Aminokwasy BCAA PVL Mutant BCAA 400kaps

PVL
  Chwilowo niedostępny
Cena
103,99 zł
Ilość


Dostawa już od: 13,99 zł info

local_shipping Do darmowej dostawy brakuje: 249,00 zł

 • Wspomaga regenerację
 • Zmniejsza zmęczenie
 • Wspomaga budowę suchej masy mięśniowej

Niezwykle silna mieszanka aminokwasów rozgałęzionych, które wzbogacone zostały o zestaw elektrolitów. Dzięki temu masz gwarancję, że oprócz prawidłowego odżywienia mięśni, zahamowania katabolizmu, a także znacznie lepszej odnowy biologicznej Twoje ciało ma odpowiednią ilość najbardziej niezbędnych mikroskładników odpowiadających za redukcję kurczliwości mięśniowej oraz przyspieszoną regenerację. Mutant BCAA to świetne rozwiązanie dla każdego, kto chce przyspieszyć przyrost beztłuszczowej masy mięśniowej, bez zdobywania zbędnej tkanki tłuszczowej.

L-Leucyna - wpływa na syntezę mięśni szkieletowych na kilka sposobów: zwiększa wydzielanie insuliny, potężnego anabolika obecnego w naszym ciele, wpływa na aktywność kinazy proteinowej S6, przyspiesza fosforylację białka wiążącego eIf4E oraz wpływa na stopień powiązania pomiędzy białkami (eIF)4E i eIF4G. Wszystko to, pomimo skomplikowanego brzmienia i nazewnictwa, sprowadza się do bardzo prostego twierdzenia - leucyna zwiększa stopień, i szybkość, wykorzystania białek do budowy mięśni.

L-Izoleucyna - dostarczanie dużych ilości leucyny powoduje obniżenie poziomu pozostałych dwóch aminokwasów: izoleucyny i waliny, dlatego tak ważne jest aby stosować wszystkie trzy związki razem. Dodatkowo izoleucyna jest zaliczana do aminokwasów glukogennych, czyli takich, które organizm w łatwy i szybki sposób może przekształcić w niezbędną mu do funkcjonowania energię. Oznacza to, że będziemy mogli nie tylko trenować dłużej i intensywniej, ale też szybciej się regenerować.

L-Walina - swoją obecność w tym zestawieniu, zawdzięcza nie tylko, wspomnianej wcześniej, potrzebie podawania wszystkich trzech aminokwasów BCAA razem ale również wpływowi na ograniczenie zmęczenia centralnego układu nerwowego. Dodatkowo, jak w przypadku pozostałych dwóch aminokwasów, jest łatwo przekształcana w energie zużywaną przez pracujące mięśnie i tym samym pozwala oszczędzić zapasy glikogenu zgromadzone w wątrobie.

Dawkowanie:

 • Dzień Treningowy:
  1-3 porcję dziennie.
 • Dzień Nietreningowy: 
  1-3 porcję dziennie.
Szczegóły produktu
627933022918
 • Wspomaga regenerację
 • Zmniejsza zmęczenie
 • Wspomaga budowę suchej masy mięśniowej

Opis

Płeć
Dla Kobiet
Płeć
Dla Mężczyzn
Ilość
400kaps
Forma
Kapsułki

Zalecenia:

 • Aminokwasy BCAA PVL Mutant BCAA 400kaps to najlepszy produkt dostępny dzisiaj na rynku, który wspomaga regenerację mięśni i ich wzrost.
 • PVL Mutant BCAA 400kaps może być używany zarówno przez profesjonalnych sportowców, jak i tych, którzy tylko zaczynają swoją przygodę ze sportem.
 • Jest to produkt bezpieczny, który nie zawiera żadnych szkodliwych składników i nie powoduje skutków ubocznych.
 • Aminokwasy BCAA PVL Mutant BCAA 400kaps zawiera wysokiej jakości składniki odżywcze, które są niezbędne do budowy mięśni.
 • Aminokwasy PVL Mutant BCAA 400kaps można uzupełnić o suplementy z oferty swiatsupli.pl, aby maksymalnie wykorzystać potencjał produktu.

 • Aminokwasy BCAA PVL Mutant BCAA 400kaps to produkt z najwyższej jakości, który został stworzony z myślą o profesjonalnych zawodnikach, ale też dla amatorów. Produkt zawiera w swoim składzie aminokwasy w najwyższej jakości, które są konieczne do budowy mięśni. Nie zawiera on trujących i szkodliwych składników, dlatego jest bezpieczny. Wybierając ten produkt, możesz być pewny, że wspomaga regenerację mięśni oraz ich wzrost.

  Korzyści płynące z używania produktu

  Aminokwasy BCAA PVL Mutant BCAA 400kaps to produkt, który wyróżnia się jakością swoich składników. Dzięki zastosowaniu, Twoje mięśnie szybciej się regenerują, a Ty zyskujesz więcej energii do treningu. Aminokwasy BCAA PVL Mutant BCAA 400kaps zawierają unikalne mieszanki aminokwasów, które nie tylko wspomagają budowanie masy mięśniowej, ale także działają antykatabolicznie.

  Dlaczego warto wybrać produkt?

  Aminokwasy BCAA PVL Mutant BCAA 400kaps to produkt, który cieszy się popularnością już wśród profesjonalnych sportowców, ale też amatorów. Ten produkt jest w pełni bezpieczny, dlatego możesz być spokojny, że nie zaszkodzi Twojemu organizmowi. Używając tego produktu, możesz mieć pewność, że Twoje mięśnie będą się regenerować szybciej, a Ty będziesz miał więcej energii do treningu.

  Uzupełnianie produktu

  Aby maksymalnie wykorzystać potencjał produktu, możesz uzupełnić go o suplementy z oferty swiatsupli.pl. Szeroki wybór suplementów ułatwi Ci maksymalizację efektów treningu. Dzięki temu będziesz jeszcze bardziej zadowolony z efektów używania Aminokwasów BCAA PVL Mutant BCAA 400kaps. Jeśli szukasz produktu, który pomoże Ci w maksymalizacji Twoich efektów treningowych, wybierz Aminokwasy BCAA PVL Mutant BCAA 400kaps.