suplement specjalny VIVIO Chlorek magnezu sześciowodny 1000g

Minerały Magnez Vivio Chlorek magnezu sześciowodny 1000g

Vi Vio
  Chwilowo niedostępny
Cena
7,49 zł
Ilość


Dostawa już od: 13,99 zł info

local_shipping Do darmowej dostawy brakuje: 249,00 zł

-

VIVIO Chlorek magnezu sześciowodny to preparat dostarczający magnezu - niezwykle istotnego pierwiastka pełniącego wiele istotnych funkcji w organizmie ludzkim; produkt w formie bezbarwnych, bezwonnych płatków lub kryształów; charakteryzuje się wysoką wchłanialnością przez skórę;

-

  • - JEDEN Z NAJCENNIEJSZYCH BIOPIERWIASTKÓW W ORGANIZMIE

  • - ŚWIETNIE WCHŁANIA SIĘ PRZEZ SKÓRĘ 

  • - PRZEZNACZONY DO SPORZĄDZANIA KĄPIELI SOLANKOWEJ

  • - BEZBARWNA I BEZWONNA FORMA

  • - ŚWIETNY SPOSÓB NA STRES DLA WSZYSTKICH ZAPRACOWANYCH

-

-

VIVIO Chlorek magnezu sześciowodny to magnez w formie chlorku sześciowodnego - jest to jedna z najlepiej przyswajalnych form tego pierwiastka. Postać kryształów sprawia że produkt można z powodzeniem stosować jako dodatek do nawilżaczy powietrza oraz w tradycyjny sposób jako kąpiel solankową. 

W dzisiejszych czasach pełnych pośpiechu, przyjmowanie magnezu pełni niezwykle ważną funkcję w prawidłowym funkcjonowaniu, łagodzeniu napięć i stresów. 

VIVIO Chlorek magnezu sześciowodny z pewnością pozytywnie wpłynie na wiele istotnych aspektów zdrowia i samopoczucia. Stosowanie preparatu ogranicza do minimum występowanie najczęstszych objawów niedoboru magnezu taki jak: bolesne kurcze mięśni, drętwienia i mrowienie dłoni i stóp, trudności ze skupieniem uwagi, rozdrażnienie, wypadanie włosów, słaba struktura i łamliwość paznokci, bóle i zawroty głowy, nudności.

-

ZALECANY SPOSÓB UŻYCIA

Kąpiel: do wanny z ciepłą wodą dodać 2 szklanki chlorku magnezu - zażywać kąpieli przez około 30 minut - po zabiegu opłukać ciało wodą.

Moczenie stóp: do miski z ciepłą wodą dodać 2 łyżki chlorku magnezu - stopy zanurzać w roztworze przez około 30 minut - po zabiegu opłukać stopy wodą.

UWAGA: zabiegi mogą wysuszać skórę - warto zastosować krem lub balsam nawilżający.

-

INFORMACJE ŻYWIENIOWE

Składniki: chlorek magnezu sześciowodny (MgCl2 x 6 H2O)

Szczegóły produktu
5902115105784

VIVIO Chlorek magnezu sześciowodny to preparat dostarczający magnezu - niezwykle istotnego pierwiastka pełniącego wiele istotnych funkcji w organizmie ludzkim; produkt w formie bezbarwnych, bezwonnych płatków lub kryształów; charakteryzuje się wysoką wchłanialnością przez skórę;

Opis

Płeć
Dla Kobiet
Płeć
Dla Mężczyzn
Waga
1000g
Forma
Płatki

Korzyści z Magnezu Vivio Chlorek magnezu sześciowodny 1000g

Minerały Magnez Vivio Chlorek magnezu sześciowodny 1000g to produkt bogaty w magnez, który wspomaga prawidłowe funkcjonowanie organizmu. Magnez jest istotnym elementem odżywczym, który poprawia zdrowie i pomaga w ogólnym samopoczuciu. Vivio Chlorek magnezu sześciowodny posiada zwiększoną zawartość magnezu, który bierze udział w wielu procesach aktywacji enzymatycznej, wpływa na metabolizm energetyczny, skurcze mięśni, nerwowość i prawidłową pracę układu hormonalnego. Ponadto magnez wpływa na zmniejszenie napięcia mięśni i wspomaga regenerację po wysiłku.

Minerały Magnez Vivio Chlorek magnezu sześciowodny 1000g to produkt o doskonałych właściwościach odżywczych, który pomaga w utrzymaniu wystarczającego poziomu magnezu we krwi i wspomaga prawidłową pracę układu nerwowego. Jego składniki aktywne są wysokiej jakości, a produkt jest przyjazny dla środowiska i zgodny z wymogami jakościowymi. Vivio Chlorek magnezu sześciowodny 1000g jest doskonałym wyborem dla osób szukających produktu, który dostarczy odpowiednią ilość magnezu do organizmu.

Jak wybrać odpowiedni produkt?

Wybierając odpowiedni produkt z magnezem, aby uzyskać najlepsze rezultaty, należy upewnić się, że posiada on wysoką jakość składników i że jest on przyjazny dla środowiska. Ponadto, trzeba uważać na produkty, które zawierają sztuczne wypełniacze lub dodatki, które mogą zmniejszyć lub całkowicie zniwelować skuteczność magnezu. Minerały Magnez Vivio Chlorek magnezu sześciowodny 1000g spełnia wszystkie te wymogi, więc jest to doskonały produkt dla osób szukających wysokiej jakości suplementu z magnezem.

Jak wzmocnić efekt magnezu?

Aby jeszcze lepiej wykorzystać efekt uzyskiwany z Minerałów Magnezu Vivio Chlorek magnezu sześciowodny 1000g, można połączyć go z innymi produktami z Swiatsupli.pl. Dodanie kilku zróżnicowanych produktów, takich jak: Kwas foliowy, Witamina D, Cynk, Potas, Wapń, może wzmocnić efekt magnezu, zapewniając jeszcze lepsze rezultaty i skuteczność. Produkty te zapewnią prawidłowe funkcjonowanie organizmu i zapewnią jeszcze lepsze samopoczucie.

Podsumowanie

Minerały Magnez Vivio Chlorek magnezu sześciowodny 1000g to wyjątkowy produkt, który zapewnia wysokiej jakości składniki odżywcze wspomagające prawidłową pracę organizmu. Jest to doskonały suplement dla osób, które chcą zapewnić sobie optymalny poziom magnezu we krwi i zażywać go w połączeniu z innymi produktami od Swiatsupli.pl, aby wzmocnić efekt i osiągnąć najlepsze rezultaty.

Inne produkty w tej kategorii