BIO TECH AFTER 630 g (30 porcji)

Regeneracja Potreningowa Mieszanka BioTechUSA After 630g

BioTechUSA
  Chwilowo niedostępny
Cena
118,99 zł
Ilość


Dostawa już od: 13,99 zł info

local_shipping Do darmowej dostawy brakuje: 269,00 zł

After firmy BioTechUSA jest kompleksową formułą potreningową w postaci smakowego proszku. Zawiera najistotniejsze składniki odżywcze takie jak aminokwasy egzogenne, węglowodany o różnej wartości indeksu glikemicznego oraz zmikronizowany monohydrat kreatyny. Składniki te, witaminy i minerały jak również pierwiastki śladowe będące dodatkowymi substancjami aktywnymi przyczyniają się do lepszego funkcjonowania organizmu i mięśni oraz wspomagają wykorzystanie głównych składników aktywnych w jednolity sposób.

 • Kompozycja węglowodanów, z której składa się produkt dostarcza wysokoenergetyczne składniki odżywcze niezbędne do regeneracji po intensywnym treningu.
 • Zawartość kreatyny w After podnosi poziom sprawności fizycznej w czasie krótkich, powtarzających się i bardzo intensywnych ćwiczeń.
 • Chrom zawarty w produkcie przyczynia się do regulacji poziomu cukru we krwi, co jest również ważne w czasie wprowadzania białek. Magnez będący jednym ze składników produktu przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania mięśni.
 • Dodaliśmy także cynk i witaminę B6 by wspomóc prawidłowy metabolizm białek i glikogenu.
 • Pośród aktywnych składników After znajdziesz także witaminy C, B12, B6, których razem pomogą zredukować zmęczenie i wyczerpanie oraz przyczynią się do prawidłowego funkcjonowania systemu nerwowego, co jest ważne przy regulacji poziomu hormonu stresu (kortyzolu) wytwarzanego w trakcie treningów.

Podobnie jak wszystkie produkty BioTechUSA, After zawiera bezpieczne i starannie dobrane składniki.

SPOSÓB UŻYCIA

Zmieszać jedną porcję (2 miarki) z 300 ml wody i wypić bezpośrednio po treningu.

SKŁADNIKI

Post-Workout Amino Matrix [L-glutamine,BCAAs (L-leucine, L-valine, L-isoleucine), buffered micronizedcreatine, phenylalanine, L-hystidine HCl, L-lysine, L-methionine,threonine, tryptophan], Post-Workout Carbohydrate Matrix(maltodextrin, isomaltulose*, dextrose, fructose), VitamineralBlend (calcium carbonate, magnesium oxide, ascorbic acid,pyridoxine hydrochloride, zinc oxide, chrome chloride hexahydrate,folic acid, cyanocobalamin), calcium hydroxy methylbutyrate, Rhodiola rosea root extract, flavourings, acid (citricacid), salt, sweetener (sucralose), alpha-liponic acid, colours(Ponceau 4R**, indigotine). *Isomaltulose is a source of glucoseand fructose. **Ponceau 4R: May have an adverse effect onactivity and attention in children.ALLERGENS: May contain traces of wheat.
Szczegóły produktu
5999076211784
2020-12-01

After firmy BioTechUSA jest kompleksową formułą potreningową w postaci smakowego proszku

Opis

Płeć
Dla Kobiet
Płeć
Dla Mężczyzn
Waga
630g
Forma
Proszek

Zalecenia

 • Użyj mieszanki BioTechUSA After 630g po treningu aby przyśpieszyć proces regeneracji i wyciszenia mięśni.
 • Wzbogać swoją odżywkę o dodatkowe aminokwasy i węglowodany po treningu.
 • Mieszanka BioTechUSA After 630g powinna być stosowana szczególnie w przypadku intensywnych treningów interwałowych.

 • Mieszanka BioTechUSA After 630g jest idealna dla osób ćwiczących w celu poprawy efektywności treningu. Produkt jest bogaty w węglowodany, aminokwasy i wiele innych składników odżywczych, które pomagają zregenerować i wyciszyć mięśnie po wysiłku fizycznym.

  Szybsza regeneracja

  Mieszanka BioTechUSA After 630g pozwala szybko i skutecznie przyśpieszyć proces regeneracji po treningu, co jest istotne dla osób, które traktują trening jako środek do osiągnięcia optymalnego zdrowia i wymarzonej sylwetki. Kompozycja składników odżywczych pozwoli Ci powrócić do formy szybciej i bezboleśnie.

  Dodatkowe wspomaganie

  Mieszanka BioTechUSA After 630g zawiera wszystkie składniki odżywcze, których potrzebujesz w celu uzupełnienia składników odżywczych po wysiłku fizycznym. Wybierając produkt marki BioTechUSA, możesz mieć pewność, że naturalne składniki są wyłącznie w najlepszej jakości. Możesz jeszcze bardziej wzmocnić produkt dodając do niego inne suplementy znajdujące się w ofercie swiatsupli.pl.

  Idealny dla treningu interwałowego

  Mieszanka BioTechUSA After 630g jest idealna dla osób ćwiczących interwały, ze względu na jej skład i szybkość działania. Produkt ten będzie dobrym wyborem dla osób, które chcą szybko zregenerować siły i wrócić do wysiłku fizycznego. Wszystkie składniki zostały wybrane z myślą o maksymalnych efektach regeneracyjnych.

  Inne produkty w tej kategorii