Spalacz tłuszczu NUTREX Lipo 6 120kaps

Odchudzanie Spalacz Tłuszczu Nutrex Lipo6 120kaps

Nutrex
  Chwilowo niedostępny
Cena
108,99 zł
Ilość


Dostawa już od: 13,99 zł info

local_shipping Do darmowej dostawy brakuje: 249,00 zł

Amerykański suplement diety, spalacz tłuszczu, który działa szybko i wielopoziomowo. Kapsułki na odchudzanie z USA przyspieszają metabolizm i redukcję tkanki tłuszczowej, hamuje apetyt, ma działanie antykataboliczne i pobudzające. Skuteczne kapsułki na szybkie i efektywne odchudzanie.

Lipo 6 - energetyczny suplement i fat burner roku

Szybko działające żelowe kapsułki na odchudzanie spalające tłuszcz. Zapewniają szybkie, trwałe i skuteczne odchudzanie. Lipo-6 jest przełomowym pogromcą tłuszczu wykorzystującym nowoczesne działanie żelowej kapsułki dla osiągnięcia maksymalnych rezultatów. Ten unikalny fat burner marki Nutrex jest pierwszym i jedynym suplementem odchudzania, który łączy w sobie szybkość i siłę z wykorzystaniem żelowej kapsułki zapewniającej szybkie i zdrowe odchudzanie.

Szybkie i skuteczne odchudzanie z Lipo 6

Formuła żelowych kapsułek wspomagających odchudzanie opracowanych przez jedną z wiodących na świecie firm farmaceutycznych zapewniają szybkie i całkowite wchłanianie potężnych komponentów Lipo 6 spalający tłuszcz. Preparat termogeniczny Lipo 6 zaczyna działać prawie natychmiast poprzez ukierunkowanie na zużywanie zapasów tkanki tłuszczowej, ograniczenie apetytu oraz przyspieszenie metabolizmu.

Skuteczna redukcja tkanki tłuszczowej

Lipo 6 składa się głównie z silnych składników farmaceutycznych i nie zawiera substancji ziołowych, które przez organizm ludzki nie mogą być skutecznie wykorzystane. Pozwala to na konsekwentne i przewidywalne pozbywanie się tkanki tłuszczowej w przeciwieństwie do innych substancji ziołowych zwanych spalaczami tłuszczu, których skład opiera się głównie na substancjach ziołowych. Kapsułki Lipo 6 są pochodzenia roślinnego, co sprawia, że są one idealnym wyborem dla osób świadomie dbających o zdrowie.

Skład jednej porcji Lipo-6 (1 kapsułka):
Wyciąg z Citrus Aurantium 100 mg
Bezwodna kofeina USP 100 mg
Wyciąg z Coleus Forskohlii (zawiera Forskolin)
10% forskolin
50 mg
Guggulsterny Z&E 1:1 10 mg
Piper Nigrum (zawiera Bioperine) 2,5 mg

Składniki: Glycerin, Vegetable Cellulose, Purified Water, Polysorbate 80.

Szczegóły produktu
853237000486

Amerykański suplement diety, spalacz tłuszczu, który działa szybko i wielopoziomowo. Kapsułki na odchudzanie z USA przyspieszają metabolizm i redukcję tkanki tłuszczowej, hamuje apetyt, ma działanie antykataboliczne i pobudzające. Skuteczne kapsułki na szybkie i efektywne odchudzanie.

Opis

Płeć
Dla Kobiet
Płeć
Dla Mężczyzn
Ilość
120kaps
Forma
Kapsułki

Odchudzanie Spalacz Tłuszczu Nutrex Lipo6 120kaps.

Nutrex Lipo6 to jest produkt zaprojektowany dla osób, które pragną utrzymać zdrowy styl życia i naśladować zbilansowaną dietę. Jest to spalacz tłuszczu zawierający składniki znane, aby wspomagać redukcję tkanki tłuszczowej.

Nutrex Lipo6 składa się z kilku silnych składników aktywnych, które współdziałają, aby wspomóc redukcję tkanki tłuszczowej. Głównym składnikiem jest kofeina, która pomaga w utrzymaniu wysokiego poziomu energii i wspomaga metabolizm. Inne składniki aktywne to: guarana, tauryna i synefryna, które działają synergicznie, aby przyspieszyć termogenezę.

Jest to skuteczny spalacz tłuszczu, zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. Zawiera silnie skoncentrowane składniki, które pomagają w redukcji tkanki tłuszczowej i przygotowują organizm do treningu. Jest to świetny dodatek do diety i programu treningowego, aby pomóc Ci osiągnąć oczekiwane wyniki.

Nutrex Lipo6 można łączyć z innymi produktami diety, aby zwiększyć efekty. Aby uzyskać najlepsze wyniki, zaleca się połączenie go z L-karnityną, kreatyną i glukomannanem, dostępnymi w sklepie online swiatsupli.pl. Te produkty pomogą w przyspieszeniu metabolizmu i wspomogą proces odchudzania.

Nutrex Lipo6 jest bezpieczny w użyciu i bardzo skuteczny w przyspieszaniu metabolicznych procesów odchudzania. Do tego jest łatwy w użyciu i przyjemny w smaku. Można go przyjmować jako kapsułki lub jako proszek, w zależności od preferencji. Nutrex Lipo6 dostępny jest w blistrze po 120 kapsułek i jest skuteczny w redukcji tkanki tłuszczowej. Może to być idealny produkt dla Ciebie, aby rozpocząć swoją podróż do świetnej sylwetki!

Inne produkty w tej kategorii