Aminokwasy OLIMP Beta Alanine Carno Rush 80 tab

Aminokwasy OLIMP Beta Alanine Carno Rush 80tab

check_circle   Dostępny - Dostawa w 24h
41 szt.
Cena
27,99 zł
Ilość

Dostawa już od: 12,99 zł info

local_shipping Do darmowej dostawy brakuje: 199,00 zł

Opis
11518657_7.jpg

Aminokwasy OLIMP Beta Alanine Carno Rush 80 tab

11518657.jpg

OLIMP Beta-Alanine Carno Rush 80 tabletek

OLIMP Beta-Alanine Carno Rush to suplement wzmacniający poprawiający wytrzymałość mięśni i zwiększający zdolności wysiłkowe całego organizmu; zawiera beta-alaninę - organiczny związek, który w organizmie pełni rolę prekursora karnozyny, a także substancje wspomagające - l-histydynę oraz witaminę B6;

  • - ZWIĘKSZA WYTRZYMAŁOŚĆ MIĘŚNI
  • - JEST PREKURSOREM KARNOZYNY - POZWALA NA CIĘŻSZE I DŁUŻSZE TRENINGI
  • - REDUKUJE OBOLAŁOŚĆ MIĘŚNIOWĄ (POPULARNE "ZAKWASY")
  • - ZMNIEJSZA UCZUCIE ZMĘCZENIA FIZYCZNEGO
  • - DODATKI W POSTACI L-HISTYDYNY ORAZ WITAMINY B6
11518657_3.jpg
11518657_2.jpg

OLIMP Beta-Alanine Carno Rush to preparat do stosowanie okołotreningowego, który w znaczny sposób podnosi możliwości i zdolności wysiłkowe organizmu.

Beta-Alanina to izomer (pochodna) alaniny - endogennego (czyli wytwarzanego przez organizm samoistnie) aminokwasu występującego w osoczu krwi czy płynie gruczoły krokowego (prostata).

Substancja podawana do organizmu podnosi poziom karnozyny, która następnie uwalniana jest w odpowiedzi na spadek poziomu pH, a co za tym idzie - umożliwia dłuższe i cięższe sesje treningowe.

Dodatkowa zawartość l-histydyny jest kluczowym elementem produktu, z racji faktu, że aminokwas ten podobnie jak beta-alanina jest prekursorem karnozyny. W myśl zasady działania synergicznego, suplement jeszcze skuteczniej podnosi wytrzymałość i wspiera wysiłek fizyczny.

OLIMP Beta-Alanine Carno Rush doskonale sprawdzi się jako suplement dla sportowców, od których wymaga się wykrzesania dużej mocy, w krótkim czasie - dla przykładu sprint lub wioślarstwo. Beta-Alanina ułatwia wykonanie dodatkowej pracy w postaci powtórzeń czy serii wspierając cały wysiłek i przekładając się na lepszy wynik aktywności.

ZALECANY SPOSÓB UŻYCIA

Porcję (2 tabletki) popić obficie wodą lub innym napojem.

Dni treningowe: 30 min przed treningiem;

Dni bez treningu: rozłożyć w ciągu dnia na mniejsze porcje (1-2 tabletki);

-

11518657_4.jpg

!!! Przy każdych zakupach Otrzymujesz od nas Bon Podarunkowy z rabatem na Kolejne zakupy !!!

11518657_5.jpg
11518657_6.jpg
Szczegóły produktu
5901330076091
41

OLIMP Beta-Alanine Carno Rush to suplement wzmacniający poprawiający wytrzymałość mięśni i zwiększający zdolności wysiłkowe całego organizmu; zawiera beta-alaninę - organiczny związek, który w organizmie pełni rolę prekursora karnozyny, a także substancje wspomagające - l-histydynę oraz witaminę B6;

Inne produkty w tej kategorii