Aminokwasy BCAA Scitec Nutrition BCAA-X 330kaps

SCITEC NUTRITION
  Chwilowo niedostępny
Cena
58,99 zł
Ilość


Dostawa już od: 13,99 zł info

local_shipping Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł

Scitec Nutrition BCAA X to suplement diety zawierający kompleks aminokwasów rozgałęzionych.

Kto powinien przyjmować ten preparat?

Prezentowany produkt to środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego, który powinny stosować osoby dążące do zwiększenia siły i masy mięśniowej. BCAA poprawiają wytrzymałość i zmniejszają uczucie zmęczenia w czasie wysiłku fizycznego. Mogą go przyjmować sportowcy dyscyplin siłowych tj.: trójbój siłowy, podnoszenie ciężarów, kulturystyka jak i dyscyplin szybkościowo - siłowych tj.: sporty walki czy biegi krótkodystansowe, w celu podwyższenia formy sportowej. Można także  wykorzystać aminokwasy BCAA w przypadku dyscyplin wytrzymałościowych.

Jakie korzyści przynosi stosowanie tego preparatu?

BCAA X - dostarcza L-leucyny, L-izoleucyny oraz L-waliny, czyli trzech aminokwasów rozgałęzionych. Pozwalają one zahamować procesy kataboliczne (procesy rozpadu) w mięśniach i zwiększyć przyrost masy mięśniowej. Te trzy aminokwasy stanowią prawie połowę suchej masy mięśniowej i ich niedobór prowadzić może do obniżenia masy muskulatury. 

BCAA pozwalają również zmniejszyć uczucie zmęczenia, ponieważ L-leucyna hamuje wydzielanie serotoniny - neuroprzekaźnika odpowiedzialnego za powstawanie uczucia zmęczenia. Suplementacja  BCAA pozwala też zwiększyć wydzielanie insuliny i hormonu wzrostu w sytuacji kiedy występuje na nie zapotrzebowanie.

Dawkowanie:

 • W dni treningowe: 2 kaps. 45 min. przed treningiem i 2 kaps. po treningu, każdorazowo popijając obficie wodą (300ml).
 • W dni nietreningowe: 2 razy dziennie po 2 kaps. ok. 30 min. przed posiłkami popijając obficie wodą (300ml).
Skład
Wielkość porcji: 2 kapsułki
Ilość porcji w opakowaniu: 115
Wielkość opakowania: 330 kaps.
Skład w porcji 2 kaps.
L-leucyna 600mg
L-izoleucyna 300mg
L-walina 300mg
Szczegóły produktu
5999100001442

Scitec Nutrition BCAA X to suplement diety zawierający kompleks aminokwasów rozgałęzionych.

Opis

Płeć
Dla Kobiet
Płeć
Dla Mężczyzn
Ilość
330kaps
Forma
Kapsułki

Aminokwasy BCAA Scitec Nutrition BCAA-X 330kaps – najlepsza opcja wśród suplementów dla sportowców!

BCAA-X od Scitec Nutrition to najwyższej klasy suplement dla osób, które uprawiają sporty wytrzymałościowe. W skład produktu wchodzą między innymi aminokwasy o rozgałęzionych łańcuchach – leucyna, izoleucyna oraz walina. Dzięki nim Twoje ciało będzie miało więcej siły, wytrzymałości i energii, co przełoży się na lepsze wyniki w sporcie.
  Aminokwasy BCAA Scitec Nutrition BCAA-X 330kaps:
 • Zawiera aminokwasy z rozgałęzionych łańcuchów: leucynę, izoleucynę i walinę;
 • Zwiększa siłę i wytrzymałość;
 • Ułatwia regenerację mięśni po wysiłku;
 • Zmniejsza zmęczenie;
 • Utrzymuje dobre samopoczucie;
 • Bardzo dobra przyswajalność;
 • 330 kapsułek w opakowaniu;
 • Nie zawiera sztucznych barwników ani aromatów;

Dla alergików: Aminokwasy BCAA Scitec Nutrition BCAA-X 330kaps nie zawiera glutenu, składników pochodzenia zwierzęcego, jaj lub mleka. Produkt nie zawiera także sztucznych barwników ani aromatów.

Aminokwasy BCAA Scitec Nutrition BCAA-X 330kaps to idealny suplement dla osób, które uprawiają sporty wytrzymałościowe. Dzięki niemu będziesz mógł osiągnąć wyższy poziom wytrzymałości, szybciej się regenerować po wysiłku i czuć się lepiej. Produkt zawiera aminokwasy z rozgałęzionych łańcuchów, które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Aby maksymalnie wykorzystać właściwości produktu, zaleca się łączenie go z innymi suplementami diety dostępnymi na stronie Swiatsupli.pl. Warto połączyć Aminokwasy BCAA Scitec Nutrition BCAA-X 330kaps z produktem Kre-Alkalyn od MyProtein lub Beta Alanina od Olimp, aby wzmocnić efekt. Warto również wybrać produkty z kategorii odżywki białkowe, takie jak Proteine 100 Whey Econo od Olimp lub Gold Standard 100% Whey od Optimum Nutrition. Aminokwasy BCAA Scitec Nutrition BCAA-X 330kaps to doskonały suplement dla osób, które chcą osiągnąć jeszcze lepsze wyniki w sporcie. Produkt zawiera aminokwasy z rozgałęzionych łańcuchów, które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Dzięki niemu Twoje ciało będzie miało więcej siły, wytrzymałości i energii, co przełoży się na lepsze wyniki w sporcie. Aby maksymalnie wykorzystać właściwości produktu, zaleca się łączenie go z innymi suplementami diety. Zapoznaj się z ofertą Swiatsupli.pl i wybierz produkt, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.