Odchudzanie L-karnityna Trec Nutrition L-Carnitine Gold 473ml

TREC Nutrition
  Chwilowo niedostępny
Cena
49,99 zł
Ilość


Dostawa już od: 13,99 zł info

local_shipping Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł

TREC - L-Carnitine Gold - 473 ml

L-karnityna jest substancją niezbędną w energetycznych przemianach kwasów tłuszczowych. Gdy mięsnie potrzebują energii do wykonania wysiłku fizycznego, L-karnityna "wyławia" z krwi cząsteczki tłuszczu i transportuje je do wnętrza komórek, w których kwasy tłuszczowe zostają przekształcone w energie. Oprócz zasadniczych i najbardziej istotnych dla sportowców funkcji, jakie pełni L-karnityna tj. przyśpieszenie redukcji tkanki tłuszczowej, podwyższenie wydolności organizmu, zwiększenie produkcji energii, ograniczenie tworzenia i magazynowania tłuszczu w organizmie L-karnityna może też oddziaływać euforyzująco - tzn. poprawiać nastrój.

L-Carnitine Liquid jest najczystszą, najmocniejszą (1500 mg) i najwydajniejszą (63 porcje) formą szybko wchłanialnej L-karnityny dostępnej na rynku. Preparat został wzbogacony o opatentowaną formułe Quik-SorbŽ która jest ekskluzywną mieszanką ziół usprawniających transport substancji odżywczych w organizmie.

Skład:

 

Sposób użycia:

Wstrząśnij przed każdym użyciem.
W dni treningowe: 1 łyżkę stołową (15 ml) 30 minut przed treningiem na pusty żołądek.
W dni nie treningowe: 1 łyżkę stołową (15 ml) zaraz po przebudzeniu.

Szczegóły produktu
5901828344961

L-karnityna jest substancją niezbędną w energetycznych przemianach kwasów tłuszczowych. Gdy mięsnie potrzebują energii do wykonania wysiłku fizycznego,

Opis

Płeć
Dla Kobiet
Płeć
Dla Mężczyzn
Pojemność
473ml
Forma
Płyn

Odchudzanie L-karnityna Trec Nutrition L-Carnitine Gold 473ml - najlepsza forma na zrzucenie zbędnych kilogramów

Odchudzanie L-karnityna Trec Nutrition L-Carnitine Gold to produkt, który pomaga zrzucić zbędne kilogramy. Jest to doskonała forma, która nie tylko pomaga pozbyć się nadmiaru tłuszczu, ale także wspomaga regenerację potreningową i przyspiesza gojenie ran. L-karnityna ma również właściwości antyoksydacyjne i pomaga w zachowaniu młodego wyglądu.

Odchudzanie L-karnityna Trec Nutrition L-Carnitine Gold to produkt, który zawiera więcej niż jedną formę L-karnityny i jest dostępny w postaci płynu. Jest łatwy w użyciu i wchłania się szybciej niż inne produkty tego typu. Jest to doskonała alternatywa dla osób, które nie lubią przyjmować tabletek.

Produkt zawiera również witaminy B6 i B12, które wspomagają przemianę materii i pomagają organizmowi wykorzystać tłuszcz jako źródło energii. Dodatkowo, produkt zawiera również witaminy C i E, które wspomagają procesy odchudzania i chronią organizm przed wolnymi rodnikami.

Odchudzanie L-karnityna Trec Nutrition L-Carnitine Gold 473ml jest idealnym produktem dla osób, które chcą pozbyć się kilogramów i pozbyć się nadmiaru tłuszczu w krótkim czasie. Produkt wspomaga również regenerację i gojenie ran, co jest idealne dla sportowców i osób aktywnych fizycznie.

Alergeny

 • Pszenica
 • Łubin
 • Jęczmień
 • Gorczyca
 • Seler
 • Zboża zawierające gluten
 • Ryby
 • Jaja
 • Orzechy (włoskie, laskowe, ziemne, nerkowca, migdały)
 • Soja
 • Mleko (łącznie z laktozą)
 • Skorupiaki
 • Gruz

Efekt

Głównym celem stosowania L-karnityny jest zrzucenie kilogramów. Jest to proces, w którym tłuszcz jest wykorzystywany jako źródło energii, a produkt pomaga w jego wykorzystaniu. Produkt wspomaga również regenerację i gojenie ran, a także działa antyoksydacyjnie i pomaga zachować młody wygląd.

Jaką suplementację zaleca się stosować, aby maksymalizować efekt?

Aby maksymalizować efekt Odchudzanie L-karnityna Trec Nutrition L-Carnitine Gold 473ml, zalecane jest stosowanie środków oczyszczających, takich jak Detox Pharma Activ, Zielona kawa, Kofeina i Garcinia Cambogia. Zalecane jest również stosowanie suplementów witaminowych, takich jak Multiwitamina, Omega 3 i Probiotyk. Te produkty dostępne są w sklepie swiatsupli.pl.

Zobacz także