Odchudzanie L-karnityna Trec Nutrition L-Carnitine Gold 473ml

TREC Nutrition
  Chwilowo niedostępny
Cena
49,99 zł
Ilość


Dostawa już od: 13,99 zł info

local_shipping Do darmowej dostawy brakuje: 249,00 zł

+ 3 E-booki o Odporności GRATIS

TREC - L-Carnitine Gold - 473 ml

L-karnityna jest substancją niezbędną w energetycznych przemianach kwasów tłuszczowych. Gdy mięsnie potrzebują energii do wykonania wysiłku fizycznego, L-karnityna "wyławia" z krwi cząsteczki tłuszczu i transportuje je do wnętrza komórek, w których kwasy tłuszczowe zostają przekształcone w energie. Oprócz zasadniczych i najbardziej istotnych dla sportowców funkcji, jakie pełni L-karnityna tj. przyśpieszenie redukcji tkanki tłuszczowej, podwyższenie wydolności organizmu, zwiększenie produkcji energii, ograniczenie tworzenia i magazynowania tłuszczu w organizmie L-karnityna może też oddziaływać euforyzująco - tzn. poprawiać nastrój.

L-Carnitine Liquid jest najczystszą, najmocniejszą (1500 mg) i najwydajniejszą (63 porcje) formą szybko wchłanialnej L-karnityny dostępnej na rynku. Preparat został wzbogacony o opatentowaną formułe Quik-SorbŽ która jest ekskluzywną mieszanką ziół usprawniających transport substancji odżywczych w organizmie.

Skład:

 

Sposób użycia:

Wstrząśnij przed każdym użyciem.
W dni treningowe: 1 łyżkę stołową (15 ml) 30 minut przed treningiem na pusty żołądek.
W dni nie treningowe: 1 łyżkę stołową (15 ml) zaraz po przebudzeniu.

Szczegóły produktu
5901828344961

L-karnityna jest substancją niezbędną w energetycznych przemianach kwasów tłuszczowych. Gdy mięsnie potrzebują energii do wykonania wysiłku fizycznego,

Opis

Płeć
Dla Kobiet
Płeć
Dla Mężczyzn
Pojemność
473ml
Forma
Płyn

Zalecenia

 • L-karnityna Trec Nutrition L-Carnitine Gold 473ml to idealny produkt do odchudzania.
 • Ten suplement wspiera procesy metaboliczne i przyspiesza odchudzanie.
 • Produkt można dodawać do wielu posiłków, by uzyskać jeszcze lepsze rezultaty.
 • L-Karnityna Trec Nutrition L-Carnitine Gold 473ml jest doskonałym wyborem do wsparcia trawienia i regulacji masy ciała.
 • Możesz dodać do tego suplementu inne produkty dostępne na swiatsupli.pl i maksymalnie wzmocnić efekt odchudzania!
 • Odchudzanie L-Karnityna Trec Nutrition L-Carnitine Gold 473ml to doskonała propozycja dla osób, które pragną osiągnąć swoje cele dotyczące diety i utraty wagi. Ten wyjątkowy suplement jest bogaty w aminokwasy, których organizm potrzebuje, by wspierać procesy metaboliczne. Dzięki wysokiej zawartości wszelkich składników odżywczych i aktywnych, L-Karnityna Trec Nutrition L-Carnitine Gold 473ml przyspiesza spalanie tłuszczu i wspomaga proces odchudzania.

  Dlaczego warto wybrać L-Karnityna Trec Nutrition L-Carnitine Gold 473ml?

  L-Karnityna Trec Nutrition L-Carnitine Gold 473ml ma wiele zalet, które uczynią odchudzanie łatwiejszym. Oto kilka korzyści z zastosowania tego suplementu:
  • Ułatwia utratę wagi i wspomaga proces odchudzania;
  • Naturalne źródło energii;
  • Lepsze wchłanianie składników odżywczych;
  • Intensyfikuje metabolizm tłuszczów;
  • Wspomaga spalanie tłuszczu;
  • Dostarcza organizmowi aminokwasów, których potrzebuje do funkcjonowania;
  • Można dodać go do wielu dań i napojów.

  Jak wybrać najlepsze suplementy?

  Aby w pełni wykorzystać wszystkie korzyści z L-Karnityny Trec Nutrition L-Carnitine Gold 473ml, warto rozważyć dodanie odpowiednich suplementów dostępnych na swiatsupli.pl. Możesz wybrać spośród szerokiego asortymentu suplementów i uzupełnić swoją codzienną dietę, by maksymalnie wzmocnić efekt odchudzania.

  Podsumowanie

  L-Karnityna Trec Nutrition L-Carnitine Gold 473ml to idealny produkt dla osób, które pragną schudnąć i osiągnąć swoje cele dotyczące diety. Jego wysoka zawartość składników aktywnych i odżywczych pomaga wspierać procesy metaboliczne i przyspieszać odchudzanie. Ten suplement można dodać do wielu posiłków i napojów, uzupełniając codzienną dietę. Aby wzmocnić efekt odchudzania, możesz dodać do niego inne suplementy dostępne na swiatsupli.pl. Odwiedź nasz sklep już dziś i zacznij odchudzanie z pomocą L-Karnityny Trec Nutrition L-Carnitine Gold 473ml!

  Inne produkty w tej kategorii

  Zobacz także