Szczegóły produktu
8000000040589

Liquid NO+ to silny booster azotowy, którego głównym zadaniem jest spowodowanie maksymalnego napięcia w komórkach mięśniowych

Opis

Płeć
Dla Kobiet
Płeć
Dla Mężczyzn
Pojemność
60ml
Forma
Płyn

Shot Przedtreningowy Pompujący 4+Nutrition Liquid NO+ Shot 60ml – skuteczne i wygodne w stosowaniu

Shot Przedtreningowy Pompujący 4+Nutrition Liquid NO+ Shot 60ml to wyjątkowy suplement diety, który pomaga wzmocnić efekt treningu i zwiększyć wytrzymałość organizmu. Zawiera kompleks składników aktywnych, między innymi: kreatynę, glutaminę i inne aminokwasy, które wspierają regenerację mięśni. Jest łatwy w stosowaniu, ponieważ jest dostępny w formie shotów, które można wziąć w dowolnym miejscu i czasie.

Shot Przedtreningowy Pompujący 4+Nutrition Liquid NO+ Shot 60ml zawiera dużą dawkę składników aktywnych, które szybko i skutecznie wpływają na mięśnie i pozwalają na uzyskanie jeszcze lepszych efektów treningu. Zawiera dużą ilość składników odżywczych, witamin i minerałów, w tym kreatynę, która wspiera siłę i wytrzymałość mięśni oraz aminokwasy, które wzmacniają kondycję fizyczną.

Shot Przedtreningowy Pompujący 4+Nutrition Liquid NO+ Shot 60ml jest szybko wchłaniany przez organizm, dzięki czemu działa szybko i skutecznie. Jest łatwy w stosowaniu, ponieważ jest dostępny w formie wygodnych do zażycia shotów. Można go wziąć w każdym miejscu i czasie, bez konieczności przygotowania skomplikowanych mieszanek.

Shot Przedtreningowy Pompujący 4+Nutrition Liquid NO+ Shot 60ml jest idealnym uzupełnieniem diety sportowca, ponieważ dostarcza organizmowi skutecznych składników odżywczych i zwiększa wytrzymałość. Można go łączyć z innymi produktami firmy 4+Nutrition, takimi jak kreatyna, aminokwasy, witaminy i minerały, by uzyskać jeszcze lepsze efekty treningu. Można go też łączyć z produktami z oferty sklepu swiatsupli.pl, takimi jak BCAA, witamina C, magnez i selen, by zwiększyć efektywność treningu i wspomóc organizm w osiągnięciu zamierzonych rezultatów.

Podsumowując, Shot Przedtreningowy Pompujący 4+Nutrition Liquid NO+ Shot 60ml jest skutecznym i wygodnym w stosowaniu suplementem diety, który pomaga wzmocnić efekty treningu i zwiększyć wytrzymałość organizmu. Zawiera dużą ilość składników odżywczych, w tym aminokwasy, kreatynę, witaminy i minerały, które pozytywnie wpływają na wytrzymałość mięśni i wydajność organizmu. Można go łączyć z innymi produktami firmy 4+Nutrition lub produktami z oferty swiatsupli.pl.

Inne produkty w tej kategorii